İngiltere Vizesi Fotoğraf Ölçüsü 2022 Yılı İçin Nedir?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-20 11:31:50

İngiltere vizesi fotoğraf ölçüsü 2022 yılında değişip değişmediğine dair resmi bir açıklama bulunmamaktadır.

İngiltere vizesi başvuru sahiplerinin fotoğraflarının başvuru işlemleri içerisinde önemli bir yeri bulunmaktadır. Başvuru formu doldurulurken başvuru sahipleri online sisteme biyometrik fotoğraf yüklemektedir. Aynı zamanda başvuru sahipleri Başvuru Merkezlerine gelerek başvuru dosyasını ve biyometrik bilgilerini verirken fotoğraf çekilmektedir. Başvuru merkezinden alınan biyometrik bilgiler içerisinde bireylerin açık ve tanınır şekilde çekilmiş biyometrik fotoğrafı ve parmak izi bulunmaktadır. Dijital İngiltere vizesi fotoğraf ölçüsü 2022 yılı bilgileri, başvuru sahiplerinin vize prosedürleri süresince işine yarayacak bir bilgi olmamakla birlikte gerekli de değildir.

İngiltere vizesi fotoğraf ölçüsü 2022 yerine biyometrik fotoğrafın nasıl olması gerektiğine dikkat edilmesi gereklidir. Renkli ve temiz (yani gölgelenme veya buğulu olmayan), bireylerin tanınır olduğu ve aksesuarsız (şapka, gözlük vb.), fonda herhangi bir obje olmayan veya yalnızca düz beyaz zemin üzerinde çekilen fotoğraflar kabul edilecektir. İngiltere vizesi başvurusunu uzmanlarımızla sürdürmek isteyen bireyler, vize ücretinin ödenmesinden sonra, gerekli evraklar listesini uzmanlarımızdan temin edebilecektir. İngiltere vizesi başvuru formunun doldurulması, dilekçenin yazılması, Başvuru Merkezinden randevu alınmasından sonra randevu gün ve saatinde titizlikle hazırlanmış olan başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler Başvuru Merkezine teslim edilmelidir.

Başvuru sonucu ortalama 15 iş günü içerisinde çıkmaktadır. Başvuru sahipleri Öncelikli Servis kullanarak vize değerlendirilme süresini kısaltabilecektir. İngiltere vizesi fotoğraf ölçüsü 2022 yılında nasıldır?, İngiltere vizesi hakkında nereden bilgi edinilebilir?, İngiltere vize Başvuru Merkezleri nerededir?, İngiltere vizesi kategori değişikliği ile alınabilir mi? gibi soruları bulunan bireyler firmamıza danışabilirler.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Fotoğraf Ölçüsü 2022 Yılı İçin Nedir?" sayfası 982 defa okundu