İngiltere Vizesi Fotoğraf ve Parmak İzi Gerekli Midir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 09:45:12

İngiltere vizesi fotoğraf ve parmak izi, Başvuru Merkezinden alınan randevu sırasında başvuru dosyasıyla birlikte biyometrik olarak verilmesi gereken bilgilerdir.

İngiltere Vizesi başvuruları İngiltere Konsolosluğuna vize Başvuru Merkezleri aracılığıyla yapılmakta olup İngiltere Vizesi başvurusunda uyulması gereken prosedürlerin adım adım uygulanması halinde vize onayı alma ihtimali artırılmış olmaktadır. İngiltere vizesi prosedürleri içerisinde son aşamada ancak oldukça önemli olan biyometrik bilgiler, başvuru sahibinin parmak izi ile yüzünün yakından fotoğraf çekiminden oluşmaktadır. Biyometrik bilgiler ulusal ve uluslararası güvenlik gerekçeleriyle her İngiltere vizesi türleri başvurularında verilmesi zorunlu bilgilerdir.

İngiltere vizesi başvurularına başlayabilmek için ilk başta kişinin başvurduğu vize türünü belirlemesi oldukça önemli bir husustur. İngiltere vize türünün doğru belirlenememiş olması vize reddi ile karşılaşma ihtimalini artırabilmektedir. İngiltere vizesi başvurusunu firmamızın uzman danışmanlarıyla yapmaya karar verdiğinde başvuru ücretini yatırıp, vize türünü seçtikten sonra uzmanlarımız tarafından verilecek olan başvuru evrakları listesini eksiksiz olarak başvuru dosyasına koyması gereklidir. İngiltere vizesi başvurusu için gerekli belgeler kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Başvuru formu uzmanlarımız tarafından başvuru sahibi adına doldurulacak olup, gerekli dilekçeler yazılıp, tercümeler yapıldıktan sonra Başvuru Merkezlerinden online randevu alınacaktır. İngiltere vizesi türleri için tıklayın!

İngiltere Vizesi Başvuru Merkezleri, alınan randevu gün ve saatinde İngiltere vizesi fotoğraf ve parmak izi bilgilerini ve başvuru dosyasını İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmesi amacıyla göndermek üzere teslim alınacaktır. İngiltere vizesi başvuru prosedürleri ve biyometrik bilgiler hakkında detaylı bilgi için firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi Birleşik Krallığın Avrupa Birliğinden çıkmasından sonra değişip değişmeyeceğini Birleşik Krallık Son Gelişmeler sayfasını takip ederek en yeni haberlerle öğrenebilirsiniz.

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ ALABİLECEĞİNİZ SİTELER: 

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Şirket Kurmak, Ortaklık Kurmak, Şirket Devralmak Veya Yatırım Yapmak Gibi Amaçlarınız Varsa >>

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon, Mesleki Yeterlilik, Diploma Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Almak Ve Başvuru İşlemlerine Başlamak İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Fotoğraf ve Parmak İzi Gerekli Midir?" sayfası 543 defa okundu