İngiltere Vizesi Geçerli Ülkeler Listesi Nereden Alınabilir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 14:09:13

İngiltere vizesi geçerli ülkeler listesi bulunmamakla birlikte İngiltere, Kuzey İrlanda, Galler ve İskoçya’ya Birleşik Krallık Vizesi alan herkes giriş yapabilmektedir.  

İngiltere vizesi geçerli ülkeler Birleşik Krallığa bağlı olan Kuzey İrlanda, Galler, İskoçya ve İngiltere’dir. İngiltere vizesi geçerli ülkeler listesi bulunmamakla birlikte; bu ülkelere giriş yapabilmek için Birleşik Krallık vizesi başvurusunun olumlu sonuçlanması gereklidir. İngiltere vizesi başvurusunda vize türünün seyahat amacına uygun olması oldukça önemlidir. İngiltere vizesi başvurularında firmamızın profesyonel uzmanlarından destek almaya karar veren bireyler İngiltere vizesi başvuru harcının yatırılmasından sonra İngiltere vizesi türüne uygun gerekli evraklar listesini uzmanlarımızdan alabilecektir. Bu evrakların eksiksiz bir şekilde hazırlanması oldukça önemlidir. Vize başvuru dosyasına eklenmesi gereken gerekli belgelerde eksik veya hatalı bilgi ve belgenin bulunması vize reddi ile karşılaşma ihtimalini artırabilmektedir. Başvuru dosyası içerisinde bulunması gereken başvuru formu, dilekçe, niyet mektubu, çevirisi yapılmış evraklar vb. hususları uzmanlarımız tamamlayacaktır. Başvuru Merkezilerinden alınan randevu gün ve saatinde başvuru dosyası ile biyometrik bilgiler teslim edilerek başvuru tamamlanmış olacaktır. İngiltere vizesi geçerli ülkeler içerisinde eğitim, yaşam, iş kurma, aile birleşimi gibi konular üzerinde uzmanlaşmış firmamızın danışmanlarına danışarak kafanızı meşgul eden tüm soruların cevabını alabilirsiniz.

İngiltere vizesi ile İngiltere’de 5 yıl yaşamış olan bireyler sürekli oturum başvurusunda bulunabilecektir. Sürekli oturum sahibi bireyler de 1 yıl daha İngiltere’de yaşadıktan sonra İngiltere vatandaşlığı başvurusunda bulunabilecektir. İngiltere’de sürekli oturum ve İngiliz vatandaşlığı hakkında detaylı bilgiyi firmamızın uzmanlarından öğrenebilirsiniz.

“İngiltere vizesi geçerli ülkeler hangileridir?”, “İngiltere vizesi türleri arasında geçiş mümkün müdür?”, “İngiltere vizesi için öncelikli servisler kullanılabilir mi?”, “İngiltere vizesi süresi ne kadardır?” gibi soruları bulunan bireyler firmamızla irtibata geçebilecektir.

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

AŞAĞIDAKİ SAYFALARDAN İNGİLTERE VİZESİ'NE DAİR DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. 

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Bu Vize İle Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilirsiniz. Detaylar İçin 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri Ve Gerekli Evraklar Listesi İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Prosedürlerde Hangi Adımların Atılması Gerektiğini Öğrenebilmek İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Geçerli Ülkeler Listesi Nereden Alınabilir?" sayfası 432 defa okundu