İngiltere Vizesi Geçerli Ülkeler Listesi Nereden Alınabilir?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-20 11:28:05

İngiltere vizesi geçerli ülkeler listesi bulunmamakla birlikte İngiltere, Kuzey İrlanda, Galler ve İskoçya’ya Birleşik Krallık Vizesi alan herkes giriş yapabilmektedir.  

İngiltere vizesi geçerli ülkeler Birleşik Krallığa bağlı olan Kuzey İrlanda, Galler, İskoçya ve İngiltere’dir. İngiltere vizesi geçerli ülkeler listesi bulunmamakla birlikte; bu ülkelere giriş yapabilmek için Birleşik Krallık vizesi başvurusunun olumlu sonuçlanması gereklidir. İngiltere vizesi başvurusunda vize türünün seyahat amacına uygun olması oldukça önemlidir. İngiltere vizesi başvurularında firmamızın profesyonel uzmanlarından destek almaya karar veren bireyler İngiltere vizesi başvuru harcının yatırılmasından sonra İngiltere vizesi türüne uygun gerekli evraklar listesini uzmanlarımızdan alabilecektir.

Bu evrakların eksiksiz bir şekilde hazırlanması oldukça önemlidir. Vize başvuru dosyasına eklenmesi gereken gerekli belgelerde eksik veya hatalı bilgi ve belgenin bulunması vize reddi ile karşılaşma ihtimalini artırabilmektedir. Başvuru dosyası içerisinde bulunması gereken başvuru formu, dilekçe, niyet mektubu, çevirisi yapılmış evraklar vb. hususları uzmanlarımız tamamlayacaktır.

Başvuru Merkezilerinden alınan randevu gün ve saatinde başvuru dosyası ile biyometrik bilgiler teslim edilerek başvuru tamamlanmış olacaktır. İngiltere vizesi geçerli ülkeler içerisinde eğitim, yaşam, iş kurma, aile birleşimi gibi konular üzerinde uzmanlaşmış firmamızın danışmanlarına danışarak kafanızı meşgul eden tüm soruların cevabını alabilirsiniz.

İngiltere vizesi ile İngiltere’de 5 yıl yaşamış olan bireyler sürekli oturum başvurusunda bulunabilecektir. Sürekli oturum sahibi bireyler de 1 yıl daha İngiltere’de yaşadıktan sonra İngiltere vatandaşlığı başvurusunda bulunabilecektir. İngiltere’de sürekli oturum ve İngiliz vatandaşlığı hakkında detaylı bilgiyi firmamızın uzmanlarından öğrenebilirsiniz.

İngiltere vizesi geçerli ülkeler hangileridir?, İngiltere vizesi türleri arasında geçiş mümkün müdür?, İngiltere vizesi için öncelikli servisler kullanılabilir mi?, İngiltere vizesi süresi ne kadardır? gibi soruları bulunan bireyler firmamızla irtibata geçebilecektir.

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere Vizesi Geçerli Ülkeler Listesi Nereden Alınabilir?" sayfası 505 defa okundu