İngiltere Vizesi Gelen Mail Hangi Bilgileri İçerir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 13:59:30

İngiltere vizesi gelen mail içerisinde, vize başvurusunun sonuçlandığı ve pasaportun Başvuru Merkezine gelerek alınabileceği yazılıdır. İngiltere vizesi başvuru adımlarını firmamızın uzmanlarından öğrenebilirsiniz.

İngiltere vizesi gelen mail, başvurunun değerlendirilmesinden sonra Başvuru Merkezinden gelmekte ve içerisinde başvurunun sonlandığını ve bireylerin pasaportlarını teslim alabilecekleri yazmaktadır. İngiltere vizesi gelen mail içerisinde başvuru sonucunun olumlu ya da olumsuz olduğuna dair bilgi bulunmaz. İngiltere vizesi başvurusunu firmamızın uzmanlarıyla sürdürmeye karar veren bireylerin pasaportları başvuru sahiplerine danışmanlarımızda posta yoluyla iletilebilmekte veya bireyler ofislerimizi ziyaret ederek pasaportlarını teslim alabilmektedir. Başvuru sonucu olumlu ise başvuru sahibinin pasaportuna İngiltere Konsolosluğu tarafından vize basılmış olacaktır. Eğer başvuru sonucu olumsuz ise bireyler itiraz hakkının olup olmadığını, varsa hangi itiraz yolunu kullanabileceğini, vize reddi sebeplerini vize memuru tarafından yazılmış olan vize reddi mektubundan öğrenebileceklerdir.

İngiltere vizesi reddi alan bireylerin başvurabileceği çeşitli vize itiraz yolları vardır. Her bir itiraz yolunun başvuru şartları, sonuçlanma süresi ve uyulması gerekli prosedürleri farklıdır. Bu sebeple; itiraz başvuruları için gerekli adımların neler olduğunu, başvuru şartlarının neler olduğu konusunda firmamızın uzmanlarından bireylere profesyonel hizmet alınabilmektedir. İngiltere vizesi ret sebepleri ve vize reddine itirazlar konusuna firmamızın uzmanlarına danışabilirsiniz.

İngiltere vizesi reddine itiraz etmek için tıklayınız!

“İngiltere vizesi gelen mail içerisinde ne yazmaktadır?”, “Birleşik Krallık vizesi işlemleri nasıl yapılır?”, “İngiltere vizesi uzatılabilir mi?”, “Ankara Antlaşması Vizesi nedir?” gibi soruları bulunan bireyler detaylar için bizimle iletişime geçebilirler. İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere vizesi retlerine itiraz konusunda uzman firmamız İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla profesyonel hizmet vermektedir. Firmamız uzmanlarına Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofislerimizi ziyaret ederek veya İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.

DETAYLAR AŞAĞIDAKİ SİTELERDE: 

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Bu Vize İle Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Başvurularında Danışmanlık ve Biilgilendirme Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Gelen Mail Hangi Bilgileri İçerir?" sayfası 751 defa okundu