İngiltere Vizesi Gerekli Dokumanlar Listesinde Neler Vardır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 13:55:34

İngiltere vizesi gerekli dokumanlar listesi başvurusunu firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar veren bireylere başvurulan vize türüne ve bireylerin yaşam standartlarına göre düzenlemiş şekilde verilebilmektedir.

İngiltere vizesi gerekli dokumanlar listesi, başvuru işlemlerini firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar veren bireylere danışmanlarımız tarafından verilebilmektedir. İngiltere vize türleri, İngiltere’ye yapılacak olan seyahatin amacına göre kategorilere ayrılmıştır. İngiltere vizesi türlerinin her birinin başvuru şartları ve gerekli evrakları kendine özgü şekilde düzenlenmiştir. Bu sebeple, alanında uzman bireylerden vize başvurusu konusunda destek alınması vize sonucu olumlu yönde etkileyebilmektedir. İngiltere vizesi başvuru evrakları eksiksiz olarak ve doğru bilgilerle başvuru dosyasına eklenmelidir. İngiltere vizesi başvuru evraklarında tespit edilen eksiklik, yalan beyan, yanlış bilgi/belge vb. durumlarda vize reddi alma ihtimali yükselmektedir. İngiltere vizesi türleri başvurularında vize reddi ile karşılaşan bireyler firmamızın uzmanlarına vize reddine itiraz yolları konusunda danışabilirler. İngiltere vizesi işlemlerini firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar veren bireyler, vize ücretinin yatırılmasından sonra, başvurulan vize türüne uygun İngiltere vizesi gerekli dokumanlar listesini uzmanlarımızdan temin edebilecektir.

Başvuru ücretini yatırmayan bireylerin işlemleri başlatılamayacaktır. Başvuru harcının yatırılmasını takiben İngiltere vizesi gerekli dokumanların bulunacağı başvuru dosyasına başvuru formu uzmanlarımızca doldurularak eklenecek, gerekli ise evrakların tercümesi yaptırılacak ve dilekçe yazılabilecektir.  İngiltere vizesi gerekli dokumanlar arasında bulunabilecek evraklara genel örnek olarak; banka hesap bilgileri, maaş bordrosu, başvuru formu, niyet mektubu, eğitim bilgileri, varsa bağımlılarının bilgileri vb. verilebilir. Başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler Başvuru Merkezlerine, alınan randevu gün ve saatinde hazır bulunarak teslim edilmelidir. Vize değerlendirilme süresi ortalama 15 iş günü sürebilmektedir. Ancak bu süre, İngiliz İstanbul Konsolosluğunun yoğunluğuna göre değişmektedir.

Başvuru sahipleri Öncelikli Servis kullanarak vize değerlendirilme süresini kısaltabilecektir. Öncelikli Servis türleri için tıklayın!

İngiltere vize prosedürleri için tıkla!

2006 yılından beri firmamızın İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi başvurusunda bulunmak isteyenler firmamızın danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerine başlayabilirler.

“İngiltere vizesi gerekli dokumanlar neye göre değişiklik göstermektedir?”, “İngiltere vize türleri hakkında nereden bilgi alabilirim?”, “İngiltere vizesi şartları vize türlerine göre nasıl değişmektedir?”, “İngiltere vizesi Brexit sonrası değişecek mi?” gibi soruları bulunan bireyler firmamıza danışabilirler.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir şirkettir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm soruların yanıtları bulabilirsiniz.

DETAYLAR AŞAĞIDAKİ SİTELERDE BULUNABİECEKTİR! 

AÇIKLAMALAR

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere'ye Ziyaretçi Olara Yapılacak Başvuruları İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Bu Vize İle Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Gerekli Dokumanlar Listesinde Neler Vardır?" sayfası 460 defa okundu