İngiltere Vizesi Hakkında Bilgiler Nereden Alınır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 14:20:47

İngiltere vizesi hakkında bilgi ve danışmanlık almak isteyen bireyler, başvuru sahiplerine profesyonel hizmet sunan firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçerek bilgi sahibi olabileceklerdir.

İngiltere vizesi hakkında bilgi edinmek isteyen bireyler genellikle internette forum, sözlük, blog vb. sayfalarında araştırma yapmaktadır. Fakat güvenilirliği ve doğru bilgiler içerdiği şüpheli sayfalardan edinilecek bilgiler ile İngiltere vizesi başvurusu yapılması vize reddi hatta vize başvuru yasağı ile karşılaşma ihtimalini artırabilecektir. İngiltere vizesi hakkında gerçek ve güncel bilgileri danışmanlarımızı telefon ile arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek alabilirsiniz. İngiltere vizesi başvurusunu uzmanlarımızla yapmaya karar veren bireyler öncelikle vize harcını ödeyerek vize başvuru prosedürlerini başlatmalıdır. İngiltere vizesi başvuru formunun doldurulması, gerekli belgeler listesinin bireylere temin edilmesi, gerekli ise evrakların tercümesinin yaptırılması uzmanlarımızca yapılabilmektedir. İngiltere vizesi başvurularında vize başvuru prosedürlerini ve başvuru için gerekli evrakları eksiksiz olarak tamamlanması gerekmektedir. Başvuru Merkezlerinden alınana randevu gün ve saatinde İngiltere vizesi başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler teslim edilerek başvuru tamamlanmış olacaktır. İngiltere vizesinin sağladığı avantajlar ve İngiltere vizesi hakkında bilgi almak isteyen bireylere örnek olarak sürekli oturum, İngiltere vatandaşlık ve İngiliz pasaportu sahibi olabilmek örnek verilebilir. İngiltere vizesi türlerine başvurup vize alan bireylere çeşitli sürelerde vize verilmektedir. Vize uzatma başvurularıyla vize süresi 5 yıla tamamlandıktan sonra sürekli oturum başvurusunda bulunulabilir. 12 ay süreyle İngiltere’de sürekli oturum sahibi olarak bulunan bireyler İngiltere vatandaşlık başvurusunda bulunabileceklerdir. İngiltere vatandaşlık başvuru şartlarını sağlayarak vatandaşlık sertifikasını alan bireyler geçerlilik süresi 10 yıl olan İngiltere pasaportu başvurusunda bulunabilirler. Süresiz oturum, İngiliz vatandaşlığı ve İngiliz pasaportu sahibi olmak isteyen bireyler her birinin kendine özgü başvuru şartları bulunmaktadır.

Başvuru şartlarını sağlayamayan bireyler vize reddi ile karşı karşıya kalabilecektir. İngiltere vizesi reddine itiraz etmek için tıklayınız!

“İngiltere vizesi hakkında nereden bilgi edinebilirsiniz?”, “İngiltere Tier-4 Vize türleri nelerdir?”, “İngiltere Öğrenci Vizesi başvuru şartları nelerdir?”, “İngiltere’ye iş ziyareti için hangi vize türüne başvurmalıyım?” gibi soruları bulunan bireyler firmamızdan güncel bilgilere ulaşabilir. 2006 yılından beri firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanları İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

Detaylı Bilgi Alabileceğiniz Diğer Sayfalarımız:

Açıklama

Linkler

İngiltere’ye eğitim amacıyla gidecek olan bireylerin danışmanlık alabilmesi için

 

 

 İngiltere Yurt Dışı Eğitim

İngiltere ziyaretçi vizesi başvuruları, vize başvuru evrakları, izlenmesi gereken başvuru prosedürleri için

 

İngiltere Ziyaretçi Vizesi

İngiltere’ye yapacağınız turist vizesi türleri hakkında detaylı bilgi için

İngiltere Turist Vizesi

İngiltere'ye öğrenci olarak gidebilmek için ingiltere öğrenci vizesi türlerinden size uygun olanına başvuru yapmanız gereklidir. 

 

İngiltere Öğrenci Vizesi 

İngiltere öğrenci vizesi türlerinin değişen başvuru şartlarının tamamı için

 

İngiltere Öğrenci Vizesi  

İngiltere'de çalışma izni veren vize türleri hakkında bilgi için

 

İngiltere Çalışma Vizesi 

İngiltere'de bir şirkette çalışabileceğiniz, ortaklık kurabileceğiniz, şirket devralabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz bu vize türü hakkında detaylar için

 

İngiltere İş Vizesi

İngiltere'de evlenmek, aile birleşimi yapmak veya İngiltere'ye yerleşmek için 

 

İngiltere Yerleşim Vizesi

İngiltere'de kendi işini kurabilmenizi sağlayan çalışma vizesi için 

 

İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi

İngiltere’de sermaye, dil seviyesi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamalar olmadan iş kurabilmeniz için 

 

Ankara Anlaşması Vizesi

İngiltere yerleşim vizesi türleri kendi içinde seyahat amacına göre çeşitli kategorilere ayrılmıştır. Başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi için 

 

İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi

İngiltere vizesi hakkında detaylı bilgi için

 

Tıklayınız!

İngiltere vizesi başvuru işlemleri ve prosedürlerde hangi adımların atılması gerektiği hakkında bilgi için

İngiltere Vizesi

 

 

"İngiltere Vizesi Hakkında Bilgiler Nereden Alınır?" sayfası 492 defa okundu