İngiltere Vizesi Hangi Ülkelerde Geçerlidir ve Başvuru Prosedürleri Nelerdir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 14:16:00

“İngiltere vizesi hangi ülkelerde geçerli?” sorusunun yanıtı olarak İngiltere, Kuzey İrlanda, Galler ve İskoçya olarak verilebilmektedir.

“İngiltere vizesi hangi ülkelerde geçerli?” sorusunu araştıran bireyler İngiltere vizesi ile İngiltere dışında hangi ülkelere gidilebileceğini merak etmektedir. İngiltere dışında Kuzey İrlanda, Galler ve İskoçya ülkelerine gidilebilecek olup İngiltere vizesi türleri alanında uzmanlaşmış firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz. “İngiltere vizesi hangi ülkelerde geçerli?” ve “İngiltere vizesi başvurusu nasıl yapılır?” sorusunun yanıtını genellikle blog, sözlük, forum gibi sayfalarda arayan bireyler vize reddi hatta vize başvuru yasağı ile karşılaşma ihtimallerini artırabilmektedir. Güvenilirliği ve güncelliği bulunmayan siteler yerine firmamızın uzman danışmanlarıyla irtibata geçerek güncel ve doğru bilgilere ulaşabilirsiniz.

İngiltere vizesi başvurusunu firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar veren bireyler adına firmamızın uzmanları başvuru formunu dolduracak, başvuru için gerekli evraklar listesini bireylere temin edecek, gerekli dilekçeleri yazacak, bu evraklar arasında eksik bilgi/belgenin bulunması halinde ek belge talep ederek başvuru dosyasını titizlikle hazırlayıp güçlendirebilecektir. Başvuru evraklarının eksiksiz ve gerçeğe uygun bilgilerle hazırlanması gerekmektedir. Uzmanlarımız başvuru sahipleri adına Başvuru Merkezinden randevu alacak ve bireyler başvuru dosyası ile biyometrik bilgilerin teslimini gerçekleştirecektir. Randevu gün ve saatinde başvuru dosyası ile biyometrik bilgilerini (fotoğraf ve parmak izi) vize memurunun incelemesi için teslim edecek olan bireylerin başvuru sonucu ortalama 15 iş günü içerisinde bireylere ulaşabilecektir. “İngiltere vizesi hangi ülkelerde geçerli?”, “İngiltere vizesi şartları değişecek mi?”, “İngiltere Ankara Anlaşması kaldırılıyor mu?” gibi soruların cevaplarını firmamızın uzmanlarından alabilirsiniz.

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Aşağıdaki sitelerden tüm sorularınızın yanıtlarını alabilirsiniz. 

AÇIKLAMA 

LİNKLER

İngiltere'de Eğitim, Eğitim Süreleri, Eğitim Ücretleri vb. Hususlarda Bilgilendirme İçin

İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuru Prosedürleri Ve Şartları İçin

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilirsiniz. Detaylar İçin 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri Ve Gerekli Evraklar Listesi İçin 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Prosedürlerde Hangi Adımların Atılması Gerektiğini Öğrenebilmek İçin

İNGİLTERE VİZESİ

 

"İngiltere Vizesi Hangi Ülkelerde Geçerlidir ve Başvuru Prosedürleri Nelerdir? " sayfası 457 defa okundu