İngiltere Vizesi Hesap Dökümü Bilgileri Neden Gereklidir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 14:22:53

İngiltere vizesi hesap dökümü bilgileri, başvuru sahibinin İngiltere’ye yapacağı seyahati boyunca geçinebileceği maddi imkanlarının olduğunu gösteren belge olduğu için önemlidir.

İngiltere vizesi hesap dökümü bilgileri başvuru evrakları arasında olması gereken bir belgedir. Bunun sebebi, İngiltere’ye seyahat edecek olan bireyin vize memuruna seyahat boyunca yaşamını idame ettirecek kadar maddi yeterliliği olduğunu göstermesinin gerekliliğidir. İngiltere vizesi başvuruları için gerekli belgeler arasında İngiltere vizesi hesap dökümü bulunması maddi yeterliliğin bir kanıtı olarak vize memurunca olumlu karşılanacaktır.

İngiltere vizesi hesap dökümü listesi içerisinde bulunması gereken para miktarı da başvurulan vize türüne göre değişiklik göstermektedir. Örnek olarak; İngiltere Uzatılmış Öğrenci Vizesi verilebilir. İngiltere’de 6 ay ile 11 ay arasında İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin başvuru yapabileceği bir İngiltere Vizesi türlerinden biri olup İngiltere’de alacağı eğitimin ücreti, kalınacak yer gibi masraflara yetecek kadar maddi imkanlarının olması gereklidir.

Başvuru için gerekli evraklar arasında banka hesap döküm bilgilerinin yanı sıra, maaş bordrosu, varsa tapu belgeleri gibi maddi yeterlilikler de vize sonucunun olumlu olmasına katkı sağlayabilecektir. Başvuru sahiplerinin kendi maddi imkanlarının uygun olmaması halinde sponsor kullanabilmesi mümkündür. Sponsor olması mantıklı ve anlamlı olan birey veya kurumların sponsorluk bilgileri ve sponsorluk belgesi de başvuru için gerekli belgeler listesi başvuru belgesi içerisine eklenmelidir. Başka bir örnek olarak Ankara Anlaşması verilebilir. Ankara Anlaşması için gerekli para miktarı sınırı bulunmamaktadır. Ankara Anlaşması için gerekli birikim veya sermaye Ankara Anlaşmasının hükümlerinde ve İngiliz makamlarınca sınırlandırılmamış ve maddi gelir şartı koyulmamıştır.

İngiltere vize prosedürleri ve gerekli evrakları için tıkla!

“İngiltere vizesi şartları değişecek mi?”, “İngiltere vizesi kaldırılıyor mu?”, “İngiltere vizesi koşulları nelerdir?”, “Ankara Antlaşması Vizesi nedir?” gibi soruları bulunan bireyler firmamıza danışabilecektir.

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm soruların yanıtları bulabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Alabileceğiniz Diğer Sayfalarımız:

Açıklama

Linkler

İngiltere’ye eğitim amacıyla gidecek olan bireylerin danışmanlık alabilmesi için

 

 

 İngiltere Yurt Dışı Eğitim

İngiltere ziyaretçi vizesi başvuruları, vize başvuru evrakları, izlenmesi gereken başvuru prosedürleri için

 

İngiltere Ziyaretçi Vizesi

İngiltere’ye yapacağınız turist vizesi türleri hakkında detaylı bilgi için

İngiltere Turist Vizesi

İngiltere'ye öğrenci olarak gidebilmek için ingiltere öğrenci vizesi türlerinden size uygun olanına başvuru yapmanız gereklidir. 

 

İngiltere Öğrenci Vizesi 

İngiltere öğrenci vizesi türlerinin değişen başvuru şartlarının tamamı için

 

İngiltere Öğrenci Vizesi  

İngiltere'de çalışma izni veren vize türleri hakkında bilgi için

 

İngiltere Çalışma Vizesi 

İngiltere'de bir şirkette çalışabileceğiniz, ortaklık kurabileceğiniz, şirket devralabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz bu vize türü hakkında detaylar için

 

İngiltere İş Vizesi

İngiltere'de evlenmek, aile birleşimi yapmak veya İngiltere'ye yerleşmek için 

 

İngiltere Yerleşim Vizesi

İngiltere'de kendi işini kurabilmenizi sağlayan çalışma vizesi için 

 

İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi

İngiltere’de sermaye, dil seviyesi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamalar olmadan iş kurabilmeniz için 

 

Ankara Anlaşması Vizesi

İngiltere yerleşim vizesi türleri kendi içinde seyahat amacına göre çeşitli kategorilere ayrılmıştır. Başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi için 

 

İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi

İngiltere vizesi hakkında detaylı bilgi için

 

Tıklayınız!

İngiltere vizesi başvuru işlemleri ve prosedürlerde hangi adımların atılması gerektiği hakkında bilgi için

İngiltere Vizesi

 

 

"İngiltere Vizesi Hesap Dökümü Bilgileri Neden Gereklidir?" sayfası 623 defa okundu