İngiltere Vizesi İçin Banka Hesabında Ne Kadar Olmalı ve Neden?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-20 14:47:21

İngiltere vizesi için banka hesabında ne kadar olmalı? sorusunun yanıtı başvurulan vize türüne ve başvuru sahiplerinin imkanlarına göre değişiklik göstermektedir.

İngiltere vizesi başvurularında gerekli olan evraklar başvurulan vize türüne göre değişiklik göstermektedir. Banka hesap bilgileri, başvuru sahiplerinin İngiltere seyahatleri boyunca yaşamlarını nasıl finanse edeceklerini en kolay ifade eden belgelerden biridir. İngiltere vizesi türleri başvurusunda bulunacak olan bireylerin banka hesabında bulunması gereken para vize türünün şartlarına ve bireylerin İngiltere’de ne kadar kalacaklarına göre değişiklik göstermektedir. Örnek olarak; İngiltere vizesi türlerinden biri olan Evli Olmayan Çiftler için Yerleşim Vizesi başvurusunda başvuru evrakları arasında kanıtlaması gereken en az £18.600,00 yıllık gelirinin olması, banka hesabında minimum £ 62.500.00 belirli bir miktar birikim gösterilmesi gerekmektedir.  İngiltere vizesi için banka hesabında ne kadar olmalı ve diğer İngiltere vizesi türleri için ne kadar para gerektiği konusunda uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

İngiltere vizesi için banka hesabında ne kadar olmalı hususunda çeşitli sitelerde araştırmalar yapan kişiler blog, sözlük, forum gibi sayfalarda yazan bilgilere güvenerek başvuru işlemlerini gerçekleştirmesi halinde vize reddi hatta vize başvuru yasağı bile alabilmektedir. Bu gibi sayfalarda bulunan bilgiler, vize konusunda uzman olup olmadığı bilinmeyen bireylerin fikir ve yorumlarıdır. İngiltere vizesi için banka hesabında ne kadar olmalı konusunda detaylı bilgi almak isteyen bireyler firmamızın uzmanlarına danışabilirler.

Birleşik Krallıktaki hak ve yükümlülüklerinin neler olabileceği konusunda İngiltere vizesi ve Yerleşim Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel destek veren firmamızın uzmanlarından Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek veya telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilecek, vize işlemlerini hızlıca başlatabilecektir.

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm soruların yanıtları bulabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi İçin Banka Hesabında Ne Kadar Olmalı ve Neden?" sayfası 460 defa okundu