İngiltere Vizesi İçin Banka Hesabında Ne Kadar Olmalı ve Neden?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 15:15:34

“İngiltere vizesi için banka hesabında ne kadar olmalı?” sorusunun yanıtı başvurulan vize türüne ve başvuru sahiplerinin imkanlarına göre değişiklik göstermektedir.

İngiltere vizesi başvurularında gerekli olan evraklar başvurulan vize türüne göre değişiklik göstermektedir. Banka hesap bilgileri, başvuru sahiplerinin İngiltere seyahatleri boyunca yaşamlarını nasıl finanse edeceklerini en kolay ifade eden belgelerden biridir. İngiltere vizesi türleri başvurusunda bulunacak olan bireylerin banka hesabında bulunması gereken para vize türünün şartlarına ve bireylerin İngiltere’de ne kadar kalacaklarına göre değişiklik göstermektedir. Örnek olarak; İngiltere vizesi türlerinden biri olan Evli Olmayan Çiftler için Yerleşim Vizesi başvurusunda başvuru evrakları arasında kanıtlaması gereken en az £18.600,00 yıllık gelirinin olması, banka hesabında minimum £ 62.500.00 belirli bir miktar birikim gösterilmesi gerekmektedir.  İngiltere vizesi için banka hesabında ne kadar olmalı ve diğer İngiltere vizesi türleri için ne kadar para gerektiği konusunda uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

İngiltere vizesi için banka hesabında ne kadar olmalı hususunda çeşitli sitelerde araştırmalar yapan kişiler blog, sözlük, forum gibi sayfalarda yazan bilgilere güvenerek başvuru işlemlerini gerçekleştirmesi halinde vize reddi hatta vize başvuru yasağı bile alabilmektedir. Bu gibi sayfalarda bulunan bilgiler, vize konusunda uzman olup olmadığı bilinmeyen bireylerin fikir ve yorumlarıdır. İngiltere vizesi için banka hesabında ne kadar olmalı konusunda detaylı bilgi almak isteyen bireyler firmamızın uzmanlarına danışabilirler.

İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi hakkında detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret ediniz. 

Birleşik Krallıktaki hak ve yükümlülüklerinin neler olabileceği konusunda İngiltere vizesi ve Yerleşim Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel destek veren firmamızın uzmanlarından Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek veya telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilecek, vize işlemlerini hızlıca başlatabilecektir.

İngiltere vizesi türleri için tıklayın!

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm soruların yanıtları bulabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Alabileceğiniz Diğer Sayfalarımız:

Açıklama

Linkler

İngiltere’ye eğitim amacıyla gidecek olan bireylerin danışmanlık alabilmesi için

 

 

 İngiltere Yurt Dışı Eğitim

İngiltere ziyaretçi vizesi başvuruları, vize başvuru evrakları, izlenmesi gereken başvuru prosedürleri için

 

İngiltere Ziyaretçi Vizesi

İngiltere’ye yapacağınız turist vizesi türleri hakkında detaylı bilgi için

İngiltere Turist Vizesi

İngiltere'ye öğrenci olarak gidebilmek için ingiltere öğrenci vizesi türlerinden size uygun olanına başvuru yapmanız gereklidir. 

 

İngiltere Öğrenci Vizesi 

İngiltere öğrenci vizesi türlerinin değişen başvuru şartlarının tamamı için

 

İngiltere Öğrenci Vizesi  

İngiltere'de çalışma izni veren vize türleri hakkında bilgi için

 

İngiltere Çalışma Vizesi 

İngiltere'de bir şirkette çalışabileceğiniz, ortaklık kurabileceğiniz, şirket devralabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz bu vize türü hakkında detaylar için

 

İngiltere İş Vizesi

İngiltere'de evlenmek, aile birleşimi yapmak veya İngiltere'ye yerleşmek için 

 

İngiltere Yerleşim Vizesi

İngiltere'de kendi işini kurabilmenizi sağlayan çalışma vizesi için 

 

İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi

İngiltere’de sermaye, dil seviyesi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamalar olmadan iş kurabilmeniz için 

 

Ankara Anlaşması Vizesi

İngiltere yerleşim vizesi türleri kendi içinde seyahat amacına göre çeşitli kategorilere ayrılmıştır. Başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi için 

 

İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi

İngiltere vizesi hakkında detaylı bilgi için

 

Tıklayınız!

İngiltere vizesi başvuru işlemleri ve prosedürlerde hangi adımların atılması gerektiği hakkında bilgi için

İngiltere Vizesi

 

 

"İngiltere Vizesi İçin Banka Hesabında Ne Kadar Olmalı ve Neden?" sayfası 397 defa okundu