İngiltere Vizesi için Gerekenler Nasıl Sınırlandırılmıştır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 09:43:00

İngiltere vizesi için gerekenler, başvurulan vize türünün şartlarına ve başvuru yapan bireylerin yaşam şartlarına göre değişmektedir.

İngiltere vizesi için gerekenler başvurulan vize türüne ve başvuru sahiplerinin yaşam standartlarına göre değişiklik göstermektedir. Örneğin, İngiltere’ye lisans, yüksek lisans gibi eğitimler almak amacıyla gitmek isteyen bireyler Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvurusunda bulunması gerekmektedir. Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvurusunda bulunan bireylerin başvuru dosyasına eklemesi gereken belgelerden bazıları şu şekilde örneklendirilebilir: 11 ay ve üzerinde İngiltere’de almak istenilen eğitim veya kursun ücretini ödediğine dair evrak veya eğitim ücretinin ödeyebileceğini ispatlayan banka hesap bilgileri, kabul yazısı, başvuru sahibinin daha önceki eğitim düzeyi, varsa yurt dışı seyahatleri ve gidilecek eğitim dil eğitimi ise en az B2 düzeyinde İngilizce bilgisinin kanıtı vs. Başvuru sahibinin maddi imkânları İngiltere’de alacağı eğitim veya kursun masraflarına yetmiyor ise sponsor aracılığıyla da bu vize türüne başvuruda bulunulabilir. Sponsor kullanacak olan bireylerin Sponsorluk belgesi sahibi bir kurumdan alınacak sponsorluk mektubunun başvuru dosyasında bulunması, İngiltere vizesi için gerekenler listesinin kişiden kişiye değiştiğinin göstergesi olmaktadır. İngiltere vizesi alanında uzmanlaşmış bireylerden hangi vize türü için hangi evrakların talep edildiğini öğrenebilirsiniz.

İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

 İngiltere vizesi için gerekenler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyen, vize türünü doğru belirlemek ve İngiltere vizesine başvuruda bulunmak isteyenler firmamızın uzman danışmanlarıyla irtibata geçerek detaylı bilgi alabileceklerdir.“İngiltere vizesi için gerekenler nelerdir?”, “İngiltere vizesi türleri nasıl belirlenir?”, “İngiltere vize başvurusu nasıl yapılır?”, “İngiltere vize başvuru şartları nelerdir?” vs. sorularınız varsa firmamızla iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

“İngiltere vizesi türleri son değişiklikler nelerdir?”, “İngiltere’de sürekli oturum şartları nelerdir?”, “Ankara Anlaşması Vizesi ile İngiltere’de hangi işler yapılabilir?” vb. sorulara yanıt arayan bireyler Birleşik Krallık vizesi Son Gelişmeler sayfasını takip ederek güncel değişikliklerden haberdar olabilecektir.

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ ALABİLECEĞİNİZ LİNKLER: 

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Şirket Kurmak, Ortaklık Kurmak, Şirket Devralmak Veya Yatırım Yapmak Gibi Amaçlarınız Varsa >>

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon, Mesleki Yeterlilik, Diploma Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi için Gerekenler Nasıl Sınırlandırılmıştır?" sayfası 518 defa okundu