İngiltere Vizesi için Gerekli Belgeler 2019 Listesinde Neler Vardır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 15:04:28

İngiltere vizesi için gerekli belgeler 2019 yılı listesi, başvurulan vize türünün şartlarına göre değişebileceği gibi başvuru sahibinin koşullarına göre değişmektedir.

İngiltere vizesi için gerekli belgeler 2019 yılında değişip değişmeyeceğine dair resmi bir bilgi bulunmamaktadır. İngiltere vizesi başvuru şartları için bireylerin dosyasında bulunması gereken belgeler listesi İngiltere vizesi türlerine göre farklılık göstermektedir. Başvuru dosyanızda bulunması gereken belgelere örnek olarak maaş bordrosu, banka hesap bilgileri, uçak rezervasyonları, konaklama bilgileri, daha önceki seyahatlerini gösteren belgeler, varsa bağımlı aile üyelerine dair bilgiler, İngiltere’ye ne için gittiğini yazan dilekçe veya niyet mektupları vb. evraklar verilebilir. Bu evraklar, başvuru sahiplerine göre farklılık göstermesi sebebiyle internetten alınan bilgiler veya alanında uzman olmayan bireylerden alınan yönlendirmeler sebebiyle yanlış bilgi veya belgenin dosyanızda bulunması sorunlara yol açabilecektir. İngiltere vizesi için gerekli evraklar arasında eksik belge, yalan beyan veya yanlış belgelerin bulunması sebebiyle vize reddi ile hatta vize başvuru yasağıyla karşılaşma olasılığı mevcuttur. İngiltere vizesinin başvuru işlemleri ve evrakları ile ilgili hangi değişikliklerin olacağı ya da bir değişiklik yapılıp yapılmayacağı hususunda uzmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz. İngiltere vizesi için gerekli belgeler 2019 yılı belgelerinin neler olduğu hususunda uzmanlarımızla başvuru yapacak olan başvuru sahiplerine uzmanlarımız profesyonel hizmet sağlayabilmektedir.

İngiltere vizesi başvurularını uzmanlarımızla yapmaya kara veren bireyler adına başvuru ücreti yatırıldıktan sonra, başvuru formu doldurulacak ve başvuru için gerekli belgeler listesi CSS Legal uzmanlarından temin edilerek eksiksiz şekilde başvuru dosyasına koyulacaktır. İngiltere vizesi için gerekli belgeler 2019 listesi uzmanlarımızdan temin edilebilecektir. Gerekli belgelerin tercümeleri de yaptırılarak eksiksiz şekilde başvuru dosyasına koyulmalıdır. Başvuru gerekli belgeleri arasında eksik veya hatalı bilgi/belge bulunması halinde vize reddi hatta vize başvuru yasağı alınabilir. İngiltere sınırları içindeyken veya dışındayken başvuru merkezlerine başvuru yapılarak, alınan randevu gün ve saatinde başvuru dosyaları değerlendirilebilmesi için teslim edilir.

Detaylı Bilgi Alabileceğiniz Diğer Sayfalarımız:

Açıklama

Linkler

İngiltere’ye eğitim amacıyla gidecek olan bireylerin danışmanlık alabilmesi için

 

 

 İngiltere Yurt Dışı Eğitim

İngiltere ziyaretçi vizesi başvuruları, vize başvuru evrakları, izlenmesi gereken başvuru prosedürleri için

 

İngiltere Ziyaretçi Vizesi

İngiltere’ye yapacağınız turist vizesi türleri hakkında detaylı bilgi için

İngiltere Turist Vizesi

İngiltere'ye öğrenci olarak gidebilmek için ingiltere öğrenci vizesi türlerinden size uygun olanına başvuru yapmanız gereklidir. 

 

İngiltere Öğrenci Vizesi 

İngiltere öğrenci vizesi türlerinin değişen başvuru şartlarının tamamı için

 

İngiltere Öğrenci Vizesi  

İngiltere'de çalışma izni veren vize türleri hakkında bilgi için

 

İngiltere Çalışma Vizesi 

İngiltere'de bir şirkette çalışabileceğiniz, ortaklık kurabileceğiniz, şirket devralabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz bu vize türü hakkında detaylar için

 

İngiltere İş Vizesi

İngiltere'de evlenmek, aile birleşimi yapmak veya İngiltere'ye yerleşmek için 

 

İngiltere Yerleşim Vizesi

İngiltere'de kendi işini kurabilmenizi sağlayan çalışma vizesi için 

 

İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi

İngiltere’de sermaye, dil seviyesi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamalar olmadan iş kurabilmeniz için 

 

Ankara Anlaşması Vizesi

İngiltere yerleşim vizesi türleri kendi içinde seyahat amacına göre çeşitli kategorilere ayrılmıştır. Başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi için 

 

İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi

İngiltere vizesi hakkında detaylı bilgi için

 

Tıklayınız!

İngiltere vizesi başvuru işlemleri ve prosedürlerde hangi adımların atılması gerektiği hakkında bilgi için

İngiltere Vizesi

 

 

"İngiltere Vizesi için Gerekli Belgeler 2019 Listesinde Neler Vardır? " sayfası 457 defa okundu