İngiltere Vizesi İstanbul Başvuru Merkezi Nerededir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 15:11:05

İngiltere vizesi İstanbul ilini de dahil olmak üzere 7 ilimizde bulunmaktadır. Başvuru Merkezlerinin adres bilgileri, kişilerin başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler teslim edileceği için önemlidir.

İngiltere vizesi İstanbul ilinden başvuru yapmak isteyen bireyler İstanbul’da bulunan Başvuru Merkezine başvuru prosedürlerini tamamladıktan sonra biyometrik bilgileri ve başvuru dosyasını teslim ederek başvuru prosedürlerinin son aşamasını tamamlamış olacaktır. İngiltere vizesi başvuru işlemlerini uzmanlarımızla yapmaya karar veren bireyler vize ücretini ödeyerek prosedürleri başlatabileceklerdir. Vize ücretleri vize türlerine göre değişiklik göstermektedir. İngiltere vizesi türünü belirlenip ona uygun başvuru formu, uzmanlarımızca doldurulacaktır. Gerekli ise başvuru dosyasında bulunacak olan belgelere ek olarak başvuruyu güçlendirici belgeler istenebilecektir. Evrakların tercümesi yaptırılıp, gerekli dilekçe ve niyet mektubunun yazılmasından sonra başvuru merkezlerinden randevu alınarak biyometrik bilgilerle birlikte titizlikle hazırlanmış başvuru dosyası teslim edilir.

İngiltere vize prosedürleri için tıkla!

Türkiye’den yapılacak İngiltere vizesi başvuruları İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Antep ve Adana şehirlerinde bulunan; İngiltere’den yapılacak başvurular 2018 Kasım ayında açılan İngiltere vizesi Başvuru Merkezlerinden yapılabilir. İngiltere vizesi başvuru evraklarıyla ilgili olarak firmamızın uzman danışmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz. İngiltere vizesi konusunda uzman bireylerden destek alarak başvurusunu yapması vize sonucunun olumlu olma ihtimalini büyük oranda artıracaktır.  Vize sonucu olumlu olabileceği gibi olumsuz da olabilir. Vize reddi aldığınız takdirde itiraz edebilirsiniz. İngiltere vizesi reddine itiraz etmek için tıklayınız!

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.  Uzmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Alabileceğiniz Diğer Sayfalarımız:

Açıklama

Linkler

İngiltere’ye eğitim amacıyla gidecek olan bireylerin danışmanlık alabilmesi için

 

 

 İngiltere Yurt Dışı Eğitim

İngiltere ziyaretçi vizesi başvuruları, vize başvuru evrakları, izlenmesi gereken başvuru prosedürleri için

 

İngiltere Ziyaretçi Vizesi

İngiltere’ye yapacağınız turist vizesi türleri hakkında detaylı bilgi için

İngiltere Turist Vizesi

İngiltere'ye öğrenci olarak gidebilmek için ingiltere öğrenci vizesi türlerinden size uygun olanına başvuru yapmanız gereklidir. 

 

İngiltere Öğrenci Vizesi 

İngiltere öğrenci vizesi türlerinin değişen başvuru şartlarının tamamı için

 

İngiltere Öğrenci Vizesi  

İngiltere'de çalışma izni veren vize türleri hakkında bilgi için

 

İngiltere Çalışma Vizesi 

İngiltere'de bir şirkette çalışabileceğiniz, ortaklık kurabileceğiniz, şirket devralabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz bu vize türü hakkında detaylar için

 

İngiltere İş Vizesi

İngiltere'de evlenmek, aile birleşimi yapmak veya İngiltere'ye yerleşmek için 

 

İngiltere Yerleşim Vizesi

İngiltere'de kendi işini kurabilmenizi sağlayan çalışma vizesi için 

 

İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi

İngiltere’de sermaye, dil seviyesi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamalar olmadan iş kurabilmeniz için 

 

Ankara Anlaşması Vizesi

İngiltere yerleşim vizesi türleri kendi içinde seyahat amacına göre çeşitli kategorilere ayrılmıştır. Başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi için 

 

İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi

İngiltere vizesi hakkında detaylı bilgi için

 

Tıklayınız!

İngiltere vizesi başvuru işlemleri ve prosedürlerde hangi adımların atılması gerektiği hakkında bilgi için

İngiltere Vizesi

 

 

"İngiltere Vizesi İstanbul Başvuru Merkezi Nerededir?" sayfası 507 defa okundu