İngiltere Vizesi İstanbul Başvuru Merkezi Nerededir?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-20 14:56:56

İngiltere vizesi İstanbul ilini de dahil olmak üzere 7 ilimizde bulunmaktadır. Başvuru Merkezlerinin adres bilgileri, kişilerin başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler teslim edileceği için önemlidir.

İngiltere vizesi İstanbul ilinden başvuru yapmak isteyen bireyler İstanbul’da bulunan Başvuru Merkezine başvuru prosedürlerini tamamladıktan sonra biyometrik bilgileri ve başvuru dosyasını teslim ederek başvuru prosedürlerinin son aşamasını tamamlamış olacaktır. İngiltere vizesi başvuru işlemlerini uzmanlarımızla yapmaya karar veren bireyler vize ücretini ödeyerek prosedürleri başlatabileceklerdir.

Vize ücretleri vize türlerine göre değişiklik göstermektedir. İngiltere vizesi türünü belirlenip ona uygun başvuru formu, uzmanlarımızca doldurulacaktır. Gerekli ise başvuru dosyasında bulunacak olan belgelere ek olarak başvuruyu güçlendirici belgeler istenebilecektir. Evrakların tercümesi yaptırılıp, gerekli dilekçe ve niyet mektubunun yazılmasından sonra başvuru merkezlerinden randevu alınarak biyometrik bilgilerle birlikte titizlikle hazırlanmış başvuru dosyası teslim edilir.

Türkiye’den yapılacak İngiltere vizesi başvuruları İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Antep ve Adana şehirlerinde bulunan; İngiltere’den yapılacak başvurular 2018 Kasım ayında açılan İngiltere vizesi Başvuru Merkezlerinden yapılabilir. İngiltere vizesi başvuru evraklarıyla ilgili olarak firmamızın uzman danışmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz. İngiltere vizesi konusunda uzman bireylerden destek alarak başvurusunu yapması vize sonucunun olumlu olma ihtimalini büyük oranda artıracaktır.  Vize sonucu olumlu olabileceği gibi olumsuz da olabilir. Vize reddi aldığınız takdirde itiraz edebilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.  Uzmanlarımıza İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi İstanbul Başvuru Merkezi Nerededir?" sayfası 587 defa okundu