İngiltere Vizesi Kaç Gün İçinde Sonuçlanabilir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 15:31:35

İngiltere vizesi kaç gün içinde sonuçlanacağı, başvurulan vize türüne ve İngiltere Konsolosluğunun yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

İngiltere vizesi başvuruları oldukça zor ve karmaşık yapıdadır. Bu sebeple, alınabilen en zor vize türlerinden biri olduğu söylenebilir. İngiltere vizesi değerlendirilme süresi vize türlerine göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda İngiltere vizesi başvurularını değerlendiren İngiltere İstanbul Konsolosluğunun yoğunluğuna göre bu süre değişebilmektedir.

İngiltere vizesi türleri için tıklayın!

İngiltere vizesi kaç gün içinde sonuçlanabileceğini merak eden bireylere cevap olarak ortalama 15 iş günü olduğu ifade edilebilecektir. İngiltere vizesinin sonuçlanma süresi İngiliz Konsolosluğunun yoğunluğuna ve İngiltere vize türlerine göre değişiklik göstermektedir.

Örneğin İngiltere Yerleşim Vizesi başvuruları ortalama 90 gün içerisinde sonuçlanabilmektedir. İngiltere vizesi kaç gün süreyle değerlendirileceğine bir diğer örnek olarak İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi verilebilir. Türkiye’den yapılan başvurular 90 gün içerisinde İngiltere’den yapılan başvurular ise 6 ay gibi bir süre içerisinde değerlendirmeye alınmaktadır. İngiltere vize değerlendirilme süresi İngiliz Konsolosluğunun yoğunluğuna göre ve ortalama sürelere göre daha uzun sürebilecektir. İngiltere vizesi kaç gün içerisinde sonuçlanabileceğini merak eden bireyler firmamızın uzman danışmanlarıyla irtibata geçerek detaylı bilgi alabilecektir. İngiltere vizesi sonuçlanması, vize harcına ek bir ücret ödenerek kullanılabilecek Öncelikli Servislerle kısaltılabilecektir. Öncelikli Servisleri kullanmadığı takdirde 15 iş günü içerisinde çıkması öngörülmektedir. Öncelikli Servis türleri için tıklayın!

Öncelikli Servis türlerinden biri olan Öncelikli Servis (Priority Visa Service) kullanıldığı takdirde başvuru süresi 5 iş gününe indirilebilmektedir. Süper Öncelikli Servis (Super Priority Visa Service) başvurularınızda kullanmanız halinde vize çıkma süresi 24 saate inebilmektedir. Öncelikli Servisler hakkında detaylı bilgi için firmamızın danışmanlarıyla iletişime geçiniz.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

DİĞER VİZE TÜRLERİ VE DANIŞMANLIK İÇİN:

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Bu Vize İle Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilirsiniz. Detaylar İçin 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri Ve Gerekli Evraklar Listesi İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Prosedürlerde Hangi Adımların Atılması Gerektiğini Öğrenebilmek İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Kaç Gün İçinde Sonuçlanabilir?" sayfası 496 defa okundu