İngiltere Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 09:32:53

İngiltere Vizesi başvurularının sonuçlanma süresi başvuru türüne göre değişmektedir. Genel olarak ziyaretçi vizeleri  15 iş günü içerisinde sonuçlanırken, yerleşim kapsamlı başvuruların sonuçlanma süresi 1-3 ay arasında değişmektedir.

İngiltere Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Başvuru için gerekli evrakların temin edilmesinin ardından uzmanlarımız tarafından ilgili tercümelerin yapılması ve formun doldurulmasının akabinde dosyanın hazırlanmasıyla beraber başvuru sahipleri için Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Gaziantep, Adana ve Antalya'da bulunan İngiltere Vizesi Başvuru Merkezlerinden birinden uygun gün ve saate randevu alınır.

İngiltere vize prosedürleri için tıkla!

Kişinin başvuru merkezine gelerek parmak izi vermesinin ve başvurusunu tamamlamasının ardından Ziyaretçi, turistik, öğrenci, Tier 1-2-4-5 vizesi ve bağımlıları için yapılan başvurular 15 iş günü, yerleşim başvuruları, Ankara Antlaşması başvuruları ve bağımlıları, AB vatandaşlarının bağımlıları için yapılan başvurular 1-3 ay arasında sonuçlanmaktadır.

Bunların yanı sıra son 5 yıl içerisinde İngiltere, Amerika, Kanada veya Avustralya'ya sehayat etmiş kişilerin Öncelikli Servis (Priority Service) satın alma hakkı bulunmaktadır. Öncelikli servis satın alınmış başvuruların (istisnalar hariç) 5 iş günü içinde sonuçlanacağı taahhüt edilmektedir.

Öncelikli Servis türleri için tıklayın!

İngiltere Vizesi türleri ve başvuru prosedürü hakkında detaylı bilgi için İngiltere Vizeleri sayfasını inceleyebilir, sorularınız için İngiltere Vizesi Başvuru Hattı'nı kullanarak uzmanlarımızla görüşebilirsiniz. Uzmanlarımız ayrıca isteğiniz doğrultusunda İngiltere Vizesi başvuru işlemlerinizi de başlatabilirler.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. “Birleşik Krallık vize başvuruları değişiyor mu?”, “Ankara Anlaşması Vizesi Birleşik Krallık tarafından iptal mi edildi?” gibi soruların yanıtları üzerine güncel bilgileri İngiltere vizesi Son Gelişmeler sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. 

DETAYLAR AŞAĞIDAKİ SİTELERDE: 

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Bu Vize İle Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Kaç Günde Çıkar?" sayfası 27612 defa okundu