İngiltere Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-20 14:58:17

İngiltere Vizesi başvurularının sonuçlanma süresi başvuru türüne göre değişmektedir. Genel olarak ziyaretçi vizeleri  15 iş günü içerisinde sonuçlanırken, yerleşim kapsamlı başvuruların sonuçlanma süresi 1-3 ay arasında değişmektedir.

İngiltere Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Başvuru için gerekli evrakların temin edilmesinin ardından uzmanlarımız tarafından ilgili tercümelerin yapılması ve formun doldurulmasının akabinde dosyanın hazırlanmasıyla beraber başvuru sahipleri için Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Gaziantep, Adana ve Antalya'da bulunan İngiltere Vizesi Başvuru Merkezlerinden birinden uygun gün ve saate randevu alınır.

İngiltere Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Kişinin başvuru merkezine gelerek parmak izi vermesinin ve başvurusunu tamamlamasının ardından Ziyaretçi, turistik, öğrenci, Tier 1-2-4-5 vizesi ve bağımlıları için yapılan başvurular 15 iş günü, yerleşim başvuruları, Ankara Antlaşması başvuruları ve bağımlıları, AB vatandaşlarının bağımlıları için yapılan başvurular 1-3 ay arasında sonuçlanmaktadır.

Bunların yanı sıra son 5 yıl içerisinde İngiltere, Amerika, Kanada veya Avustralya'ya sehayat etmiş kişilerin Öncelikli Servis (Priority Service) satın alma hakkı bulunmaktadır. Öncelikli servis satın alınmış başvuruların (istisnalar hariç) 5 iş günü içinde sonuçlanacağı taahhüt edilmektedir.

İngiltere Vizesi türleri ve başvuru prosedürü hakkında detaylı bilgi için İngiltere Vizeleri sayfasını inceleyebilir, sorularınız için İngiltere Vizesi Başvuru Hattı'nı kullanarak uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Uzmanlarımız ayrıca isteğiniz doğrultusunda İngiltere Vizesi başvuru işlemlerinizi de başlatabilirler. Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

Birleşik Krallık vize başvuruları değişiyor mu?, Ankara Anlaşması Vizesi Birleşik Krallık tarafından iptal mi edildi? gibi soruların yanıtları üzerine güncel bilgileri İngiltere vizesi sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Kaç Günde Çıkar?" sayfası 27821 defa okundu