İngiltere Vizesi Kaç Günde Sonuçlandığı Nereden Öğrenilir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 15:21:54

İngiltere vizesi kaç günde sonuçlanacağı bilgisi, vize türlerine göre ve İngiliz Konsolosluğunun yoğunluğuna göre değişiklik gösterecektir. İngiltere vizesi başvuru takibi, başvurusunu uzmanlarımızla yapmaya karar veren bireyler adına uzmanlarımızca yapılabilecektir.

İngiltere vizesi kaç günde sonuçlanabileceği başvurulan vize türüne ve İngiltere vizesi değerlendirmesi yapan İngiliz İstanbul Konsolosluğunun yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. İngiltere vizesi değerlendirilme süresi genellikle 15 iş günü içinde belli olmaktadır.

İngiltere seyahatine çıkmak isteyen her bireyin vize başvuru prosedürlerini eksiksiz uygulaması gereklidir. Bireyler yaşadıkları ilçenin nüfus müdürlüğüne giderek vize başvurusu için gerekli olan pasaportun çıkarılması için başvuruda bulunmalıdır. Pasaport kısa sürede ellerine ulaşan bireylerin başvuru/vize harcının yatırılması, başvuru formu doldurulmasıyla başvuru işlemleri başlayacaktır. Firmamızın uzmanlarından başvuracakları vize türüne uygun gerekli belgeler listesini temin ederek eksiksiz ve doğru bilgiler içeren evraklarını başvuru dosyasına eklemelidir.

Firmamızın uzmanları, başvuru dosyasını titizlikle inceleecek, eksik belge veya bilgi olması halinde başvuru sahibinden ek belgeler talep edilebilecektir. Gerekli belgelerin tercümelerinin yaptırılıp, başvuru dosyası eksiksiz tamamlandıktan sonra firmamızın uzmanlarınca başvuru sahibi adına alınan randevu gün ve saatinde İngiltere Başvuru Merkezine giderek biyometrik bilgiler ve başvuru dosyasının verilmesi gerekmektedir. Başvuru sahibinin bilgileri değerlendirilmek üzere İngiltere Konsolosluğuna gönderilecektir.

İngiltere vize prosedürleri için tıkla!

Başvuru sahiplerinin vize başvuru değerlendirilme süresi, Öncelikli Servisler kullanılmadığı takdirde 15 iş günü olarak öngörülmektedir. Ancak vize harcına ek bir ücret ödenerek kullanılabilecek olan öncelikli servislerle başvuru süreci kısalabilmektedir.

Başvuru için Öncelikli Servis (Priority Visa Service) kullanıldığı takdirde başvuru değerlendirilme süresi 5 iş gününe, Süper Öncelikli Servis (Super Priority Visa Service) kullanıldığı takdirde vize sonuçlanma süresi 24 saate inebilmektedir. Öncelikli Serviler hakkında detaylı bilgi için CSS Legal danışmanlarıyla iletişime geçiniz.

Öncelikli Servis türleri ve başvuru şartları için tıklayın!

“İngiltere vizesi kaç günde sonuçlanır?”, “İngiltere vizesi sonuçlanma süresi nasıl kısaltılır?”, “Ankara Antlaşması Vizesi nedir?” gibi soruları bulunan bireyler firmamıza danışabilirler.

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

Detaylı Bilgi Alabileceğiniz Diğer Sayfalarımız:

Açıklama

Linkler

İngiltere’ye eğitim amacıyla gidecek olan bireylerin danışmanlık alabilmesi için

 

 

 İngiltere Yurt Dışı Eğitim

İngiltere ziyaretçi vizesi başvuruları, vize başvuru evrakları, izlenmesi gereken başvuru prosedürleri için

 

İngiltere Ziyaretçi Vizesi

İngiltere’ye yapacağınız turist vizesi türleri hakkında detaylı bilgi için

İngiltere Turist Vizesi

İngiltere'ye öğrenci olarak gidebilmek için ingiltere öğrenci vizesi türlerinden size uygun olanına başvuru yapmanız gereklidir. 

 

İngiltere Öğrenci Vizesi 

İngiltere öğrenci vizesi türlerinin değişen başvuru şartlarının tamamı için

 

İngiltere Öğrenci Vizesi  

İngiltere'de çalışma izni veren vize türleri hakkında bilgi için

 

İngiltere Çalışma Vizesi 

İngiltere'de bir şirkette çalışabileceğiniz, ortaklık kurabileceğiniz, şirket devralabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz bu vize türü hakkında detaylar için

 

İngiltere İş Vizesi

İngiltere'de evlenmek, aile birleşimi yapmak veya İngiltere'ye yerleşmek için 

 

İngiltere Yerleşim Vizesi

İngiltere'de kendi işini kurabilmenizi sağlayan çalışma vizesi için 

 

İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi

İngiltere’de sermaye, dil seviyesi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamalar olmadan iş kurabilmeniz için 

 

Ankara Anlaşması Vizesi

İngiltere yerleşim vizesi türleri kendi içinde seyahat amacına göre çeşitli kategorilere ayrılmıştır. Başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi için 

 

İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi

İngiltere vizesi hakkında detaylı bilgi için

 

Tıklayınız!

İngiltere vizesi başvuru işlemleri ve prosedürlerde hangi adımların atılması gerektiği hakkında bilgi için

İngiltere Vizesi

 

 

"İngiltere Vizesi Kaç Günde Sonuçlandığı Nereden Öğrenilir?" sayfası 464 defa okundu