İngiltere Vizesi Kaç Yıllık Olarak Verilir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 15:33:37

İngiltere vizesi kaç yıllık alınabileceği başvurulan vize türüne ve İngiltere’ye yapılacak seyahatin süresine göre değişiklik göstermektedir. 

İngiltere vizesinin, başvuru prosedürlerinin zorluğu ve gerekli koşulların karmaşıklığı sebebiyle en zor alınan vizelerden biri olduğu söylenebilir. İngiltere vizesi kaç yıllık veya aylık olarak alınabileceği başvurulan vizeye göre değişiklik göstermektedir. Örneğin İngiltere’de 6 ay ve daha kısa sürelerde eğitim alacak olan bireyler Kısa Süreli Öğrenci Vizesine, yüksek lisans, doktora gibi uzun süreli eğitimlerini alacak olan bireyler ise Tier-4 Uzun Süreli Öğrenci Vizesi başvurusunda bulunmalıdır. İngiltere vizesi kaç yıllık alınabileceği İngiltere Evlilik Vizesi türleri için de farklılık göstermektedir. İngiltere Evlilik Vizesi başvurusu yapan bireylere öncelikle 33 aylık vize verilmektedir.

Diğer İngiltere vizesi türleri ve vize süreleri hakkında bilgi almak isteyen bireyler firmamızın uzmanlarına danışabilirler. İnternetten veya alanında uzman olmayan bireylerden edinilen bilgilerin güvenilirliği ve güncelliği şüpheli olması sebebiyle vize başvurularında kullanılmaması önerilmektedir. İngiltere vizesi ücretleri de başvurulan vize süresine ve vize türüne göre değişmektedir. İngiltere vizesi başvuru şartları, prosedürleri ve güncel bilgileri hakkında alanında uzman firmamızın danışmanlarıyla irtibata geçerek vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

İngiltere vize süreleri başvurulan vize türlerine göre çeşitlilik göstermektedir. İngiltere vizesi kaç yıllık almak isteniliyorsa ona göre başvuru türü seçilmelidir. Aksi takdirde vize başvuru reddi ile karşılaşabilecektir. İngiltere vizesi reddine itiraz etmek için tıklayınız!

İngiltere vize prosedürleri için tıkla!

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Vize danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, vize başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

DİĞER VİZE TÜRLERİ HAKKINDA BİLGİ İÇİN:

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Bu Vize İle Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilirsiniz. Detaylar İçin 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri Ve Gerekli Evraklar Listesi İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Prosedürlerde Hangi Adımların Atılması Gerektiğini Öğrenebilmek İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Kaç Yıllık Olarak Verilir?" sayfası 428 defa okundu