İngiltere Vizesi Konsolosluk veya Elçiliklerden Alınabilir Mi?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 15:27:14

İngiltere vizesi konsolosluk veya büyükelçiliklere başvuru kabul edilmediği için yapılmamaktadır. İngiltere vizesi başvuru işlemleri Başvuru Merkezlerinden yapılmaktadır.

İngiltere vizesi konsolosluk işlemleri arasında başvurunun yapılması, randevu alınması veya başvuru sonucunun öğrenilmesi gibi vize işlemleri bulunmamaktadır. Bunun sebebi İngiltere vize başvurularının konsolosluk ve elçiliklere yapılmamasıdır. İngiltere vizesi başvuruları Başvuru Merkezlerine yapılmaktadır. Vize harcını yatırıp, başvuru formunu doldurup, gerekli belgeleri başvuru dosyasına eksiksiz şekilde ekleyip, Başvuru Merkezlerinden randevu alınır. Randevu gün ve saatinde İngiltere vizesi başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler Başvuru Merkezine teslim edilir. İngiltere vizesi konsolosluk işlemleri yalnızca başvuru sahibinin başvuru dosyasının TLS Başvuru Merkezine teslim edilmesi ve İstanbul Başkonsolosluğunda değerlendirilerek başvuru sahiplerinin bilgilendirilmesi ile sınırlıdır.

İngiltere vizesi değerlendirilme süresi ortalama 15 iş günü sürebilmektedir. İngiltere vizesi başvuru değerlendirilme süresi vize harcına ek bir ücret ödenerek kullanılabilecek olan Öncelikli Servislerle kısaltılabilmektedir. İngiltere vizesi başvuru işlemleri ile ilgili olarak firmamızın uzman danışmanları ile irtibata geçebilirsiniz. İngiltere vizesi konsolosluk ve vize işlemlerinin neler olabileceği hususunda firmamızın uzman danışmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere vize prosedürleri için tıkla!

Vize değerlendirilme süresini kısaltableceğiniz belirli servisler vardır. Ek ücret ödeyerek faydalanabileceğiniz Öncelikli Servis türleri için tıklayın!

Brexit süreci sebebiyle İngiltere vizesi başvurularının nasıl şekilleneceğine dair İngiltere vizesi Son Gelişmeler sayfasını takip edebilirsiniz. “İngiltere vizesi üzerine en son hangi kararlar alındı?”, “İngiltere’de sürekli oturum şartları değişiyor mu?”, “Ankara Antlaşması Vizesi türleri nelerdir?” vb. sorulara yanıt arayan bireyler firmamıza danışabilecektir. Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Alabileceğiniz Diğer Sayfalarımız:

Açıklama

Linkler

İngiltere’ye eğitim amacıyla gidecek olan bireylerin danışmanlık alabilmesi için

 

 

 İngiltere Yurt Dışı Eğitim

İngiltere ziyaretçi vizesi başvuruları, vize başvuru evrakları, izlenmesi gereken başvuru prosedürleri için

 

İngiltere Ziyaretçi Vizesi

İngiltere’ye yapacağınız turist vizesi türleri hakkında detaylı bilgi için

İngiltere Turist Vizesi

İngiltere'ye öğrenci olarak gidebilmek için ingiltere öğrenci vizesi türlerinden size uygun olanına başvuru yapmanız gereklidir. 

 

İngiltere Öğrenci Vizesi 

İngiltere öğrenci vizesi türlerinin değişen başvuru şartlarının tamamı için

 

İngiltere Öğrenci Vizesi  

İngiltere'de çalışma izni veren vize türleri hakkında bilgi için

 

İngiltere Çalışma Vizesi 

İngiltere'de bir şirkette çalışabileceğiniz, ortaklık kurabileceğiniz, şirket devralabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz bu vize türü hakkında detaylar için

 

İngiltere İş Vizesi

İngiltere'de evlenmek, aile birleşimi yapmak veya İngiltere'ye yerleşmek için 

 

İngiltere Yerleşim Vizesi

İngiltere'de kendi işini kurabilmenizi sağlayan çalışma vizesi için 

 

İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi

İngiltere’de sermaye, dil seviyesi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamalar olmadan iş kurabilmeniz için 

 

Ankara Anlaşması Vizesi

İngiltere yerleşim vizesi türleri kendi içinde seyahat amacına göre çeşitli kategorilere ayrılmıştır. Başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi için 

 

İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi

İngiltere vizesi hakkında detaylı bilgi için

 

Tıklayınız!

İngiltere vizesi başvuru işlemleri ve prosedürlerde hangi adımların atılması gerektiği hakkında bilgi için

İngiltere Vizesi

 

"İngiltere Vizesi Konsolosluk veya Elçiliklerden Alınabilir Mi?" sayfası 495 defa okundu