İngiltere Vizesi Lefkosa Başvuru Merkezi İşlemleri Nelerdir?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-20 15:15:16

İngiltere vizesi Lefkoşa’dan başvuru yapmak isteyen bireyler, Başvuru Merkezinden randevu alarak vize başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin teslimiyle gerçekleştirebilmektedir.

İngiltere vizesi başvuru işlemlerini firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar veren bireyler adına İngiltere vizesi prosedürleri profesyonel danışmanlarımızca titizlikle uygulanmaktadır. İngiltere vizesi Lefkoşa başvurusunu yapmaya karar veren bireyler öncelikle başvuru ücretini yatırmalıdır. Başvuru ücretini yatırmayan bireylerin işlemleri başlatılamayacaktır. İngiltere vizesi başvuru evrakları listesi başvuru sahiplerine iletilecek ve bu evrakların eksiksiz olarak toparlanması beklenecektir. Başvuru evrakları ofislerimize elden teslim edilebileceği gibi posta yoluyla da gönderebilecektir.

İngiltere vizesi başvuru evrakları titizlikle başvuru dosyasına koyulup, gerekli ise tercümeleri yaptırılıp, firmamızın uzmanları; başvuru sahipleri adına başvuru formunu doldurup, gerekli dilekçeleri yazıp, tercümeleri yaptıktan sonra bireyler titizlikle hazırlanmış olan başvuru dosyasını başvuru sahiplerine teslim edeceklerdir.

Bireyler başvuru dosyasını ve biyometrik bilgileri İngiltere vizesi Lefkoşa Başvuru Merkeziden alınan randevu gün ve saatinde teslim edilecektir. Başvuru değerlendirilme süreci vize türüne göre değişiklik göstermektedir. Ortalama 15 iş günü içerisinde sonuçlanacak olan İngiltere vizesi başvuruları reddedilirse uzmanlarımız başvuru sahiplerinin istemesi halinde vize reddine itiraz başvurusu da yapabileceklerdir.

İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere vizesi retlerine itiraz konusunda uzman firmamız İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla profesyonel hizmet vermektedir. Firmamız uzmanlarına Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek veya İngiltere Vizesi vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Lefkosa Başvuru Merkezi İşlemleri Nelerdir?" sayfası 515 defa okundu