İngiltere Vizesi Mail Geldi ise Ne Yapılması Gerekir?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-20 15:14:45

İngiltere vizesi mail geldi diyen bireylere mail içerisinde vize sonucunun belirlendiği ve pasaportlarını Başvuru Merkezlerinden alabilecekleri bildirilmektedir.

İngiltere vizesi başvuru ücretinin ödenmesi, gerekli evrakların başvuru dosyasına eklenmesi, başvuru formunun doldurulması, Başvuru Merkezlerinden randevu alınarak vize başvuru dosyasının ve biyometrik bilgilerinin verilmesinden ortalama 15 iş günü içerisinde başvuru sonucunuza dair mail gelmektedir. Ancak bu mail içerisinde başvurunun olumlu olup olmadığı belirtilmemektedir. Başvuru yapılan pasaportun başvuru sahipleri tarafından teslim alınması gerektiği veya eğer bireyler başvuru sırasında kargo talep ettiyse kargoya verildiğine dair bilgilendirme maili olduğu söylenebilir.

İngiltere vizesi mail geldi diyebilmek için öncelikle başvuru sahiplerinin başvuru prosedürlerini eksiksiz olarak uygulamış ve başvuru değerlendirme süresi sona ermiş olması gerekmektedir. Başvuru işlemlerini firmamızın uzman danışmanlarıyla yapan bireylerin başvuru işlemleri bireyler adına danışmanlarımız tarafından yapılabilecektir. Pasaportu teslim alma işlemini danışmanlarımız başvuru sahipleri adına yapabilecektir. İngiltere vizesi prosedürleri oldukça karmaşık olmasının yanı sıra İngiltere vizesi alabilmenin zorlu bir süreç olduğu herkesçe bilinmektedir. Firmamız bu süreçte bireylere profesyonel hizmet vererek başvurunun olumlu sonuçlanma ihtimalini artırabilmektedir.

Başvuru prosedürleri titizlikle uygulanıp işlemler tamamlandıktan ortalama 15 gün sürebilen vize değerlendirme süresi vize ücretine ek bir miktar ödenerek kullanılabilen Öncelikli Servislerle kısaltılabilecektir. İngiltere vizesi türleri hususunda uzmanlaşmış firmamızla irtibata geçerek vize prosedürleri, vize türleri, Öncelikli Servisler ve İngiltere vizesi başvurusu sonrası gelen mail hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Başvuru sonucu olumlu ise alınan pasaport içerisinde bireyin başvurduğu ve İngiltere konsolosluğu tarafından basılan vize bilgileri yer alacaktır. Başvurunun olumsuz olması halinde vize reddine itiraz başvurularını bizimle yapabilirsiniz. Vize başvurusunda bulunmuş olan bireylerin pasaportunu almaya gitme imkânı bulunmuyorsa firmamızın danışmanları pasaportunu bireyler adına alarak kişinin adresine postalayabileceklerdir.

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Vize danışmanlarımıza İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, vize başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Mail Geldi ise Ne Yapılması Gerekir? " sayfası 605 defa okundu