İngiltere Vizesi Mail Geldi ise Ne Yapılması Gerekir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 16:17:25

“İngiltere vizesi mail geldi” diyen bireylere mail içerisinde vize sonucunun belirlendiği ve pasaportlarını Başvuru Merkezlerinden alabilecekleri bildirilmektedir.

İngiltere vizesi başvuru ücretinin ödenmesi, gerekli evrakların başvuru dosyasına eklenmesi, başvuru formunun doldurulması, Başvuru Merkezlerinden randevu alınarak vize başvuru dosyasının ve biyometrik bilgilerinin verilmesinden ortalama 15 iş günü içerisinde başvuru sonucunuza dair mail gelmektedir. Ancak bu mail içerisinde başvurunun olumlu olup olmadığı belirtilmemektedir. Başvuru yapılan pasaportun başvuru sahipleri tarafından teslim alınması gerektiği veya eğer bireyler başvuru sırasında kargo talep ettiyse kargoya verildiğine dair bilgilendirme maili olduğu söylenebilir.

İngiltere vizesi türleri için tıklayın!

“İngiltere vizesi mail geldi” diyebilmek için öncelikle başvuru sahiplerinin başvuru prosedürlerini eksiksiz olarak uygulamış ve başvuru değerlendirme süresi sona ermiş olması gerekmektedir. Başvuru işlemlerini firmamızın uzman danışmanlarıyla yapan bireylerin başvuru işlemleri bireyler adına danışmanlarımız tarafından yapılabilecektir. Pasaportu teslim alma işlemini danışmanlarımız başvuru sahipleri adına yapabilecektir. İngiltere vizesi prosedürleri oldukça karmaşık olmasının yanı sıra İngiltere vizesi alabilmenin zorlu bir süreç olduğu herkesçe bilinmektedir. Firmamız bu süreçte bireylere profesyonel hizmet vererek başvurunun olumlu sonuçlanma ihtimalini artırabilmektedir.

Başvuru prosedürleri titizlikle uygulanıp işlemler tamamlandıktan ortalama 15 gün sürebilen vize değerlendirme süresi vize ücretine ek bir miktar ödenerek kullanılabilen Öncelikli Servislerle kısaltılabilecektir. İngiltere vizesi türleri hususunda uzmanlaşmış firmamızla irtibata geçerek vize prosedürleri, vize türleri, Öncelikli Servisler ve İngiltere vizesi başvurusu sonrası gelen mail hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Öncelikli Servis türleri için tıklayın!

Başvuru sonucu olumlu ise alınan pasaport içerisinde bireyin başvurduğu ve İngiltere konsolosluğu tarafından basılan vize bilgileri yer alacaktır. Başvurunun olumsuz olması halinde vize reddine itiraz başvurularını bizimle yapabilirsiniz. Vize başvurusunda bulunmuş olan bireylerin pasaportunu almaya gitme imkânı bulunmuyorsa firmamızın danışmanları pasaportunu bireyler adına alarak kişinin adresine postalayabileceklerdir.

İngiltere vize prosedürleri için tıkla!

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Vize danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, vize başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

DİĞER VİZE TÜRLERİ VE DANIŞMANLIK İÇİN:

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Bu Vize İle Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilirsiniz. Detaylar İçin 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri Ve Gerekli Evraklar Listesi İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Prosedürlerde Hangi Adımların Atılması Gerektiğini Öğrenebilmek İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Mail Geldi ise Ne Yapılması Gerekir? " sayfası 526 defa okundu