İngiltere Vizesi Maliyeti Tier-1 Vizesi için Ne Kadardır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 16:21:46

İngiltere vizesi maliyeti başvurulan vize türüne göre değişmekle birlikte Tier-1 Girişimci Vizesi için sağlık harcı, vize başvuru harcı, vize reddi alındığı takdirde itiraz başvurusu ücreti, Öncelikli Servis ücreti ve danışmanlık ücreti olarak çeşitlenmektedir.

İngiltere vizesi maliyeti başvurulan vize türüne göre değişiklik göstermektedir. İngiltere vize türlerinden birini örnek vermek gerekirse; Çalışma Vizesi türlerinden biri olan Tier-1 Girişimci Vizesi kendi işini kurmak için İngiltere’ye gidecek olan bireylerin Immigration Health Surcharge (IHS) adı verilen sağlık vergisini ödemesi gereklidir. Bu verginin vize başvurusu sırasında ödenmesinden sonra İngiltere vizesi alarak giden bireyler sağlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilecektir. Yani İngiltere vizesi türleri içerisinde vize başvurusunda çıkabilecek maliyetlerden biri sağlık harcıdır. İngiltere vizesi maliyeti olarak verilebilecek temel hususlardan bir diğeri de vize harcıdır. Her vize türüne ve vize süresine göre değişen vize harçları her yıl mali yılın bitimini takiben İngiliz makamlarınca dolar kurundaki değişikliklere bağlı olarak değiştirilmektedir.

İngiltere İş Vizesi için tıklayın!

İngiltere vizesi maliyeti, vize başvurusunda ret alan ve vize reddine itiraz etmek isteyenlerin harcaması gerekli bir masraf olarak karşısına çıkabilmektedir. İngiltere vize reddine itiraz etmek isteyen bireyler itiraz başvurularında da bir miktar maliyet ile karşılaşacaktır. Firmamızın uzmanlarıyla vize başvurularınızı en başından itibaren profesyonel hizmet alarak yaparsanız vize reddi ile karşılaşma ve maddi zararlara uğrama ihtimalini en aza indirmiş olabilirsiniz. Vize reddine itiraz yolları ve itiraz başvurusu ücretleri hakkında firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi reddine itiraz etmek için tıklayınız!

İngiltere vizesi maliyeti olarak örneklendirilebilecek bir diğer husus da vize harcına ek bir ücret ödenerek satın alınan, başvurulan vizenin değerlendirilme süresini kısaltabilen Öncelikli Servislerdir. Öncelikli Servisler hakkında detaylı bilgi için firmamızın danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. Öncelikli Servis türleri için tıklayın!

İngiltere vizesi başvurularını danışmanlık firmalarıyla yapmaya karar veren bireyler bir miktar danışmanlık ücretini gözden çıkarması gereklidir. İngiltere vizesi başvurularını tek başına veya alanında uzman olmayan bireylerle yapacak olan bireyler vize reddi alma ihtimalini artırmış olacaktır. Ancak danışmanlık ile yapılan başvurularda bireyler vize reddi alma ihtimalini en aza indirebileceği gibi başvuru sürecinde maddi ve manevi zorluklarla tekrar tekrar karşılaşma olasılığını da düşürebilecektir.

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

DİĞER VİZE TÜRLERİ VE DANIŞMANLIK İÇİN:

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilirsiniz. Detaylar İçin 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri Ve Gerekli Evraklar Listesi İçin 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Prosedürlerde Hangi Adımların Atılması Gerektiğini Öğrenebilmek İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Maliyeti Tier-1 Vizesi için Ne Kadardır?" sayfası 499 defa okundu