İngiltere Vizesi Marmaris Başvuru İşlemleri Nasıl Tamamlanır?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-20 15:33:53

İngiltere vizesi Marmaris başvuru prosedürleri; vize harcının yatırılması, gerekli evrakların tercümesinin yaptırılarak başvuru dosyasına eklenmesi, başvuru formunun doldurulması, Başvuru Merkezinden randevu alınarak biyometrik bilgilerle başvuru dosyasının teslim edilmesi ile tamamlanır. 

İngiltere vizesi Marmaris’te oturan bireyler kendilerine yakın sayılabilecek Antalya veya İzmir Başvuru Merkezlerinden başvuru yapabilecekleri gibi İngiltere vizesi başvuru işlemlerini dünyanın neresinde olursanız olun Başvuru Merkezlerinden yapabilirler. Ancak randevu alınan Başvuru Merkezine giderek başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin teslimi oldukça önemli bir adımdır.

İngiltere vizesi Marmaris ilçesinde Başvuru Merkezi bulunmamakla birlikte İngiltere vizesi Başvuru Merkezleri Türkiye içerisinde Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Antalya, Gaziantep, Bursa şehirlerinde bulunmaktadır. İngiltere vizesi Marmaris içerisinde yaşayan bireylerin başvuru işlemlerini bizimle yapmaya karar vermesi halinde, başvuru yapmak istedikleri vize türünü ve kendilerine uygun vize süresine uygun olarak yatıracakları başvuru ücretinden sonra uzmanlarımızdan alacakları başvuru için gerekli evraklar listesini eksiksiz olarak başvuru dosyasına eklenecektir.

Başvuru dosyasına koyulacak olan başvuru evraklarında tespit edilecek bir eksiklik veya hata sebebiyle vize reddi alma ihtimali yükselebilmektedir. Bu sebeple başvuru sahipleri vize evrakları hususunda daha titiz ve hassasa davranmalıdır. Başvuru evraklarının eksiksiz hazırlanıp, gerekli tercümelerin yaptırılıp, Başvuru Merkezinden alınan randevu gün ve saatinde başvuru dosyasının teslim edilmesiyle başvuru süreci sona erecek, başvuruların sonuçları ortalama 15 gün içerisinde sonuçlanabilecektir.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.  Uzmanlarımıza İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Marmaris Başvuru İşlemleri Nasıl Tamamlanır? " sayfası 424 defa okundu