İngiltere Vizesi Memur Başvuruları Nasıl Yapılır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 16:33:54

Herkes için olduğu gibi İngiltere vizesi memur olan bireyler için başvuru prosedürleri aynı olup başvurulan vize türüne göre gerekli evraklar değişiklik gösterecektir.

İngiltere vizesi başvuru işlemleri vize harcının yatırılmasıyla başlayıp, başvuru formunun doldurulması, gerekli evrakların hazırlanması, tercümelerinin yaptırılması ve dilekçelerle birlikte başvuru dosyasına eklenmesiyle devam etmektedir. İngiltere vizesi başvuru dosyasının titizlikle hazırlanması sonrası Başvuru Merkezlerinden alınan randevu gün ve saatinde biyometrik bilgilerle birlikte başvuru dosyasının teslim edilmesi gereklidir. Böylece vize prosedürleri tamamlanmış olmaktadır. İngiltere vizesi başvuru sonucu ortalama 15 iş günü içerisinde belli olmaktadır.

İngiltere vizesi memur olan bireylerin İngiltere’ye yapmak istediği seyahate uygun seçebileceği çeşitli vize türleri bulunmaktadır. İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan memur bireylerin İngiltere’ye yapacağı turistik ziyaret, gezi, kısa süreli bir ziyaret için İngiltere Turist Vizesi başvurusu; İngiltere’de toplantı, iş ziyareti, konferans gibi çeşitli sebeplerle İngiltere vizesi memur olan bireyler için İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu yapılması önerilebilir.

İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi türlerinden biri olan iş ziyareti için firmamızın web adresini ziyaret edebilirsiniz. 

İngiltere vize türlerinin doğru seçimi, vize başvurusunda bulunacak olan bireylerin vize onayı alma ihtimalini yükseltmektedir. İngiltere’ye yapılacak olan seyahatin başvurulan vize türüne uygun olmaması durumunda vize reddi alma ihtimali bulunan bireyler, başvurusunu firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar vermesi halinde vize reddi sebepleri hususunda uzmanlaşmış firmamızın danışmanları bu sebepleri büyük oranda ortadan kaldırılabilmektedir. İngiltere vizesi memur olan bireyler için başvuru evrakları başvurduğu vize türüne ve kişinin yaşam standartlarına göre değişmektedir. Memur olan bireylerin başvuruları için gerekli evraklara örnek olarak; maaş bordrosu, banka hesap bilgileri, varsa yaşadığı ülkedeki varlıkları vb.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.  Uzmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

DİĞER VİZE TÜRLERİ VE DANIŞMANLIK İÇİN:

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Bu Vize İle Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilirsiniz. Detaylar İçin 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri Ve Gerekli Belgeler Listesi İçin 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Prosedürlerde Hangi Adımların Atılması Gerektiğini Öğrenebilmek İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Memur Başvuruları Nasıl Yapılır? " sayfası 463 defa okundu