İngiltere Vizesi Nasıl Alabilirim?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 09:49:48

İngiltere vizesi alabilmek için pasaport sahibi olunmalı, vize harcı yatırılması ve başvuru dosyası Başvuru Merkezlerine teslim edilmelidir.

İngiltere vizesi, İngiltere’ye herhangi bir amaçla gitmek isteyen, seyahat amacına göre çeşitli türlere ayrılan bir vizedir. İngiltere vizesi, Avrupa Birliği vatandaşı olmayan kişilerin alması İngiltere’ye girişlerinde zorunlu olan ve çeşitli türleri bulunan vizedir. Ancak, İngiltere’nin AB’den ayrılma sürecinin sonunda AB vatandaşları için de vize başvurusu zorunlu hale gelebilir. Brexit sürecinde İngiltere vizesi üzerine yapılan değişiklikleri firmamızın uzmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

İngiltere vizesi türleri temelde 7 kategoriye ayrılmıştır. Bunlardan birkaçına örnek olarak; İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi, İngiltere İş/Çalışma Vizesi, İngiltere Öğrenci Vizesi vb. türler verilebilir. Her bir vize türü kendi içerisinde alt kategorilere ayrılmıştır. İngiltere vizesi başvuru prosedürleri ve başvuru şartları oldukça karmaşık yapıdadır.

İngiltere vizesi türleri için tıklayın!

İngiltere vizesi başvurusunda bulunmak isteyen bireyler öncelikle pasaport sahibi olmalıdır. Pasaportlarını ilçe Nüfus Müdürlüklerine başvuru yaparak kısa sürede alan ve başvuru işlemlerinde profesyonel bir hizmet almak isteyen bireyler İngiltere vizesi alanında uzmanlaşmış firmamızın danışmanlarıyla iletişime geçebilirler. İngiltere vizesi başvuruları konusunda uzman bireylerden destek alınması vize sonucunun olumlu olmasına büyük oranda katkı sağlayacaktır. Başvuru ücretini yatıran bireylere uzmanlarımızca İngiltere vizesi başvurusu için gerekli evraklar listesi temin edilecektir. Başvuru dosyasına evraklar eksiksiz şekilde koyularak Başvuru Merkezinden alınan gün ve saatte biyometrik bilgilerle birlikte teslim edilmelidir.

İngiltere vize prosedürleri için tıklayınız!

İngiltere vize türleri ve vize prosedürleri konusunda uzmanlaşmış firmamızın uzman danışmanları ile irtibata geçerek vize başvuru işlemlerinizi başlatabilir, vize türünüzü seçerek vize başvuru sürecinde doğru adımlarla vize sonucunun olumlu olmasını büyük ölçüde sağlayabilirsiniz.

İngiltere vizesi hakkında son haberlere anında ulaşmak istiyorsanız Birleşik Krallık vizesi Son Gelişmeler sayfasını takip edebilirsiniz.

İngiltere vizesi hakkında bilgi almak istiyorsanız İngiltere vizesi ve İngiltere vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel hizmet vermekte olan Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz.

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ ALABİLECEĞİNİZ SİTELER: 

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Şirket Kurmak, Ortaklık Kurmak, Şirket Devralmak Veya Yatırım Yapmak Gibi Amaçlarınız Varsa >>

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon, Mesleki Yeterlilik, Diploma Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Nasıl Alabilirim?" sayfası 579 defa okundu