İngiltere Vizesi Nasıl Alınır ve Ne Zaman Sonuçlanır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 08:21:53

“İngiltere vizesi nasıl alınır?” sorusunu merak edenler, uzman bireylerden destek aldıkları takdirde vize prosedürlerini uygulaması gerektiğini, vize değerlendirme süresinin İngiltere Konsolosluğunun yoğunluğuna ve başvurulan vize süresine göre değiştiğini öğrenecektir.

 

 

 

“İngiltere vizesi nasıl alınır?” sorusunu arayan bireyler firmamızın uzman danışmanlarıyla işlemlerini yapmaya karar veren bireyler, uzmanlarımızla başvurabileceği vize türünü belirleyip vize harcını yatırarak vize işlemlerini başlatabilecektir. İngiltere vizesi ücretini yatıran kişiler, başvuru evrakları listesini uzmanlarımızdan temin edebileceklerdir.

Kişiler, “İngiltere vizesi nasıl alınır?” sorusunun yanıtının önemli bir parçasını oluşturan başvuru evraklarını eksiksiz ve gerçeğe uygun bilgilerle başvuru dosyasına eklemelidir. Başvuru dosyasını güçlendirebilmek için uzmanlarımız ek evrak talep edebilecek olup gerekli ise evrakların tercümesini yaptırabilecektir. Başvuru evrakları arasında eksik veya yanlış bilgi ve belgenin bulunması vize sonucunun olumsuz olma ihtimalini artırabilecektir. Başvuru sahiplerinin maddi yeterliliklerini ve kişisel bilgilerini bulundurması gereken evraklar başvurulan vize türünün şartlarına başvuru sahiplerinin yaşam koşullarına uygun şekilde hazırlanmalıdır.

“İngiltere vizesi nasıl alınır?” sorusunun cevabını arayan kişiler başvuru forumunun doldurulması, dilekçelerin yazılması ve Başvuru Merkezinden randevu alınarak başvuru dosyasını ve biyometrik bilgilerini teslim etmesi gereklidir.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.  Uzmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Detaylı bilgiye aşağıdaki sayfalardan ulaşabilirsiniz.

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin De Belirli Vize Kategorileri Vardır. Bu Vize Türleri İngiltere'de Çalışma İzni Alarak Çalışabileceğiniz Vize Türlerinden Oluşmaktadır.

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Olarak Gidebilmek İçin İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinden Size Uygun Olanına Başvuru Yapmanız Gereklidir. 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Bu Vize İle Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilirsiniz. Detaylar İçin 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri Kendi İçinde Seyahat Amacına Göre Çeşitli Kategorilere Ayrılmıştır. Başvuru Şartları Ve Gerekli Evraklar Listesi İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemlerinin Karmaşık Yapıda Olması Sebebiyle Firmamızla İrtibata Geçerek Danışmanlık Alınması Büyük Fayda Sağlayacaktır. İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYINIZ!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Prosedürlerde Hangi Adımların Atılması Gerektiğini Öğrenebilmek İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Nasıl Alınır ve Ne Zaman Sonuçlanır?" sayfası 441 defa okundu