İngiltere Vizesi Nasıl Alınır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 08:32:20

İngiltere Vizesi başvurularında genel olarak izlenmesi gereken prosedür aynı olup detayda hazırlanması gereken evraklar ve başvuru formu gibi bazı değişkenler bulunmaktadır. 

İngiltere Vizesi Nasıl Alınır?

İngiltere Vizesi başvurusu için ilk olarak başvuru sahibinin uluslararası geçerliliği olan ve en az 6 ay süresi bulunan bir pasaporta sahip olması gerekmektedir. Yeşil pasaport sahiplerinin herhangi bir ayrıcalığı olmayıp umuma mahsus bordo pasaport sahipleri gibi İngiltere Vizesi sürecini ve prosedürlerini takip etmeleri gerekmektedir. Gri hizmet pasaportu ve siyah diplomatik pasaport sahiplerinin başvuru prosedürleri seyahat sebeplerine göre değişmektedir. Bilgi için lütfen iletişime geçin.

İkinci olarak yapılması gereken İngiltere'ye seyahat amacının ve süresinin dolayısıyla başvurulacak İngiltere Vizesi türünün belirlenmesidir. Sonrasında ilgili vize türüne ait evrakların toparlanması ve başvuru dosyasının hazırlığı için danışmanlarımıza teslim edilmesi gerekmektedir. Elden teslim şartı olmayıp danışmanlarımıza telefonda bilgi verdikten sonra kargo ile de evraklarınızı gönderebilirsiniz.

Evraklarınızın bize ulaşmasının akabinde başvuru dosyanız hazırlanmaya başlanır, gerek görülürse başvuruyu desteklemek üzere kimi ek evraklar istenir. Ardından tercümeler ve açıklamalar yapılarak başvuru formunuz doldurulur ve dosyanız tamamlanır. Uzmanlarımız tarafından sizin için uygun bir gün ve saate İngiltere Vizesi başvuru merkezinden randevu alınır parmak izi vermek ve  biometrik taramadan geçmek üzere Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Gaziantep, Adana veya Antalya'da bulunan başvuru merkezine davet edilirsiniz. Her bir başvuru sahibi randevu gün ve saatinde başvuru merkezine gelmek mecburiyetindedir, bir başkasının sizin adınıza başvuru yapması mümkün değildir. Parmak izi vermenizin ve başvurunuzun tamamlanmasının ardından ziyaretçi, öğrenci ve çalışma başvuruları 15, yerleşim, eş ve Ankara Antlaşması başvuruları 90 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Başvurunun takibi ve teslimi yine tarafımızca yapılmaktadır. İngiltere vize prosedürleri için tıkla!

Öncelikli Servisleri kullanarak vize değerlendirilmesinin hızlanmasını sağlayabilirsiniz. Öncelikli Servis türleri için tıklayın!

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Vizesi başvuru süreci, prosedürü ve gerekli evraklar hakkında detaylı bilgi için İngiltere Vizesi Başvuru Hattı'nı kullanarak danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

İngiltere vizesi türleri için tıklayın!

DETAYLI BİLGİ ALABİLECEĞİNİZ SİTELER: 

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Şirket Kurmak, Ortaklık Kurmak, Şirket Devralmak Veya Yatırım Yapmak Gibi Amaçlarınız Varsa >>

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon, Mesleki Yeterlilik, Diploma Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Nasıl Alınır?" sayfası 7783 defa okundu