İngiltere Vizesi Nasıl Başvurulur ve Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 08:39:36

“İngiltere vizesi nasıl başvurulur?” sorusunun yanıtına vize ücretinin yatırılmasıyla başlanır, denilebilir. Başvuru formunun eksiksiz doldurulması, gerekli evrakların başvuru dosyasına eklenmesi ve randevu alınarak biyometrik bilgilerle birlikte Başvuru Merkezlerine teslimiyle vize prosedürleri sona erer.

“İngiltere vizesi nasıl başvurulur?” sorusunun yanıtı olarak vize prosedürlerinin uygulanması verilebilir. Öncelikle kişinin başvurduğu vize türünü belirlemesi oldukça önemlidir. Vize türünün doğru belirlenememiş olması vize reddi ile karşılaşma olasılığını artırabilmektedir. Bunun sebebi, başvuru yapılacak olan her İngiltere vizesi türünün kendine özgü belirli şartlar taşıyor olmasıdır.  İngiltere vizesi başvurusunu firmamızın uzman danışmanlarıyla yapmaya karar verdiğinde başvuru ücretini yatırıp, vize türünü seçtikten sonra uzmanlarımız tarafından verilecek olan başvuru evrakları listesini eksiksiz olarak tamamlaması gerekecektir. Firmamızın uzmanları tarafından başvuru formu başvuru sahipleri adına doldurulabilecektir. Başvuru formunun içeriğinde, kişilerin şahsi bilgileri ve maddi kaynaklarına dair bilgiler yer alabilecektir. İngilizce doldurulması gereken bu formun içindeki herhangi bir bilgi yanlışı, eksik bilgi yanlış anlaşılmalara sebep olarak vize reddi ile karşı karşıya kalmanıza yol açabilir. Başvuru formunun dikkatlice doldurulmasından sonra gerekli dilekçeler yazılıp, gerekli evrakların tercümeleri yaptırılıp, Başvuru Merkezlerinden randevu alınacaktır. İngiltere Vizesi Başvuru Merkezlerinden alınan randevu gün ve saatinde fotoğraf çekilip ve parmak izi bilgileri görevli kişilerce alınacak ve başvuru dosyası da İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmek üzere gönderilecektir. İngiltere vizesi başvuru prosedürleri ve biyometrik bilgiler hakkında detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz. “İngiltere vizesi nasıl başvurulur?” sorusunun cevabı olarak yukarıda bahsettiğimiz başvuru prosedürlerinin tamamlanmasından sonra başvuru sonucu ortalama 15 iş günü içerisinde sonuçlanabilecektir.

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Vize danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, vize başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

DETAYLAR AŞAĞIDAKİ SAYFALARDA: 

Açıklama

LİNKLER

İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinin değişen başvuru şartlarının tamamı için

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de çalışma izni alabilmek için

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere’ye yapacağınız turist vizesi türleri hakkında detaylı bilgi için

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

Sermaye, dil seviyesi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamalar olmadan İngiltere'de iş kurabilmek için 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere yerleşim vizesi ve türlerinin başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere'ye öğrenci olarak gidebilmek için ingiltere öğrenci vizesi türlerinden size uygun olanına başvuru yapmanız gereklidir. 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere'de bir şirkette çalışabileceğiniz, ortaklık kurabileceğiniz, şirket devralabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz bu vize türü hakkında detaylar için

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de evlenmek, aile birleşimi yapmak veya ingiltere'ye yerleşmek için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere vizesi başvuru işlemlerinin karmaşık yapıda olması sebebiyle firmamızla irtibata geçerek danışmanlık alınması büyük fayda sağlayacaktır. İngiltere vizesi başvurularında danışmanlık alabilmek için 

 

TIKLAYINIZ!

İngiltere vizesi başvuru işlemleri ve prosedürlerde hangi adımların atılması gerektiğini öğrenebilmek için

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Nasıl Başvurulur ve Başvuru Formu Nasıl Doldurulur? " sayfası 433 defa okundu