İngiltere Vizesi Nasıl Başvurulur ve Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-20 15:51:29

İngiltere vizesi nasıl başvurulur? sorusunun yanıtına vize ücretinin yatırılmasıyla başlanır, denilebilir. Başvuru formunun eksiksiz doldurulması, gerekli evrakların başvuru dosyasına eklenmesi ve randevu alınarak biyometrik bilgilerle birlikte Başvuru Merkezlerine teslimiyle vize prosedürleri sona erer.

İngiltere vizesi nasıl başvurulur? sorusunun yanıtı olarak vize prosedürlerinin uygulanması verilebilir. Öncelikle kişinin başvurduğu vize türünü belirlemesi oldukça önemlidir. Vize türünün doğru belirlenememiş olması vize reddi ile karşılaşma olasılığını artırabilmektedir. Bunun sebebi, başvuru yapılacak olan her İngiltere vizesi türünün kendine özgü belirli şartlar taşıyor olmasıdır.

İngiltere vizesi başvurusunu firmamızın uzman danışmanlarıyla yapmaya karar verdiğinde başvuru ücretini yatırıp, vize türünü seçtikten sonra uzmanlarımız tarafından verilecek olan başvuru evrakları listesini eksiksiz olarak tamamlaması gerekecektir. Firmamızın uzmanları tarafından başvuru formu başvuru sahipleri adına doldurulabilecektir. Başvuru formunun içeriğinde, kişilerin şahsi bilgileri ve maddi kaynaklarına dair bilgiler yer alabilecektir.

İngilizce doldurulması gereken bu formun içindeki herhangi bir bilgi yanlışı, eksik bilgi yanlış anlaşılmalara sebep olarak vize reddi ile karşı karşıya kalmanıza yol açabilir. Başvuru formunun dikkatlice doldurulmasından sonra gerekli dilekçeler yazılıp, gerekli evrakların tercümeleri yaptırılıp, Başvuru Merkezlerinden randevu alınacaktır.

İngiltere Vizesi Başvuru Merkezlerinden alınan randevu gün ve saatinde fotoğraf çekilip ve parmak izi bilgileri görevli kişilerce alınacak ve başvuru dosyası da İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmek üzere gönderilecektir. İngiltere vizesi başvuru prosedürleri ve biyometrik bilgiler hakkında detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz. İngiltere vizesi nasıl başvurulur? sorusunun cevabı olarak yukarıda bahsettiğimiz başvuru prosedürlerinin tamamlanmasından sonra başvuru sonucu ortalama 15 iş günü içerisinde sonuçlanabilecektir.

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Vize danışmanlarımıza İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, vize başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Nasıl Başvurulur ve Başvuru Formu Nasıl Doldurulur? " sayfası 493 defa okundu