İngiltere Vizesi Nasıl Uzatılır ve Uzatma Başvurusu Reddedilebilir Mi?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 08:40:57

“İngiltere vizesi nasıl uzatılır?” sorusunu merak eden veya uzatma başvurusu ret alan bireyler İngiltere vizesi başvuruları hususunda uzman bireylerden kafasını kurcalayan tüm soruların yanıtları için bizimle irtibata geçebilirler.

İngiltere vizesi başvuru prosedürleri oldukça zor ve karmaşık yapıdadır. İngiltere vizesi başvuruları vize harçlarının yatırılmasıyla başlamaktadır. Başvuru için önemli olan başvuru dosyasında bulunması gereken evrakların eksiksiz ve doğru bilgilerle hazırlanması gereklidir. Gerekli ise evrakların tercümeleri yaptırılır, başvuru formu doldurulur ve dilekçe yazılır. Başvuru Merkezlerinden alınacak randevu gün ve saatinde başvuru dosyasıyla biyometrik bilgiler teslim edilir. Başvuru sonucu ortalama 15 iş günü sürebilmektedir. İngiltere vizesi başvurularını uzatmak isteyen kişiler bazı vize türlerinin uzatma hakkının olmadığını firmamızdan öğrenebilirler. Örneğin Turist Vizesi sahiplerinin uzatma hakkı bulunmamakla birlikte kendi ülkesine döndükleri zaman bireyler tekrar başvuru yaparak İngiltere’ye gidebilirler. Başka bir örnek olarak; Kısa Süreli Öğrenci Vizesinin uzatılabilmesi, Tier-4 Uzun Süreli Öğrenci Vizesi uzatılamayacağı verilebilir. Her vize türünün belirli uzatma süreleri bulunmaktadır. Yerleşim Vizesi örnek verilecek olursa 33 aylık uzatma alarak İngiltere’de kalmaya devam edilebilir. “İngiltere vizesi nasıl uzatılır?” sorusunun cevabını arayan bireyler, vize uzatma işlemlerinin, başvuru şartlarının ve gerekli belgelerin her vize türü için farklı olduğunu bilerek başvuruda bulunmalıdır.

Vize uzatma başvuruları da reddedilebilir. Vize uzatma başvurularının reddedilme sebepleri oldukça çeşitlidir. Örnek olarak; başvuru sahiplerinin İngiltere’de kalmayı sürdürebilmek için finansal kaynaklarının yetersizliği, gerekli belgelerdeki eksiklikler, vize memurunun bireylerin İngiltere’de kalma niyetine şüpheyle yaklaşması vb. verilebilir.

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Vize danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, vize başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Bilgi alabileceğiniz siteler: 

DETAYLAR AŞAĞIDAKİ SAYFALARDA: 

Açıklama

LİNKLER

İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinin değişen başvuru şartlarının tamamı için

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de çalışma izni alabilmek için

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere’ye yapacağınız turist vizesi türleri hakkında detaylı bilgi için

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

Sermaye, dil seviyesi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamalar olmadan İngiltere'de iş kurabilmek için 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere yerleşim vizesi ve türlerinin başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere'ye öğrenci olarak gidebilmek için ingiltere öğrenci vizesi türlerinden size uygun olanına başvuru yapmanız gereklidir. 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere'de bir şirkette çalışabileceğiniz, ortaklık kurabileceğiniz, şirket devralabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz bu vize türü hakkında detaylar için

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de evlenmek, aile birleşimi yapmak veya ingiltere'ye yerleşmek için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere vizesi başvuru işlemlerinin karmaşık yapıda olması sebebiyle firmamızla irtibata geçerek danışmanlık alınması büyük fayda sağlayacaktır. İngiltere vizesi başvurularında danışmanlık alabilmek için 

 

TIKLAYINIZ!

İngiltere vizesi başvuru işlemleri ve prosedürlerde hangi adımların atılması gerektiğini öğrenebilmek için

İNGİLTERE VİZESİ

 

"İngiltere Vizesi Nasıl Uzatılır ve Uzatma Başvurusu Reddedilebilir Mi? " sayfası 461 defa okundu