İngiltere Vizesi Ne Kadar Başvuru Harcı Ödenmesi Gereklidir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 09:25:05

İngiltere vizesi ne kadar başvuru harcının ne kadar talep edildiği hususu her yıl değişikliğe uğraması sebebiyle değişiklik göstermektedir.

İngiltere vizesi ne kadar başvuru harcı yatırılması gerektiğini merak eden kişiler, genellikle internetten edindiği bilgilere güvenerek başvuru işlemlerini sürdürmeye çalışmakta, bireysel başvuru yapmaktadırlar. Ancak güncel ve gerçeğe uygun olup olmadığından emin olmadığınız bilgilerle İngiltere vizesi başvurusu yaptığınız takdirde başvuru sonucunun olumsuz olma ihtimalini yükseltmiş olmaktasınız.

İngiltere vize türlerinin her birinin farklı vize harç ücreti ve vize için gerekli başvuru şartları vardır. İngiltere vize türlerine göre değişen başvuru harçları aynı zamanda talep edilen 6 ay, 1-2-5 yıl veya 10 yıllık vize sürelerine göre de değişiklik göstermektedir. İngiltere makamları her yol mali yılın sonunda İngiltere vizesi başvuru ücretlerinde değişiklik yapmaktadır. Bu sebeple, İngiltere vizesi ne kadar başvuru harçları talep ettiğini, başvuru ücretlerinin 2019 yılında değişip değişmeyeceğini öğrenmek isteyenler firmamızın uzmanlarına danışabilirler. İngiltere vize prosedürleri için tıkla!

İngiltere vizesi başvurusunda bulunmak isteyenler firmamızın danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerine başlayabilir ya da vize reddine itiraz başvurusunda bulunabilirler. İngiltere vizesi reddine itirazlar için tıkla!

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

İngiltere vizesi türleri üzerinde yapılan değişiklikleri merak eden bireyler Birleşik Krallık Son Gelişmeler sayfasını takip ederek öğrenebilecektir.

DETAYLI BİLGİ ALABİLECEĞİNİZ SAYFALAR: 

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Şirket Kurmak, Ortaklık Kurmak, Şirket Devralmak Veya Yatırım Yapmak Gibi Amaçlarınız Varsa >>

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon, Mesleki Yeterlilik, Diploma Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilmek İçin 

 

ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Vize Reddine İtirazlar İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Ne Kadar Başvuru Harcı Ödenmesi Gereklidir?" sayfası 517 defa okundu