İngiltere Vizesi Ne Kadar Zamanda Çıkar? Başvuru Reddedilirse Ne Yapılır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 08:23:36

“İngiltere vizesi ne kadar zamanda çıkar?” sorusunun yanıtı başvurulan vize türüne ve İngiliz Konsolosluğunun yoğunluğuna göre değişiklik gösterecektir. Başvurunun reddedilmesi halinde vize reddine itiraz başvurusu yapılabilecektir.

İngiltere vizesi başvuruları zor ve karmaşık yapıdadır. Vize başvurularında uzman bireylerden profesyonel destek alınması vize sonucunun olumlu olma ihtimalini büyük oranda artırabilecektir. İngiltere vizesi başvurularını firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar vermiş kişiler, vize harcını yatırdıktan sonra, uzmanlarımızdan başvurulacak vize türüne uygun gerekli evraklar listesini temin edebilecektir. Bu evraklar başvuru sahiplerinin yaşam standartlarına ve vize türünün başvuru şartlarına göre değişiklik gösterecektir. İngiltere vizesi türlerinin her biri kendine özgü başvuru şartları taşımaktadır. Başvuru sahipleri uzmanlarımızla vize türünü belirleyip başvuru dosyasına hangi evrakları koyması gerektiğini öğrenebilecektir. Danışmanlarımız başvuruyu güçlendirmek adına ek evraklar talep edebilecektir. Evrakların tercümelerinin yapılması, başvuru formunun doldurulması, Başvuru Merkezinden randevu alınmasıyla vize prosedürleri sürdürülecektir. Alınan randevu gün ve saatinde İngiltere vizesi başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler elden teslim edilecek ve prosedürler tamamlanmış olacaktır. İngiltere vizesi sonucu ortalama 15 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Bu süreyi kısaltmak isteyenler vize harcına ek bir ücret ödeyerek Öncelikli Servislerden yararlanabilecektir.

“İngiltere vizesi ne kadar zamanda çıkar?” sorusunun cevabını arayan kişiler genellikle internette araştırma yapmaktadır. İngiltere vize türlerine göre ve İngiliz Konsolosluğunun başvuru yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. İngiliz İstanbul Konsolosluğu Türkiye’den yapılan vize başvurularını değerlendirmekle yetkili tek temsilcidir. İngiltere’den yapılacak başvurular 2018 yılının Kasım ayında açılan İngiltere Vize ve Vatandaşlık Başvuru Merkezine yapılabilecektir.

“İngiltere vizesi ne kadar zamanda çıkar?” sorusuna örnek olarak Ankara Anlaşması Türkiye’den yapılan başvurular yaklaşık 90 gün içinde sonuçlanabilmesi, İngiltere’den yapılan başvuruların ortalama 6 ay içerisinde bireylere ulaşması verilebilir. “İngiltere vizesi ne kadar zamanda çıkar?” sorusuna yanıt olarak bir diğer örnek İngiltere Yerleşim Vizesi verilebilir. İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapan bireylere ortalama 12 hafta (90 gün) içerisinde başvuru sahiplerine vize başvuru sonucu ulaştırılmaktadır.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.  Uzmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Detaylı bilgiye aşağıdaki sayfalardan ulaşabilirsiniz.

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin De Belirli Vize Kategorileri Vardır. Bu Vize Türleri İngiltere'de Çalışma İzni Alarak Çalışabileceğiniz Vize Türlerinden Oluşmaktadır.

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Olarak Gidebilmek İçin İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinden Size Uygun Olanına Başvuru Yapmanız Gereklidir. 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Bu Vize İle Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilirsiniz. Detaylar İçin 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri Kendi İçinde Seyahat Amacına Göre Çeşitli Kategorilere Ayrılmıştır. Başvuru Şartları Ve Gerekli Evraklar Listesi İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemlerinin Karmaşık Yapıda Olması Sebebiyle Firmamızla İrtibata Geçerek Danışmanlık Alınması Büyük Fayda Sağlayacaktır. İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYINIZ!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Prosedürlerde Hangi Adımların Atılması Gerektiğini Öğrenebilmek İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Ne Kadar Zamanda Çıkar? Başvuru Reddedilirse Ne Yapılır? " sayfası 368 defa okundu