İngiltere Vizesi Nereden Alınır İstanbul İlinden?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 08:43:12

“İngiltere vizesi nereden alınır İstanbul ilinden?” sorusunu merak edenler İngiltere vizesi türleri ve prosedürleri alanında uzmanlaşmış firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi nereden alınır İstanbul içerisinde yaşayan bireylerin araştırdığı İngiltere vizesi ile ilgili birçok sorudan bir tanesi haline gelmiştir. İngiltere vizesi başvuru ücretinin yatırmasıyla başlamaktadır. İngiltere vizesi başvuru formunun doldurulması, başvuru evraklarının başvuru dosyasına eklenmesi, Başvuru Merkezlerinden randevu alınmasıyla prosedürler devam etmektedir. İngiltere vizesi Başvuru Merkezlerine yapılan başvuruda teslim edilen başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin incelenerek olumlu veya olumsuz bir kararın İngiltere’nin İstanbul Başkonsolosluğu tarafından verilmesi ile başvuru yapılmış ve sonuçlanmış olmaktadır. Vize işlemlerinin başlamasından sonra başvuru sahipleri başvurularını TLS aracılığı ile yapacak başvuru sonucu ortalama 15 gün içinde çıkabilecektir. İngiltere vizesi türlerine başvurular doğrudan Konsolosluklara veya Elçiliklere yapılamamaktadır. Başvuru değerlendirilesi hususunda yalnızca İstanbul’daki İngiltere Başkonsolosluğu görevlendirilmiştir. İngiltere vizesi başvurularını Başvuru Merkezleri kabul ederek bireylerin belgelerini ve bilgilerini İstanbul Konsolosluğuna değerlendirilmesi için göndermektedir.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

DETAYLARA AŞAĞIDAKİ SİTELERDEN ULAŞABİLİRSİNİZ. 

DETAYLAR AŞAĞIDAKİ SAYFALARDA: 

Açıklama

LİNKLER

İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinin değişen başvuru şartlarının tamamı için

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de çalışma izni alabilmek için

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere’ye yapacağınız turist vizesi türleri hakkında detaylı bilgi için

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

Sermaye, dil seviyesi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamalar olmadan İngiltere'de iş kurabilmek için 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere yerleşim vizesi ve türlerinin başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere'ye öğrenci olarak gidebilmek için ingiltere öğrenci vizesi türlerinden size uygun olanına başvuru yapmanız gereklidir. 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere'de bir şirkette çalışabileceğiniz, ortaklık kurabileceğiniz, şirket devralabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz bu vize türü hakkında detaylar için

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de evlenmek, aile birleşimi yapmak veya ingiltere'ye yerleşmek için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere vizesi başvuru işlemlerinin karmaşık yapıda olması sebebiyle firmamızla irtibata geçerek danışmanlık alınması büyük fayda sağlayacaktır. İngiltere vizesi başvurularında danışmanlık alabilmek için 

 

TIKLAYINIZ!

İngiltere vizesi başvuru işlemleri ve prosedürlerde hangi adımların atılması gerektiğini öğrenebilmek için

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Nereden Alınır İstanbul İlinden?" sayfası 496 defa okundu