İngiltere Vizesi Nereden Alınır İstanbul İlinden?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-20 16:10:30

“İngiltere vizesi nereden alınır İstanbul ilinden?” sorusunu merak edenler İngiltere vizesi türleri ve prosedürleri alanında uzmanlaşmış firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi nereden alınır İstanbul içerisinde yaşayan bireylerin araştırdığı İngiltere vizesi ile ilgili birçok sorudan bir tanesi haline gelmiştir. İngiltere vizesi başvuru ücretinin yatırmasıyla başlamaktadır. İngiltere vizesi başvuru formunun doldurulması, başvuru evraklarının başvuru dosyasına eklenmesi, Başvuru Merkezlerinden randevu alınmasıyla prosedürler devam etmektedir. İngiltere vizesi Başvuru Merkezlerine yapılan başvuruda teslim edilen başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin incelenerek olumlu veya olumsuz bir kararın İngiltere’nin İstanbul Başkonsolosluğu tarafından verilmesi ile başvuru yapılmış ve sonuçlanmış olmaktadır.

Vize işlemlerinin başlamasından sonra başvuru sahipleri başvurularını TLS aracılığı ile yapacak başvuru sonucu ortalama 15 gün içinde çıkabilecektir. İngiltere vizesi türlerine başvurular doğrudan Konsolosluklara veya Elçiliklere yapılamamaktadır. Başvuru değerlendirilesi hususunda yalnızca İstanbul’daki İngiltere Başkonsolosluğu görevlidir. İngiltere vizesi başvurularını Başvuru Merkezleri kabul ederek bireylerin belgelerini ve bilgilerini İstanbul Konsolosluğuna değerlendirilmesi için göndermektedir.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere Vizesi Nereden Alınır İstanbul İlinden?" sayfası 567 defa okundu