İngiltere Vizesi Niyet Mektubu Neden Yazılır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 08:44:30

İngiltere vizesi niyet mektubu bazı vize türleri için gerekli olan, İngiltere seyahatinin amacı, İngiltere’de neler yapacağı ve bireylerin kendi ülkesine dönme niyetlerinin bulunup bulunmadığını yazdıkları belgedir.

İngiltere vizesi başvurularının bazıları için başvuru dosyasında bulunması gereken İngiltere vizesi niyet mektubu başvuru sahibinin seyahat amacını, İngiltere’de ne kadar süre kalma niyetinde olduğunu, ülkesine geri dönüp dönmeyeceğini içeren belgedir. Bu belgenin başvuru dosyasında bulunması vize başvurusunun olumlu sonuçlanabilmesi için oldukça önemlidir. Vize memuru bu belgeyi inceleyerek vize başvurusunda kişinin ne kadar samimi olduğunu ve seyahat amacını öğrenebilecektir. İngiltere vizesi niyet mektubu, başvuru dosyası içerisinde bulunması ikna edici ve inandırıcı bir başvuru dosyasının sunulmasını sağlayacaktır

İngiltere vizesi niyet mektubu İngilizce yazılacaktır. Başvuru sahibinin şahsi başvurularında, internetten veya alanında uzman olmayan bireylerden doğruluğu ve güncelliği şüpheli bilgiler edinerek yazdığı niyet mektupları sebebiyle vize reddi alma ihtimali bulunmaktadır.

Niyet mektubunun başvuru dosyasında bulunması gereken vize türlerinden birine örnek olarak Turist Vizesi verilebilir. İngiltere Turist Vizesi, İngiltere’yi turistik, kültürel vb. amaçlar ile ziyaret etmek isteyen kişilerin, 6 aylık, 2-5 yıllık veya 10 yıllık olarak alabileceği Ziyaretçi Vizesi türlerinden biridir. Bu vize ile İngiltere, Galler, İskoçya ve Kuzey İrlanda ülkeleri ziyaret edilebilmektedir.

Tüm ingiltere vizesi türleri hakkında bilgi için tıklayın!

Firmamız 2006 yılından beri ingiltere vizesi, ankara anlaşması vizesi, ingiltere vizesi retlerine itiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarımıza İngiltere vizesi danışmanlık hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Bilgi ve danışmanlık için aşağıdaki sayfaları inceleyiniz.

DETAYLAR AŞAĞIDAKİ SAYFALARDA: 

Açıklama

LİNKLER

İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinin değişen başvuru şartlarının tamamı için

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de çalışma izni alabilmek için

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere’ye yapacağınız turist vizesi türleri hakkında detaylı bilgi için

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

Sermaye, dil seviyesi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamalar olmadan İngiltere'de iş kurabilmek için 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere yerleşim vizesi ve türlerinin başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere'ye öğrenci olarak gidebilmek için ingiltere öğrenci vizesi türlerinden size uygun olanına başvuru yapmanız gereklidir. 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere'de bir şirkette çalışabileceğiniz, ortaklık kurabileceğiniz, şirket devralabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz bu vize türü hakkında detaylar için

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de evlenmek, aile birleşimi yapmak veya ingiltere'ye yerleşmek için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere vizesi başvuru işlemlerinin karmaşık yapıda olması sebebiyle firmamızla irtibata geçerek danışmanlık alınması büyük fayda sağlayacaktır. İngiltere vizesi başvurularında danışmanlık alabilmek için 

 

TIKLAYINIZ!

İngiltere vizesi başvuru işlemleri ve prosedürlerde hangi adımların atılması gerektiğini öğrenebilmek için

İNGİLTERE VİZESİ

 

"İngiltere Vizesi Niyet Mektubu Neden Yazılır?" sayfası 1010 defa okundu