İngiltere Vizesi Ölçüleri Bilgisi Gerekli Midir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 09:05:56

İngiltere vizesi ölçüleri biyometrik fotoğraf için gerekli olup eski vize başvuru prosedürleri gibi başvuru dosyanızda resim bulundurmanıza gerek olmayıp, Başvuru Merkezlerinde biyometrik fotoğraf görevlilerce çekilmektedir.  

İngiltere vizesi ölçüleri başvuru sahiplerinin Başvuru Merkezlerinde çektirdiği biyometrik fotoğraflarının başvuru işlemleri içerisinde önemli bir yeri vardır. İngiltere vizesi Başvuru Merkezinden alınan randevu sırasında görevliler tarafından biyometrik fotoğraf çekileceği için başvuru sahipleri başvuru formu doldurulurken sisteme fotoğraf yüklemeyecek ve başvuru dosyasında resim bulundurması gerekmeyecektir. Biyometrik fotoğraf çekilmesi ve parmak izi alınmasının; ulusal ve uluslararası güvenliğin sağlanması açısından büyük önemi bulunmaktadır. Biyometrik bilgilerin alınması, her İngiltere vizesi başvurusunda gerçekleştirilmektedir.

Başvuru sahipleri, vize prosedürlerinin son aşaması olarak Başvuru Merkezlerinden aldıkları randevu gün ve saatinde hazır bulunarak başvuru dosyasını ve biyometrik bilgilerini vermektedir. Başvuru merkezinden alınan biyometrik bilgiler içerisinde bireylerin net şekilde görünen yüzünün biyometrik fotoğrafı ve parmak izleri bulunmaktadır.

Dijital fotoğraflarda İngiltere vizesi ölçüleri en az 600 piksel genişliğinde, 750 piksel uzunluğunda olması beklenmektedir. Başvuru sahiplerinin bu bilgiye sahip olarak vize değerlendirilme sürecine katkı sağlayamayacaktır. Renkli ve temiz bir fotoğrafın çekilebilmesi için, bireylerin tanınır olduğu (gölgeli veya buğulu olmayan) ve şapka, gözlük vb. aksesuarın bulunmadığı, bireylerin yüzünün net görünmesini engelleyen herhangi bir obje olmayan veya yalnızca düz beyaz zemin üzerinde çekilen fotoğraflar olması gereklidir. İngiltere vizesi için biyometrik fotoğrafların neden önemli olduğu, başvuru prosedürleri içerisindeki yeri vb. hakkında sorularınız varsa İngiltere vizesi alanında uzmanlaşmış detaylı bilgilere firmamızın uzmanlarına danışarak ulaşabilirsiniz.

Tüm ingiltere vizesi türleri hakkında bilgi için tıklayın!

Firmamız 2006 yılından beri ingiltere vizesi, ankara anlaşması vizesi, ingiltere vizesi retlerine itiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarımıza İngiltere vizesi danışmanlık hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Detaylı bilgiye aşağıdaki sayfalardan ulaşabilirsiniz.

Açıklama

LİNKLER

İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinin değişen başvuru şartlarının tamamı için

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de çalışma izni alabilmek için

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere’ye yapacağınız turist vizesi türleri hakkında detaylı bilgi için

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

Sermaye, dil seviyesi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamalar olmadan İngiltere'de iş kurabilmek için 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere yerleşim vizesi ve türlerinin başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere'ye öğrenci olarak gidebilmek için ingiltere öğrenci vizesi türlerinden size uygun olanına başvuru yapmanız gereklidir. 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere'de bir şirkette çalışabileceğiniz, ortaklık kurabileceğiniz, şirket devralabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz bu vize türü hakkında detaylar için

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de evlenmek, aile birleşimi yapmak veya ingiltere'ye yerleşmek için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere vizesi başvuru işlemlerinin karmaşık yapıda olması sebebiyle firmamızla irtibata geçerek danışmanlık alınması büyük fayda sağlayacaktır. İngiltere vizesi başvurularında danışmanlık alabilmek için 

 

TIKLAYINIZ!

İngiltere vizesi başvuru işlemleri ve prosedürlerde hangi adımların atılması gerektiğini öğrenebilmek için

İNGİLTERE VİZESİ

 

"İngiltere Vizesi Ölçüleri Bilgisi Gerekli Midir?" sayfası 383 defa okundu