İngiltere Vizesi Öncelikli Servisler Nelerdir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 09:04:45

İngiltere vizesi Öncelikli Servis türlerine örnek olarak Öncelikli Servis, Süper Öncelikli Servis, Randevusuz Giriş Servisi veya Randevu Almadan Vize Başvuru Servisi gibi türler verilebilir.

İngiltere vizesi Öncelikli Servis türleri, başvurulan vize harcına ek bir ücret ödenerek kullanılabilen servislerdir. Başvuru sahiplerinin ihtiyaçlarına göre türleri bulunan bu servisler İngiltere vize başvurularının değerlendirilme sürecini kısaltabilir, randevu işlemlerini kolaylaştırabilir. İngiltere vizesi Öncelikli Servis türlerinin çeşitli olmasının yanı sıra her birinin başvuru ücreti de farklılık göstermektedir. Aynı zamanda her bir servisin kullanılamadığı belirli vize türlerinin olduğu unutulmamalıdır. Her servisin kendine has başvuru şartları ve kullanılabildiği sınırlı vize türleri mevcuttur.

İngiltere vizesi Öncelikli Servis türlerine örnek olarak verilebilecek olan Öncelikli Servis, normal şartlarda ortalama 15 iş günü sürebilen vize başvuru değerlendirilme süresini 5 iş gününe kadar indirebilmektedir. Bazı vize türleriyle kullanılabilen ancak bazı vizelerle kullanılamayan Öncelikli Servis (Priority Visa Service), Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Evlilik Vizesi, AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi, Aile Birleşimi Vizesi türlerinde kullanılamamaktadır.

İngiltere vizesi Öncelikli Servis türlerinden bir diğerine Süper Öncelikli Servis (Super Priortiy Visa Servise) örnek verilebilir. İngiltere vizesi başvuru değerlendirilme süresini 24 saat içerisinde sonuçlanmasını garantileyen bu servis, yalnızca İstanbul’daki Başvuru Merkezinden alınabilmektedir. İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi türleri ile Tier-2 İngiltere Genel Çalışma Vizesi ve Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi başvurularında kullanılabilmektedir.

Randevuyu kaçıran bireyler bir ay içerisinde ek bir ücret ödeyerek Randevusuz Giriş Servisi (Walk-in Service) başvurusu yapabilecektir. Randevusuna son 24 saat kala, başvuru sahipleri randevu gün ve saatini online olarak değiştirebilecektir. Başvuru Merkezleri ve Randevusuz Giriş Servisi hakkında firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz. Yine vize ücretine ek bir ücret ödenerek Randevu Almadan İngiltere Vizesi Başvuru Servisi (Premium Lounge Service) alınarak İngiltere vize Başvuru Merkezlerinden randevu almadan başvuru yapabilecektir.

Öncelikli Servis türleri için tıklayın!

İngiltere vizesi başvuru sonucunuz olumlu olma ihtimalinin olabileceği gibi olumsuz olma ihtimali de bulunmadır. Bazı vize türlerinin vize reddine itiraz edebilirsiniz. Çeşitli vize reddine itiraz yollarını kullanabilirsiniz. İngiltere vizesi reddine itiraz etmek için tıklayınız!

Tüm ingiltere vizesi türleri hakkında bilgi için tıklayın!

Firmamız 2006 yılından beri ingiltere vizesi, ankara anlaşması vizesi, ingiltere vizesi retlerine itiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarımıza İngiltere vizesi danışmanlık hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

DETAYLAR AŞAĞIDAKİ SAYFALARDA: 

Açıklama

LİNKLER

İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinin değişen başvuru şartlarının tamamı için

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de çalışma izni alabilmek için

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere’ye yapacağınız turist vizesi türleri hakkında detaylı bilgi için

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

Sermaye, dil seviyesi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamalar olmadan İngiltere'de iş kurabilmek için 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere yerleşim vizesi ve türlerinin başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere'ye öğrenci olarak gidebilmek için ingiltere öğrenci vizesi türlerinden size uygun olanına başvuru yapmanız gereklidir. 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere'de bir şirkette çalışabileceğiniz, ortaklık kurabileceğiniz, şirket devralabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz bu vize türü hakkında detaylar için

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de evlenmek, aile birleşimi yapmak veya ingiltere'ye yerleşmek için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de kendi işini kurabilmenizi sağlayan Çalışma Vizesi için 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere vizesi başvuru işlemlerinin karmaşık yapıda olması sebebiyle firmamızla irtibata geçerek danışmanlık alınması büyük fayda sağlayacaktır. İngiltere vizesi başvurularında danışmanlık alabilmek için 

 

TIKLAYIN!

İngiltere vizesi başvuru işlemleri ve prosedürlerde hangi adımların atılması gerektiğini öğrenebilmek için

İNGİLTERE VİZESİ

 

"İngiltere Vizesi Öncelikli Servisler Nelerdir?" sayfası 480 defa okundu