İngiltere Vizesi Öncelikli Servisler Nelerdir?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-20 17:14:43

İngiltere vizesi Öncelikli Servis türlerine örnek olarak Öncelikli Servis, Süper Öncelikli Servis, Randevusuz Giriş Servisi veya Randevu Almadan Vize Başvuru Servisi gibi türler verilebilir.

İngiltere vizesi Öncelikli Servis türleri, başvurulan vize harcına ek bir ücret ödenerek kullanılabilen servislerdir. Başvuru sahiplerinin ihtiyaçlarına göre türleri bulunan bu servisler İngiltere vize başvurularının değerlendirilme sürecini kısaltabilir, randevu işlemlerini kolaylaştırabilir. İngiltere vizesi Öncelikli Servis türlerinin çeşitli olmasının yanı sıra her birinin başvuru ücreti de farklılık göstermektedir. Aynı zamanda her bir servisin kullanılamadığı belirli vize türlerinin olduğu unutulmamalıdır. Her servisin kendine has başvuru şartları ve kullanılabildiği sınırlı vize türleri mevcuttur.

İngiltere vizesi Öncelikli Servis türlerine örnek olarak verilebilecek olan Öncelikli Servis, normal şartlarda ortalama 15 iş günü sürebilen vize başvuru değerlendirilme süresini 5 iş gününe kadar indirebilmektedir. Bazı vize türleriyle kullanılabilen ancak bazı vizelerle kullanılamayan Öncelikli Servis (Priority Visa Service), Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Evlilik Vizesi, AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi, Aile Birleşimi Vizesi türlerinde kullanılamamaktadır.

İngiltere vizesi Öncelikli Servis türlerinden bir diğerine Süper Öncelikli Servis (Super Priortiy Visa Servise) örnek verilebilir. İngiltere vizesi başvuru değerlendirilme süresini 24 saat içerisinde sonuçlanmasını garantileyen bu servis, yalnızca İstanbul’daki Başvuru Merkezinden alınabilmektedir. İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi türleri ile Tier-2 İngiltere Genel Çalışma Vizesi ve Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi başvurularında kullanılabilmektedir.

Randevuyu kaçıran bireyler bir ay içerisinde ek bir ücret ödeyerek Randevusuz Giriş Servisi (Walk-in Service) başvurusu yapabilecektir. Randevusuna son 24 saat kala, başvuru sahipleri randevu gün ve saatini online olarak değiştirebilecektir. Başvuru Merkezleri ve Randevusuz Giriş Servisi hakkında firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz. Yine vize ücretine ek bir ücret ödenerek Randevu Almadan İngiltere Vizesi Başvuru Servisi (Premium Lounge Service) alınarak İngiltere vize Başvuru Merkezlerinden randevu almadan başvuru yapabilecektir. 

İngiltere vizesi başvuru sonucunuz olumlu olma ihtimalinin olabileceği gibi olumsuz olma ihtimali de bulunmadır. Bazı vize türlerinin vize reddine itiraz edebilirsiniz. Çeşitli vize reddine itiraz yollarını kullanabilirsiniz. Firmamız 2006 yılından beri ingiltere vizesi, ankara anlaşması vizesi, ingiltere vizesi retlerine itiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarımıza İngiltere vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Öncelikli Servisler Nelerdir?" sayfası 558 defa okundu