İngiltere Vizesi Online Başvuru ile Alınabilir Mi?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 08:45:46

İngiltere vizesi online başvuru aşamaları bulunan; fakat tamamıyla online olarak alınabilen bir vize prosedürlerine sahip değildir.

İngiltere vizesi başvurularında bazı adımlar online bazıları ise başvuru sahiplerinin elden halletmesi gereken işlemler olarak ikiye ayrılabilir. İngiltere vizesi başvuru prosedürleri başvuru ücretinin ödenmesiyle başlamaktadır. Başvuru ücretinin ödenmemesi vize işlemlerinin başlatılamamasını sağlayacak ve online olarak ödenebilecektir. Başvuru forumunun eksiksiz ve hatasız olarak doldurulmasından sonra bireylerin online olarak başvuru harcını ödeyebilecektir. Başvuru işlemlerini firmamızın uzman danışmanları ile yapacak olan bireylerin adına uzmanlarımız başvuru formunu doldurabilecek ve başvuru sahiplerine vize türüne uygun gerekli evraklar listesini temin edecektir. Başvuru sahipleri gerekli evraklar listesinde bulunan belgeleri titizlikle hazırlayarak uzmanlarımıza teslim edecektir. Uzmanlarımız gerekli gördükleri takdirde başvuruyu güçlendirebilecek ek evraklar talep edebilecek ve evrakların tercümesini yaptırabilecektir. Başvuru sahiplerinin maddi ve kişisel bilgilerine uygun olarak niyet mektubu, dilekçeler vb. gerekli belgeler yazılarak başvuru dosyası titizlikle hazırlanacak ve online olarak Başvuru Merkezinden alınan randevu ve gün ve saatinde biyometrik bilgiler ile başvuru dosyası elden teslim edilecektir. Başvuru sonucu ortalama 15 gün içerisinde sonuçlanabilmektedir. Bu süre başvurulan vize türüne ve İngiliz Konsolosluğunun yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

İlgili sayfalar aşağıdadır.

DETAYLAR AŞAĞIDAKİ SAYFALARDA: 

Açıklama

LİNKLER

İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinin değişen başvuru şartlarının tamamı için

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de çalışma izni alabilmek için

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere’ye yapacağınız turist vizesi türleri hakkında detaylı bilgi için

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

Sermaye, dil seviyesi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamalar olmadan İngiltere'de iş kurabilmek için 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere yerleşim vizesi ve türlerinin başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere'ye öğrenci olarak gidebilmek için ingiltere öğrenci vizesi türlerinden size uygun olanına başvuru yapmanız gereklidir. 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere'de bir şirkette çalışabileceğiniz, ortaklık kurabileceğiniz, şirket devralabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz bu vize türü hakkında detaylar için

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de evlenmek, aile birleşimi yapmak veya ingiltere'ye yerleşmek için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere vizesi başvuru işlemlerinin karmaşık yapıda olması sebebiyle firmamızla irtibata geçerek danışmanlık alınması büyük fayda sağlayacaktır. İngiltere vizesi başvurularında danışmanlık alabilmek için 

 

TIKLAYINIZ!

İngiltere vizesi başvuru işlemleri ve prosedürlerde hangi adımların atılması gerektiğini öğrenebilmek için

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Online Başvuru ile Alınabilir Mi?" sayfası 468 defa okundu