İngiltere Vizesi Online Başvuru ile Alınabilir Mi?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-20 17:17:00

İngiltere vizesi online başvuru aşamaları bulunan; fakat tamamıyla online olarak alınabilen bir vize prosedürlerine sahip değildir.

İngiltere vizesi başvurularında bazı adımlar online bazıları ise başvuru sahiplerinin elden halletmesi gereken işlemler olarak ikiye ayrılabilir. İngiltere vizesi başvuru prosedürleri başvuru ücretinin ödenmesiyle başlamaktadır. Başvuru ücretinin ödenmemesi vize işlemlerinin başlatılamamasını sağlayacak ve online olarak ödenebilecektir. Başvuru forumunun eksiksiz ve hatasız olarak doldurulmasından sonra bireylerin online olarak başvuru harcını ödeyebilecektir.

Başvuru işlemlerini firmamızın uzman danışmanları ile yapacak olan bireylerin adına uzmanlarımız başvuru formunu doldurabilecek ve başvuru sahiplerine vize türüne uygun gerekli evraklar listesini temin edecektir. Başvuru sahipleri gerekli evraklar listesinde bulunan belgeleri titizlikle hazırlayarak uzmanlarımıza teslim edecektir. Uzmanlarımız gerekli gördükleri takdirde başvuruyu güçlendirebilecek ek evraklar talep edebilecek ve evrakların tercümesini yaptırabilecektir.

Başvuru sahiplerinin maddi ve kişisel bilgilerine uygun olarak niyet mektubu, dilekçeler vb. gerekli belgeler yazılarak başvuru dosyası titizlikle hazırlanacak ve online olarak Başvuru Merkezinden alınan randevu ve gün ve saatinde biyometrik bilgiler ile başvuru dosyası elden teslim edilecektir. Başvuru sonucu ortalama 15 gün içerisinde sonuçlanabilmektedir. Bu süre başvurulan vize türüne ve İngiliz Konsolosluğunun yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Online Başvuru ile Alınabilir Mi?" sayfası 534 defa okundu