İngiltere Vizesi Online Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-20 17:22:19

İngiltere vizesi online randevu alma işlemleri, vize harcının yatırılması, başvuru formunun doldurulması, başvuru için gerekli evrakların eksiksiz olarak hazırlanarak tamamlanmasıyla online olarak alınabilecektir.

Firmamızla vize başvurusunu yapmaya karar veren bireyler için uzmanlarımız tarafından randevu alınabilmektedir. Randevu almadan önce tamamlanması gereken prosedürler; vize harcının yatırılması, gerekli belgelerin tamamlanması, evrakların tercümelerinin yapılması, gerekli ise dilekçe ve açıklamaların yazılması olarak sıralanabilir. İngiltere vizesi online randevu alma işlemlerinin nasıl yapılacağını merak eden bireyler, vize işlemlerini firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar vermeleri halinde Başvuru Merkezinden uzmanlarımızca başvuru sahibinin uygun olduğu gün ve saate göre randevu alınabilecektir.

İnternetten İngiltere vizesi online randevu alma işlemlerini başvuru sahipleri adına yapabilecek olan uzmanlarımız aynı zamanda başvuru formunun doldurulmasından başvuru evraklarının eksiksiz olarak başvuru dosyasına koyulmasına kadar İngiltere vizesi başvurularında bireylere profesyonel hizmet verecektir. Uzmanlarımız gerekli gördüklerinde başvuruyu güçlendirebilmek için ek evraklar talep edebilecektir.

İngiltere vizesi online randevu alma işlemlerini tamamlayan bireylere randevuyu kaçırmamaları için randevu saatinden önce Başvuru Merkezlerinde bulunması önerilmektedir. Ancak vize harcına ek bir ücretin ödenmesiyle kullanılabilecek çeşitli Öncelikli Servisler bulunmaktadır. Örneğin; Randevu Almadan İngiltere Vizesi Başvuru Servisi (Premium Lounge Service) kullanacak olan bireyler İngiltere vize Başvuru Merkezlerinden randevu almadan başvuru yapabilecektir.

İngiltere vize başvuru randevusunu kaçıran bireyler bir ay içerisinde ek bir ücret ödeyerek Randevusuz Giriş Servisini (Walk-in Service) kullanabilecektir. Randevusuz Giriş, başvuru sahiplerinin randevusunu kaçırması ve randevu gününden önce başvurusunu yapabilmesi için düzenlenmiş bir Öncelikli Servistir. İngiltere vize başvuru randevusuna son 24 saat kala, başvuru sahipleri randevu gün ve saatini değiştirebilecektir. Başvuru Merkezleri ve Randevusuz Giriş Servisi hakkında firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Online Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?" sayfası 544 defa okundu