İngiltere Vizesi Online Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 08:47:31

İngiltere vizesi online randevu alma işlemleri, vize harcının yatırılması, başvuru formunun doldurulması, başvuru için gerekli evrakların eksiksiz olarak hazırlanarak tamamlanmasıyla online olarak alınabilecektir.

Firmamızla vize başvurusunu yapmaya karar veren bireyler için uzmanlarımız tarafından randevu alınabilmektedir. Randevu almadan önce tamamlanması gereken prosedürler; vize harcının yatırılması, gerekli belgelerin tamamlanması, evrakların tercümelerinin yapılması, gerekli ise dilekçe ve açıklamaların yazılması olarak sıralanabilir. İngiltere vizesi online randevu alma işlemlerinin nasıl yapılacağını merak eden bireyler, vize işlemlerini firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar vermeleri halinde Başvuru Merkezinden uzmanlarımızca başvuru sahibinin uygun olduğu gün ve saate göre randevu alınabilecektir. İnternetten İngiltere vizesi online randevu alma işlemlerini başvuru sahipleri adına yapabilecek olan uzmanlarımız aynı zamanda başvuru formunun doldurulmasından başvuru evraklarının eksiksiz olarak başvuru dosyasına koyulmasına kadar İngiltere vizesi başvurularında bireylere profesyonel hizmet verecektir. Uzmanlarımız gerekli gördüklerinde başvuruyu güçlendirebilmek için ek evraklar talep edebilecektir.

İngiltere vizesi online randevu alma işlemlerini tamamlayan bireylere randevuyu kaçırmamaları için randevu saatinden önce Başvuru Merkezlerinde bulunması önerilmektedir. Ancak vize harcına ek bir ücretin ödenmesiyle kullanılabilecek çeşitli Öncelikli Servisler bulunmaktadır. Örneğin; Randevu Almadan İngiltere Vizesi Başvuru Servisi (Premium Lounge Service) kullanacak olan bireyler İngiltere vize Başvuru Merkezlerinden randevu almadan başvuru yapabilecektir. İngiltere vize başvuru randevusunu kaçıran bireyler bir ay içerisinde ek bir ücret ödeyerek Randevusuz Giriş Servisini (Walk-in Service) kullanabilecektir. Randevusuz Giriş, başvuru sahiplerinin randevusunu kaçırması ve randevu gününden önce başvurusunu yapabilmesi için düzenlenmiş bir Öncelikli Servistir. İngiltere vize başvuru randevusuna son 24 saat kala, başvuru sahipleri randevu gün ve saatini değiştirebilecektir. Başvuru Merkezleri ve Randevusuz Giriş Servisi hakkında firmamızın uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

Öncelikli Servis türleri için tıklayın!

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Alabileceğiniz Diğer Sayfalarımız:

DETAYLAR AŞAĞIDAKİ SAYFALARDA: 

Açıklama

LİNKLER

İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinin değişen başvuru şartlarının tamamı için

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de çalışma izni alabilmek için

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere’ye yapacağınız turist vizesi türleri hakkında detaylı bilgi için

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

Sermaye, dil seviyesi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamalar olmadan İngiltere'de iş kurabilmek için 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere yerleşim vizesi ve türlerinin başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere'ye öğrenci olarak gidebilmek için ingiltere öğrenci vizesi türlerinden size uygun olanına başvuru yapmanız gereklidir. 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere'de bir şirkette çalışabileceğiniz, ortaklık kurabileceğiniz, şirket devralabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz bu vize türü hakkında detaylar için

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de evlenmek, aile birleşimi yapmak veya ingiltere'ye yerleşmek için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere vizesi başvuru işlemlerinin karmaşık yapıda olması sebebiyle firmamızla irtibata geçerek danışmanlık alınması büyük fayda sağlayacaktır. İngiltere vizesi başvurularında danışmanlık alabilmek için 

 

TIKLAYINIZ!

İngiltere vizesi başvuru işlemleri ve prosedürlerde hangi adımların atılması gerektiğini öğrenebilmek için

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Online Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?" sayfası 474 defa okundu