İngiltere Vizesi Online Takip Nedir, Nasıl Yapılır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 08:50:05

İngiltere vizesi online takip, başvuru işlemlerini uzmanlarımızla sürdürecek olan bireyler adına danışmanlarımız tarafından yapılabilecektir.

İngiltere vizesi online takip sistemi, başvuru formunun doldurulduğu sırada bireylere verilen GWS Referans numarası ile yapılmaktadır. GWS numarası her başvuru için özel olmaktadır. Başvuru formu içerisinde hata veya eksik bir bilginin olması halinde bu numara ile başvuru formunda değişiklik yapılabilecektir. İngiltere vizesi online takip sistemleri içerisinde bulunan Referans Numarası sayesinde bireylerin İngiltere vizesi başvuru işlemlerinin tamamlanmasından sonra Başvuru Merkezinden pasaport teslim alınabilecektir. İngiltere vizesi başvurularını firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar veren bireyler adına danışmanlarımız Başvuru Merkezinden pasaportları teslim alarak kargo yoluyla kişilerin adreslerine teslim edebilecek veya bireyler ofislerimizi ziyaret ederek pasaportlarını teslim alabilecektir.

İngiltere vizesi başvuru prosedürleri; vize ücretinin ödenmesi, vize başvurusu için elzem olan belgelerin hazırlanması, gerekli ise tercümelerinin yaptırılması, başvuru formunun doldurulması, vize talep dilekçesinin yazılması, online Başvuru Merkezinden randevu alınması ile devam etmektedir. Randevu gün ve saatinde İngiltere vizesi başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler teslim edilir. Başvuru değerlendirilmesi ortalama 3 hafta sürebilmektedir.

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

DETAYLAR AŞAĞIDAKİ SAYFALARDA: 

Açıklama

LİNKLER

İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinin değişen başvuru şartlarının tamamı için

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de çalışma izni alabilmek için

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere’ye yapacağınız turist vizesi türleri hakkında detaylı bilgi için

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

Sermaye, dil seviyesi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamalar olmadan İngiltere'de iş kurabilmek için 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere yerleşim vizesi ve türlerinin başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere'ye öğrenci olarak gidebilmek için ingiltere öğrenci vizesi türlerinden size uygun olanına başvuru yapmanız gereklidir. 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere'de bir şirkette çalışabileceğiniz, ortaklık kurabileceğiniz, şirket devralabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz bu vize türü hakkında detaylar için

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de evlenmek, aile birleşimi yapmak veya ingiltere'ye yerleşmek için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere vizesi başvuru işlemlerinin karmaşık yapıda olması sebebiyle firmamızla irtibata geçerek danışmanlık alınması büyük fayda sağlayacaktır. İngiltere vizesi başvurularında danışmanlık alabilmek için 

 

TIKLAYINIZ!

İngiltere vizesi başvuru işlemleri ve prosedürlerde hangi adımların atılması gerektiğini öğrenebilmek için

İNGİLTERE VİZESİ

 

"İngiltere Vizesi Online Takip Nedir, Nasıl Yapılır?" sayfası 426 defa okundu