İngiltere Vizesi Online Takip Nedir, Nasıl Yapılır?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-20 17:23:00

İngiltere vizesi online takip, başvuru işlemlerini uzmanlarımızla sürdürecek olan bireyler adına danışmanlarımız tarafından yapılabilecektir.

İngiltere vizesi online takip sistemi, başvuru formunun doldurulduğu sırada bireylere verilen GWS Referans numarası ile yapılmaktadır. GWS numarası her başvuru için özel olmaktadır. Başvuru formu içerisinde hata veya eksik bir bilginin olması halinde bu numara ile başvuru formunda değişiklik yapılabilecektir.

İngiltere vizesi online takip sistemleri içerisinde bulunan Referans Numarası sayesinde bireylerin İngiltere vizesi başvuru işlemlerinin tamamlanmasından sonra Başvuru Merkezinden pasaport teslim alınabilecektir. İngiltere vizesi başvurularını firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar veren bireyler adına danışmanlarımız Başvuru Merkezinden pasaportları teslim alarak kargo yoluyla kişilerin adreslerine teslim edebilecek veya bireyler ofislerimizi ziyaret ederek pasaportlarını teslim alabilecektir.

İngiltere vizesi başvuru prosedürleri; vize ücretinin ödenmesi, vize başvurusu için elzem olan belgelerin hazırlanması, gerekli ise tercümelerinin yaptırılması, başvuru formunun doldurulması, vize talep dilekçesinin yazılması, online Başvuru Merkezinden randevu alınması ile devam etmektedir. Randevu gün ve saatinde İngiltere vizesi başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler teslim edilir. Başvuru değerlendirilmesi ortalama 3 hafta sürebilmektedir.

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Online Takip Nedir, Nasıl Yapılır?" sayfası 496 defa okundu