İngiltere Vizesi Parası Ne Kadardır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 09:22:48

İngiltere vizesi parası başvurulan vize türüne göre değişiklik göstermekte ve her yıl İngiliz makamlarında dolar kurundaki iniş ve çıkışlara bağlı olarak yenilenmektedir.

İngiltere vize türlerine göre başvuru harçları değişmektedir. İngiltere vizesi parası, her yıl İngiliz makamlarınca mali yılın sona ermesini takiben dolar kurundaki değişikliklere bağlı olarak farklılaşıyor, sterlin olarak belirlenmesine rağmen Başvuru Merkezlerine dolar olarak ödenebiliyor.

İngiltere vizesi parası güncel ücretini öğrenerek yatıran ve başvuru işlemlerini firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar veren bireyler adına başvuru prosedürleri uzmanlarımız tarafından başlatılacaktır. Başvuru formunun doldurulması, gerekli evrakların başvuru sahiplerinden temin edilerek eksiksiz şekilde başvuru dosyasına eklenmesi, Başvuru Merkezlerinden randevu alınması gibi prosedürlerin uzmanlarımız yönetebilecektir. Başvuru Merkezinden alınan randevu gün ve saatinde İngiltere vizesi başvuru dosyası, biyometrik fotoğraf ve parmak izi bilgileri teslim edilir. Başvuru sonucu ortalama 15 iş günü içerisinde sonuçlanabilmektedir.

006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

İLGİLİ SAYFALAR:

Açıklama

LİNKLER

İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinin değişen başvuru şartlarının tamamı için

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de çalışma izni alabilmek için

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere’ye yapacağınız turist vizesi türleri hakkında detaylı bilgi için

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

Sermaye, dil seviyesi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamalar olmadan İngiltere'de iş kurabilmek için 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere yerleşim vizesi ve türlerinin başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere'ye öğrenci olarak gidebilmek için ingiltere öğrenci vizesi türlerinden size uygun olanına başvuru yapmanız gereklidir. 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere'de bir şirkette çalışabileceğiniz, ortaklık kurabileceğiniz, şirket devralabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz bu vize türü hakkında detaylar için

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de evlenmek, aile birleşimi yapmak veya ingiltere'ye yerleşmek için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere vizesi başvuru işlemlerinin karmaşık yapıda olması sebebiyle firmamızla irtibata geçerek danışmanlık alınması büyük fayda sağlayacaktır. İngiltere vizesi başvurularında danışmanlık alabilmek için 

 

TIKLAYINIZ!

İngiltere vizesi başvuru işlemleri ve prosedürlerde hangi adımların atılması gerektiğini öğrenebilmek için

İNGİLTERE VİZESİ

 

"İngiltere Vizesi Parası Ne Kadardır?" sayfası 416 defa okundu