İngiltere Vizesi Parmak İzi Bilgileri Neden Gereklidir ve Nasıl Alınır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 09:28:22

İngiltere vizesi parmak izi bilgileri ulusal ve uluslararası güvenlik sebepleriyle alınan, başvuru sırasında kişilerin dosyalarıyla birlikte verilmesi gerekli olan bilgilerdir.

İngiltere vizesi parmak izi bilgileri ulusal ve uluslararası güvenliğin sağlanabilmesi noktasında bireylerin de kimliğinin tespiti ve güvenliğinin sağlanabilmesi hususunda oldukça önemli bilgilerdir. İngiltere vizesi başvurusu yapan herkes parmak izi bilgilerini vermek zorundadır. İngiltere vizesine kaç kere başvurmuş olursanız veya kaç kere parmak izi bilgisi vermiş olursanız olun, yapacağınız her vize başvurusunda talep edilebilecektir. İngiltere vizesi parmak izi verilmesi İngiltere’ye giriş ve çıkışlarda uluslararası güvenliğin sağlanması açısından oldukça önemli olup başvuru prosedürleri içerisinde son aşamada bulunmaktadır. Başvuru Merkezine titizlikle hazırlanan başvuru dosyası ve biyometrik fotoğraf bilgilerinin verilmesi sırasında parmak izi bilgileri de verilecektir.

İngiltere vizesi parmak izi başvuru sahiplerinden başvuru merkezlerinde parmak ve avuç içinin bir levha üzerine koyulmasıyla, Başvuru Merkezlerinde görevlilerce alınmaktadır.

İngiltere vizesi parmak izi alımından önce uygulanması gereken birçok prosedür mevcuttur. Pasaport sahibi bireylerin vize ücretini yatırması, vize başvurusu için gerekli belgeleri eksiksiz olarak başvuru dosyasına koyması, başvuru formunu doldurması, Başvuru Merkezinden randevu alması gibi çeşitli prosedürleri uygulaması gereklidir.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

Tüm ingiltere vizesi türleri hakkında bilgi için tıklayın!

İlgili sayfalar: 

Açıklama

LİNKLER

İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinin değişen başvuru şartlarının tamamı için

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de çalışma izni alabilmek için

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere’ye yapacağınız turist vizesi türleri hakkında detaylı bilgi için

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

Sermaye, dil seviyesi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamalar olmadan İngiltere'de iş kurabilmek için 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere yerleşim vizesi ve türlerinin başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere'ye öğrenci olarak gidebilmek için ingiltere öğrenci vizesi türlerinden size uygun olanına başvuru yapmanız gereklidir. 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere'de bir şirkette çalışabileceğiniz, ortaklık kurabileceğiniz, şirket devralabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz bu vize türü hakkında detaylar için

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de evlenmek, aile birleşimi yapmak veya ingiltere'ye yerleşmek için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere vizesi başvuru işlemlerinin karmaşık yapıda olması sebebiyle firmamızla irtibata geçerek danışmanlık alınması büyük fayda sağlayacaktır. İngiltere vizesi başvurularında danışmanlık alabilmek için 

 

TIKLAYINIZ!

İngiltere vizesi başvuru işlemleri ve prosedürlerde hangi adımların atılması gerektiğini öğrenebilmek için

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Parmak İzi Bilgileri Neden Gereklidir ve Nasıl Alınır?" sayfası 387 defa okundu