İngiltere Vizesi Parmak İzi Bilgileri Neden Gereklidir ve Nasıl Alınır?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-20 17:26:49

İngiltere vizesi parmak izi bilgileri ulusal ve uluslararası güvenlik sebepleriyle alınan, başvuru sırasında kişilerin dosyalarıyla birlikte verilmesi gerekli olan bilgilerdir.

İngiltere vizesi parmak izi bilgileri ulusal ve uluslararası güvenliğin sağlanabilmesi noktasında bireylerin de kimliğinin tespiti ve güvenliğinin sağlanabilmesi hususunda oldukça önemli bilgilerdir. İngiltere vizesi başvurusu yapan herkes parmak izi bilgilerini vermek zorundadır.

İngiltere vizesine kaç kere başvurmuş olursanız veya kaç kere parmak izi bilgisi vermiş olursanız olun, yapacağınız her vize başvurusunda talep edilebilecektir. İngiltere vizesi parmak izi verilmesi İngiltere’ye giriş ve çıkışlarda uluslararası güvenliğin sağlanması açısından oldukça önemli olup başvuru prosedürleri içerisinde son aşamada bulunmaktadır. Başvuru Merkezine titizlikle hazırlanan başvuru dosyası ve biyometrik fotoğraf bilgilerinin verilmesi sırasında parmak izi bilgileri de verilecektir.

İngiltere vizesi parmak izi başvuru sahiplerinden başvuru merkezlerinde parmak ve avuç içinin bir levha üzerine koyulmasıyla, Başvuru Merkezlerinde görevlilerce alınmaktadır. İngiltere vizesi parmak izi alımından önce uygulanması gereken birçok prosedür mevcuttur. Pasaport sahibi bireylerin vize ücretini yatırması, vize başvurusu için gerekli belgeleri eksiksiz olarak başvuru dosyasına koyması, başvuru formunu doldurması, Başvuru Merkezinden randevu alması gibi çeşitli prosedürleri uygulaması gereklidir.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere Vizesi Parmak İzi Bilgileri Neden Gereklidir ve Nasıl Alınır?" sayfası 466 defa okundu