İngiltere Vizesi Parmak İzi Nerede Alınır ve Niçin Gereklidir?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-20 17:28:08

İngiltere vizesi parmak izi bilgileri ve fotoğraf çekimi Başvuru Merkezlerinde görevlilerle uluslararası ve ulusal güvenlik için gerekli olması sebebiyle gereklidir.

İngiltere vizesi parmak izi nerede alındığını araştıran bireylere yanıt olarak firmamızın uzmanları Başvuru Merkezlerinde alındığı söylenebilir. İngiltere vizesi başvurularında kaç kere parmak izi verilmiş olursanız olun ulusal, uluslararası ve bireysel güvenlik için başvuru evraklarının teslimi sırasında parmak izinin alınması zorunludur.

İngiltere vizesi parmak izi nerede alındığını ve nasıl alındığını merak eden bireylere, kişilerin parmak ve avuç içini biyometrik olarak sisteme aktaran bir levha üzerinden alındığı söylenebilir. İngiltere vizesi parmak izi nerede alındığını ve nasıl verileceğini araştıran kişiler internetteki güvenilirliği tartışılan bilgiler yerine firmamızın uzman danışmanları ile başvurusunu yapmaya karar verdiği takdirde vize işlemlerinin tamamlanması ve Başvuru Merkezinden randevu alınması uzmanlarımızca yapılabilmektedir.

Ancak prosedürlerin başlayabilmesi için vize harçları yatırılmalıdır. Vize ücretinin yatırılmasından sonra başvuru sahipleri gerekli belgeler listesini temin ederek eksiksiz şekilde vize başvuru dosyasına eklemelidir. Gerekli görüldüğü takdirde ek belgeler uzmanlarımızca talep edilebilecektir. Başvuru formunun doldurulması, dilekçe yazılmasından sonra Başvuru Merkezinden randevu alınacaktır.

Randevu gün ve saatinde başvuru sahipleri titizlikle hazırlanan başvuru dosyasını ve biyometrik bilgilerini teslim edecektir. İngiltere vizesi başvuru prosedürlerinin son aşamasında verilecek olan biyometrik bilgiler içerisinde biyometrik fotoğraf ve parmak izi bulunmaktadır. İngiltere vizesi başvuru prosedürleri, vize türleri ile ilgili detaylı bilgiyi firmamızla irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere Vizesi Parmak İzi Nerede Alınır ve Niçin Gereklidir?" sayfası 435 defa okundu