İngiltere Vizesi Pasaport Takip Adımları Nelerdir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 09:17:36

İngiltere vizesi pasaport takip işlemleri, başvurusunu uzmanlarımızla yapmaya çalışan bireyler adına vize sonucunun çıkıp çıkmadığı, pasaportun ne zaman alınabileceği vb. konularda yapılabilmektedir.

İngiltere vizesi pasaport takip işlemleri, başvuru prosedürlerinin tamamlanarak başvurunun yapılmasından sonra, İngiliz Konsolosluğunun vize başvurularını değerlendirme süreci boyunca yapılmaktadır. İngiltere vize prosedürleri; vize türünün belirlenmesi, vize harcının yatırılması, başvuru dosyasına gerekli belgelerin eklenmesi, tercümesi gereken belgelerin tercümesinin yapılması, vize dilekçesinin yazılması, Başvuru Merkezinden randevu alınması olarak sıralanabilir. Başvuru Merkezine başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler teslim edilmelidir. Başvuru değerlendirilme süresi ortalama 15 iş günü sürebilmektedir. Pasaportun Başvuru Merkezinden alınabileceğini ifade eden bir mail ile bireyler başvurunun sonuçlandığını bu mail ile öğrenememektedir. Başvuru sahiplerine gelen e-posta Başvuru Merkezinden gelmektedir. Başvuru onayı alındıysa pasaport içerisinde konsolosluk tarafından basılmış vize bulunacaktır. İngiltere vizesi başvurularını firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar verildiğinde İngiltere vizesi pasaport takip işlemleri uzmanlarımız tarafından yapılacaktır. Bireyler adına pasaport teslim alınarak DHL postası yoluyla kişilerin adreslerine teslim edilebilir veya bireyler ofislerimize gelerek pasaportlarını alabilirler.

İngiltere vizesi başvurusu yaparak vize alan bireylere öncelikle 1 yıllık vize verilir ve vize uzatma işlemleriyle bunu 5 yıla tamamlandıktan sonra sürekli oturum başvurusunda bulunulabilir. İngiltere’de sürekli oturum sahibi olarak 12 ay süreyle bulunan bireyler İngiltere vatandaşlık başvurusunda bulunabilecek olup İngiltere vatandaşlık başvuru şartlarını sağlayarak vatandaşlık sertifikasını alan da geçerlilik süresi 10 yıl olan İngiltere pasaportu başvurusunda bulunabilirler. Her birinin ayrı ayrı şartları bulunmaktadır.

İngiltere vatandaşlığı için tıkla!

Firmamız 2006 yılından beri ingiltere vizesi, ankara anlaşması vizesi, ingiltere vizesi retlerine itiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarımıza İngiltere vizesi danışmanlık hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

İlgili sayfalar aşağıdadır.

Açıklama

LİNKLER

İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinin değişen başvuru şartlarının tamamı için

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de çalışma izni alabilmek için

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere’ye yapacağınız turist vizesi türleri hakkında detaylı bilgi için

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

Sermaye, dil seviyesi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamalar olmadan İngiltere'de iş kurabilmek için 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere yerleşim vizesi ve türlerinin başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere'ye öğrenci olarak gidebilmek için ingiltere öğrenci vizesi türlerinden size uygun olanına başvuru yapmanız gereklidir. 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere'de bir şirkette çalışabileceğiniz, ortaklık kurabileceğiniz, şirket devralabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz bu vize türü hakkında detaylar için

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de evlenmek, aile birleşimi yapmak veya ingiltere'ye yerleşmek için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere vizesi başvuru işlemlerinin karmaşık yapıda olması sebebiyle firmamızla irtibata geçerek danışmanlık alınması büyük fayda sağlayacaktır. İngiltere vizesi başvurularında danışmanlık alabilmek için 

 

TIKLAYINIZ!

İngiltere vizesi başvuru işlemleri ve prosedürlerde hangi adımların atılması gerektiğini öğrenebilmek için

İNGİLTERE VİZESİ

 

"İngiltere Vizesi Pasaport Takip Adımları Nelerdir?" sayfası 500 defa okundu