İngiltere Vizesi Pasaport Teslim Saatleri Nereden Öğrenilir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 09:24:33

İngiltere vizesi pasaport teslim saatleri hafta içi 09.00 ile 16.00 arasında olup başvuru işlemlerini firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar veren bireylere danışmanlarımız tarafından başvuru sonucunun belli olmasıyla pasaportlar posta yoluyla iletilebilecektir. 

İngiltere vizesi başvurularını firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar veren bireyler öncelikle pasaport sahibi olmalıdır. Vize türünü ve süresini uzmanlarımızla birlikte karar verebilecek olan bireylere başvuru harcını yatırmasını takiben gerekli evraklar listesi temin edilebilecektir. Vize türünün başvuru şartlarına göre ve kişilerin yaşam koşullarına uygun hazırlanmış gerekli evraklar listesi başvuru sahiplerince titizlikle ve eksiksiz olarak hazırlanmalıdır. Başvuru formunun doldurulması, gerekli ise evrakların tercümesinin yaptırılması, dilekçe yazılması, Başvuru Merkezlerinden randevu alınması gibi adımlar uzmanlarımızca tamamlanacaktır. Başvuru için alınan randevu gün ve saatinde biyometrik bilgiler ve başvuru dosyası Başvuru Merkezi görevlilerine teslim edilecektir. Başvuru değerlendirilme süreci ortalama 15 iş günü sürebilmektedir. Bu süre İngiliz Konsolosluğunun yoğunluğuna göre değişmektedir.

İngiltere vizesi pasaport teslim saatleri 09.00 ile 16.00 arasında olup hafta içi pasaport teslimi Başvuru Merkezlerinden yapılmaktadır. İngiliz Konsolosluğu’ndan vize sonucunun çıkması akabinde uzmanlarımız başvuru sahipleri adına alacakları pasaportları kargo yoluyla kişilerin adreslerine gönderebilecek veya bireyler ofislerimizi ziyaret ederek pasaportlarını elden teslim alabilecektir.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

Detaylar aşağıdaki sayfalardadır.

Açıklama

LİNKLER

İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinin değişen başvuru şartlarının tamamı için

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de çalışma izni alabilmek için

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere’ye yapacağınız turist vizesi türleri hakkında detaylı bilgi için

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

Sermaye, dil seviyesi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamalar olmadan İngiltere'de iş kurabilmek için 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere yerleşim vizesi ve türlerinin başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere'ye öğrenci olarak gidebilmek için ingiltere öğrenci vizesi türlerinden size uygun olanına başvuru yapmanız gereklidir. 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere'de bir şirkette çalışabileceğiniz, ortaklık kurabileceğiniz, şirket devralabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz bu vize türü hakkında detaylar için

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de evlenmek, aile birleşimi yapmak veya ingiltere'ye yerleşmek için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere vizesi başvuru işlemlerinin karmaşık yapıda olması sebebiyle firmamızla irtibata geçerek danışmanlık alınması büyük fayda sağlayacaktır. İngiltere vizesi başvurularında danışmanlık alabilmek için 

 

TIKLAYINIZ!

İngiltere vizesi başvuru işlemleri ve prosedürlerde hangi adımların atılması gerektiğini öğrenebilmek için

İNGİLTERE VİZESİ

 

"İngiltere Vizesi Pasaport Teslim Saatleri Nereden Öğrenilir?" sayfası 391 defa okundu