İngiltere Vizesi Pasaport Teslim Saatleri Nereden Öğrenilir?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-20 17:38:51

İngiltere vizesi pasaport teslim saatleri hafta içi 09.00 ile 16.00 arasında olup başvuru işlemlerini firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar veren bireylere danışmanlarımız tarafından başvuru sonucunun belli olmasıyla pasaportlar posta yoluyla iletilebilecektir. 

İngiltere vizesi başvurularını firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar veren bireyler öncelikle pasaport sahibi olmalıdır. Vize türünü ve süresini uzmanlarımızla birlikte karar verebilecek olan bireylere başvuru harcını yatırmasını takiben gerekli evraklar listesi temin edilebilecektir. Vize türünün başvuru şartlarına göre ve kişilerin yaşam koşullarına uygun hazırlanmış gerekli evraklar listesi başvuru sahiplerince titizlikle ve eksiksiz olarak hazırlanmalıdır.

Başvuru formunun doldurulması, gerekli ise evrakların tercümesinin yaptırılması, dilekçe yazılması, Başvuru Merkezlerinden randevu alınması gibi adımlar uzmanlarımızca tamamlanacaktır. Başvuru için alınan randevu gün ve saatinde biyometrik bilgiler ve başvuru dosyası Başvuru Merkezi görevlilerine teslim edilecektir. Başvuru değerlendirilme süreci ortalama 15 iş günü sürebilmektedir. Bu süre İngiliz Konsolosluğunun yoğunluğuna göre değişmektedir.

İngiltere vizesi pasaport teslim saatleri 09.00 ile 16.00 arasında olup hafta içi pasaport teslimi Başvuru Merkezlerinden yapılmaktadır. İngiliz Konsolosluğu’ndan vize sonucunun çıkması akabinde uzmanlarımız başvuru sahipleri adına alacakları pasaportları kargo yoluyla kişilerin adreslerine gönderebilecek veya bireyler ofislerimizi ziyaret ederek pasaportlarını elden teslim alabilecektir.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere Vizesi Pasaport Teslim Saatleri Nereden Öğrenilir?" sayfası 450 defa okundu