İngiltere Vizesi Pasaport Teslim Zamanı Ne Kadardır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 09:28:57

İngiltere vizesi pasaport teslim süresi ortalama 15 iş günü olup vize türüne ve vize süresine göre değişiklik göstermektedir.

İngiltere vizesi pasaport teslim işlemleri başvuru değerlendirilme sürecinin tamamlanmasıyla gerçekleşecektir. Vize ücretinin ödenmesi, vize başvuru formunun doldurulması, gerekli evraklar listesindeki tüm belgelerin başvuru dosyasına eklenmesi ve Başvuru Merkezlerinden alınan randevu gün ve saatinde başvuru dosası ile biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gereklidir. Başvuru sonucu ortalama 15 iş günü içerisinde başvuru sahiplerine iletilebilmektedir. Ancak İngiltere vizesi türlerine göre vize sonuçlanma süresi değişmektedir. Örneğin Ankara Anlaşması Vizesinin değerlendirilme süresi 6 ay gibi bir süre olabilirken, İngiltere Evlilik Vizesi başvuruları ortalama 90 gün içerisinde sonuçlanabilmektedir. Diğer vize türlerinin sonuçlanma süreleri hakkında firmamızın uzmanlarına danışabilirsiniz.

İngiltere vizesi pasaport teslim işlemleri, başvurusunu firmamızın uzmanlarıyla yapan bireylere posta yoluyla danışmanlarımızca iletilebileceği gibi kişiler ofislerimizi ziyaret ederek pasaportlarını alabileceklerdir. Firmamızın uzmanları, başvuru sahiplerinin pasaportlarını DHL kargo firmasıyla gönderebilecektir. İngiltere vizesi pasaport teslim bilgileri hakkında güncel haberleri öğrenmek isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Birleşik Krallık İngiltere vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel hizmet veren Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerini başlatabilirler. 

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

Tüm ingiltere vizesi türleri hakkında bilgi için tıklayın!

İlgili sayfalar aşağıdadır.

Açıklama

LİNKLER

İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinin değişen başvuru şartlarının tamamı için

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de çalışma izni alabilmek için

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere’ye yapacağınız turist vizesi türleri hakkında detaylı bilgi için

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

Sermaye, dil seviyesi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamalar olmadan İngiltere'de iş kurabilmek için 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere yerleşim vizesi ve türlerinin başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere'ye öğrenci olarak gidebilmek için ingiltere öğrenci vizesi türlerinden size uygun olanına başvuru yapmanız gereklidir. 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere'de bir şirkette çalışabileceğiniz, ortaklık kurabileceğiniz, şirket devralabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz bu vize türü hakkında detaylar için

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de evlenmek, aile birleşimi yapmak veya ingiltere'ye yerleşmek için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere vizesi başvuru işlemlerinin karmaşık yapıda olması sebebiyle firmamızla irtibata geçerek danışmanlık alınması büyük fayda sağlayacaktır. İngiltere vizesi başvurularında danışmanlık alabilmek için 

 

TIKLAYINIZ!

İngiltere vizesi başvuru işlemleri ve prosedürlerde hangi adımların atılması gerektiğini öğrenebilmek için

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Pasaport Teslim Zamanı Ne Kadardır?" sayfası 425 defa okundu