İngiltere Vizesi Pasaport Teslim Zamanı Ne Kadardır?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-20 17:39:38

İngiltere vizesi pasaport teslim süresi ortalama 15 iş günü olup vize türüne ve vize süresine göre değişiklik göstermektedir.

İngiltere vizesi pasaport teslim işlemleri başvuru değerlendirilme sürecinin tamamlanmasıyla gerçekleşecektir. Vize ücretinin ödenmesi, vize başvuru formunun doldurulması, gerekli evraklar listesindeki tüm belgelerin başvuru dosyasına eklenmesi ve Başvuru Merkezlerinden alınan randevu gün ve saatinde başvuru dosası ile biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gereklidir.

Başvuru sonucu ortalama 15 iş günü içerisinde başvuru sahiplerine iletilebilmektedir. Ancak İngiltere vizesi türlerine göre vize sonuçlanma süresi değişmektedir. Örneğin Ankara Anlaşması Vizesinin değerlendirilme süresi 6 ay gibi bir süre olabilirken, İngiltere Evlilik Vizesi başvuruları ortalama 90 gün içerisinde sonuçlanabilmektedir. Diğer vize türlerinin sonuçlanma süreleri hakkında firmamızın uzmanlarına danışabilirsiniz.

İngiltere vizesi pasaport teslim işlemleri, başvurusunu firmamızın uzmanlarıyla yapan bireylere posta yoluyla danışmanlarımızca iletilebileceği gibi kişiler ofislerimizi ziyaret ederek pasaportlarını alabileceklerdir. Firmamızın uzmanları, başvuru sahiplerinin pasaportlarını DHL kargo firmasıyla gönderebilecektir.

İngiltere vizesi pasaport teslim bilgileri hakkında güncel haberleri öğrenmek isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Birleşik Krallık İngiltere vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel hizmet veren Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerini başlatabilirler.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere Vizesi Pasaport Teslim Zamanı Ne Kadardır?" sayfası 498 defa okundu