İngiltere Vizesi Premium Lounge Servisi Nedir?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-20 17:41:27

İngiltere vizesi Premium Lounge, vize ücretine ek bir miktar ödenerek kullanılabilen Başvuru Merkezinden randevu alınmadan başvuru yapılabilmesini sağlayan VIP İngiltere vizesi başvuru servisidir.

İngiltere vizesi başvuru işlemleri arasında başvurunun son aşaması olan başvuru merkezlerinden randevu alınması işlemi oldukça önemlidir. Randevu gün ve saatinde İngiltere vizesi başvuru dosyası ve başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi bilgileri) teslim edilir. Randevu almadan Başvuru Merkezleri vize işlemleri kabul etmeyecektir.

İngiltere vizesi başvuru randevusuna yetişemeyeceğini düşünen veya online olarak alınabilecek randevu tarihinden önce başvuru işlemlerini yapmak isteyen bireyler vize harcına ek bir ücret ödeyerek Premium Lounge servisini kullanabilecektir. İngiltere vizesi Premium Lounge servisi İngiltere Başvuru Merkezlerinden randevu almadan başvuru yapılabilmesini sağlamaktadır.

Diğer adı VIP İngiltere vizesi başvuru servisi olan Premium Lounge Servisi ek bir ücret ödenerek yararlanılmaktadır. İngiltere vizesi Premium Lounge, Türkiye’deki Başvuru Merkezlerinden yalnızca İstanbul, Ankara ve İzmir başvuru merkezlerinden alınabilmektedir. Bu servis, standart başvuru prosedürleri içerisinde randevu alınması gereken vize işlemlerinin randevu alınmadan Başvuru Merkezlerinde hafta içi 08.30 ile 16.00 saatleri arasında başvuru yapılabilmesini sağlamaktadır.

Başvuru sahipleri aynı zamanda Başvuru Merkezinde bulunan bilgisayarı kullanabilmek, fotokopi çektirebilmek, içecek alabilmek gibi hizmetlerden de ücretsiz olarak yararlanılabilmektedir. Bu servisin alınıyor olması vize sonucunun olumlu olmasını garantilememektedir. İngiltere vizesi Premium Lounge servisi ücretinin ne kadar olduğu, hangi durumlarda satın alınmasının bireylere fayda sağlayacağı vb. hususlar hakkında firmamızın uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz. 

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Premium Lounge Servisi Nedir? " sayfası 714 defa okundu