İngiltere Vizesi Premium Lounge Servisi Nedir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-09 16:04:10

İngiltere vizesi Premium Lounge, vize ücretine ek bir miktar ödenerek kullanılabilen Başvuru Merkezinden randevu alınmadan başvuru yapılabilmesini sağlayan VIP İngiltere vizesi başvuru servisidir.

İngiltere vizesi başvuru işlemleri arasında başvurunun son aşaması olan başvuru merkezlerinden randevu alınması işlemi oldukça önemlidir. Randevu gün ve saatinde İngiltere vizesi başvuru dosyası ve başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi bilgileri) teslim edilir. Randevu almadan Başvuru Merkezleri vize işlemleri kabul etmeyecektir. İngiltere vizesi başvuru randevusuna yetişemeyeceğini düşünen veya online olarak alınabilecek randevu tarihinden önce başvuru işlemlerini yapmak isteyen bireyler vize harcına ek bir ücret ödeyerek Premium Lounge servisini kullanabilecektir.

İngiltere vizesi Premium Lounge servisi İngiltere Başvuru Merkezlerinden randevu almadan başvuru yapılabilmesini sağlamaktadır. Diğer adı VIP İngiltere vizesi başvuru servisi olan Premium Lounge Servisi ek bir ücret ödenerek yararlanılmaktadır. İngiltere vizesi Premium Lounge, Türkiye’deki Başvuru Merkezlerinden yalnızca İstanbul, Ankara ve İzmir başvuru merkezlerinden alınabilmektedir. Bu servis, standart başvuru prosedürleri içerisinde randevu alınması gereken vize işlemlerinin randevu alınmadan Başvuru Merkezlerinde hafta içi 08.30 ile 16.00 saatleri arasında başvuru yapılabilmesini sağlamaktadır.  Başvuru sahipleri aynı zamanda Başvuru Merkezinde bulunan bilgisayarı kullanabilmek, fotokopi çektirebilmek, içecek alabilmek gibi hizmetlerden de ücretsiz olarak yararlanılabilmektedir. Bu servisin alınıyor olması vize sonucunun olumlu olmasını garantilememektedir.

Öncelikli Servis türleri için tıklayın!

İngiltere vizesi Premium Lounge servisi ücretinin ne kadar olduğu, hangi durumlarda satın alınmasının bireylere fayda sağlayacağı vb. hususlar hakkında firmamızın uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

Firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

DİĞER VİZE TÜRLERİ VE DANIŞMANLIK İÇİN:

AÇIKLAMA

LİNKLER

İngiltere'de Hangi Eğitimleri Alabileceğiniz, Bu Eğitimlerin Sürelerinin Ve Ücretlerinin Neler Olabileceğini Hakkında Bilgi İçin

 

 İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Başvuruları, Vize Başvuru Evrakları, İzlenmesi Gereken Başvuru Prosedürleri İçin

 

İNGİLTERE ZİYARETÇİ VİZESİ

İngiltere’ye Yapacağınız Turist Vizesi Türleri Hakkında Detaylı Bilgi Ve Danışmanlık İçin

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

İngiltere'ye Öğrenci Statüsünde Gidebilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere Öğrenci Vizesi Türlerinin Değişen Başvuru Şartlarının Tamamı İçin

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de Çalışma İzni Alabilmek İçin 

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere'de Bir Şirkette Çalışabileceğiniz, Ortaklık Kurabileceğiniz, Şirket Devralabileceğiniz Veya Yatırım Yapabileceğiniz Bu Vize Türü Hakkında Detaylar İçin

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de Evlenmek, Aile Birleşimi Yapmak Veya İngiltere'ye Yerleşmek İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

Bu Vize İle Sermaye, Dil Seviyesi, Sektör, Lokasyon Gibi Kısıtlamalar Olmadan İngiltere'de İş Kurabilirsiniz. Detaylar İçin 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere Yerleşim Vizesi Türleri Ve Gerekli Evraklar Listesi İçin 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere Vizesi Danışmanlık Alabilmek İçin 

 

TIKLAYIN!

İngiltere Vizesi Başvuru İşlemleri Ve Prosedürlerde Hangi Adımların Atılması Gerektiğini Öğrenebilmek İçin

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Premium Lounge Servisi Nedir? " sayfası 628 defa okundu