İngiltere Vizesi Priority Service Nasıl Kullanılır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 09:26:50

İngiltere vizesi Priority Service başvuru değerlendirilme süresini kısaltmak isteyen bireyler tarafından vize harcına ek bir ücret ödenerek kullanılabilen Öncelikli Servis türlerinden biridir.  

İngiltere vizesi Priority Service ek bir ücret ödenerek kullanılabilen, Öncelikli Servis türleri kullanılmadığı takdirde genellikle 15 iş gününde açıklanan başvuruların 5 iş günü içerisinde sonuçlanmasını sağlayabilecek olan bir servistir.

İngiltere vizesi Priority Service, diğer adıyla Öncelikli Servis, Türkiye’den yapılan vize başvuru sonucu kısaltılmasını sağlayan Hızlandırıcı Servislerden biri olup vize başvurularında bu servisin kullanılıyor olması başvurunun olumlu sonuçlanmasını garantilememektedir. Dolayısıyla vize reddi alan başvuru sahiplerinin vize harcı yanında bu servis için ödeyeceği ücret de geri ödenmeyecektir. İngiltere vize ücretleri, vize reddi alınsa bile ödenmemektedir. Bunun sebebi, bu ücretlerin başvuru yapılabilmesi için ya da servislerden yararlanılabilmesi için ödenmesi olmakla birlikte İngiltere vizesi başvurularında tekrar ödenmesi gerekecektir. Öncelikli Servis (Priority Visa Service), Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Evlilik Vizesi, AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi, Aile Birleşimi Vizesi türlerinde kullanılamamaktadır. İngiliz Milletler Topluluğu (Commonwealth) ülkesine, İngiliz Denizaşırı Toprakları (British Overseas Territory)’ndaki bir ülkeye ve İngiltere’ye bağımlı olan the Channel Islands and the Isle of Man’e gitmek üzere yapılan başvurularda da kullanılamamaktadır. 

İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Öğrenci Vizesi, İngiltere Çalışma/İş Vizesi gibi vizelerin başvurularında kullanılabilecek olan İngiltere vizesi Priority Service konusunda bilgi almak isteyen bireyler İngiltere vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel destek veren Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret edebilirler veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerine hemen başlayabilirler. İngiltere vizesi Priority Service başvuruları, vize prosedürleri ve vize türleri hakkında detaylı bilgi için firmamızla irtibata geçiniz. 2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

İlgili sayfalar aşağıdadır.

Açıklama

LİNKLER

İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinin değişen başvuru şartlarının tamamı için

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de çalışma izni alabilmek için

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere’ye yapacağınız turist vizesi türleri hakkında detaylı bilgi için

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

Sermaye, dil seviyesi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamalar olmadan İngiltere'de iş kurabilmek için 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere yerleşim vizesi ve türlerinin başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere'ye öğrenci olarak gidebilmek için ingiltere öğrenci vizesi türlerinden size uygun olanına başvuru yapmanız gereklidir. 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere'de bir şirkette çalışabileceğiniz, ortaklık kurabileceğiniz, şirket devralabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz bu vize türü hakkında detaylar için

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de evlenmek, aile birleşimi yapmak veya ingiltere'ye yerleşmek için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere vizesi başvuru işlemlerinin karmaşık yapıda olması sebebiyle firmamızla irtibata geçerek danışmanlık alınması büyük fayda sağlayacaktır. İngiltere vizesi başvurularında danışmanlık alabilmek için 

 

TIKLAYINIZ!

İngiltere vizesi başvuru işlemleri ve prosedürlerde hangi adımların atılması gerektiğini öğrenebilmek için

İNGİLTERE VİZESİ

 

"İngiltere Vizesi Priority Service Nasıl Kullanılır?" sayfası 428 defa okundu