İngiltere Vizesi Priority Service Nasıl Kullanılır?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-20 17:43:46

İngiltere vizesi Priority Service başvuru değerlendirilme süresini kısaltmak isteyen bireyler tarafından vize harcına ek bir ücret ödenerek kullanılabilen Öncelikli Servis türlerinden biridir.  

İngiltere vizesi Priority Service ek bir ücret ödenerek kullanılabilen, Öncelikli Servis türleri kullanılmadığı takdirde genellikle 15 iş gününde açıklanan başvuruların 5 iş günü içerisinde sonuçlanmasını sağlayabilecek olan bir servistir. İngiltere vizesi Priority Service, diğer adıyla Öncelikli Servis, Türkiye’den yapılan vize başvuru sonucu kısaltılmasını sağlayan Hızlandırıcı Servislerden biri olup vize başvurularında bu servisin kullanılıyor olması başvurunun olumlu sonuçlanmasını garantilememektedir.

Dolayısıyla vize reddi alan başvuru sahiplerinin vize harcı yanında bu servis için ödeyeceği ücret de geri ödenmeyecektir. İngiltere vize ücretleri, vize reddi alınsa bile ödenmemektedir. Bunun sebebi, bu ücretlerin başvuru yapılabilmesi için ya da servislerden yararlanılabilmesi için ödenmesi olmakla birlikte İngiltere vizesi başvurularında tekrar ödenmesi gerekecektir.

Öncelikli Servis (Priority Visa Service), Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Evlilik Vizesi, AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi, Aile Birleşimi Vizesi türlerinde kullanılamamaktadır. İngiliz Milletler Topluluğu (Commonwealth) ülkesine, İngiliz Denizaşırı Toprakları (British Overseas Territory)’ndaki bir ülkeye ve İngiltere’ye bağımlı olan the Channel Islands and the Isle of Man’e gitmek üzere yapılan başvurularda da kullanılamamaktadır. 

İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Öğrenci Vizesi, İngiltere Çalışma/İş Vizesi gibi vizelerin başvurularında kullanılabilecek olan İngiltere vizesi Priority Service konusunda bilgi almak isteyen bireyler İngiltere vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel destek veren Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret edebilirler veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerine hemen başlayabilirler. İngiltere vizesi Priority Service başvuruları, vize prosedürleri ve vize türleri hakkında detaylı bilgi için firmamızla irtibata geçiniz.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere Vizesi Priority Service Nasıl Kullanılır?" sayfası 502 defa okundu