İngiltere Vizesi Randevu Ne İşe Yarar?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 09:30:17

İngiltere vizesi randevu alınması, Başvuru Merkezlerinde başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin İngiliz Konsolosluğunda değerlendirilmesi için gönderilmesi için önemli bir adımdır. Randevu almayan bireylerin bilgileri başvuru merkezlerinden teslim alınamayacaktır.

İngiltere vizesi Başvuru Merkezlerinden randevu alınmasından önce tamamlanması gereken prosedürler mevcuttur. İngiltere vizesi türü belirlenip, başvuru yatırılıp, başvuru formu doldurularak gerekli evraklar eksiksiz şekilde başvuru formuna eklenmelidir. Başvuru dosyası hazır olduğu zaman, İngiltere vizesi randevu alma işlemleri, başvurusunu bizimle yapmaya karar veren bireyler adına online olarak uzmanlarımızca yapılabilmektedir. İngiltere vizesi randevu alınarak, titizlikle hazırlanmış başvuru dosyası ile biyometrik bilgileri teslim edilecektir.

İngiltere vizesi randevu işlemleri için kullanılabilecek Mesai Saatleri Dışında Başvuru Servisi (Prime Time Appointment Service), ek bir ücret ödenek, İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuruları mesai saatleri dışında yapabilmeyi sağlayan bir başvuru servisidir.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

Tüm ingiltere vizesi türleri hakkında bilgi için tıklayın!

Detaylı bilgiye aşağıdaki sayfalardan ulaşabilirsiniz.

Açıklama

LİNKLER

İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinin değişen başvuru şartlarının tamamı için

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de çalışma izni alabilmek için

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere’ye yapacağınız turist vizesi türleri hakkında detaylı bilgi için

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

Sermaye, dil seviyesi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamalar olmadan İngiltere'de iş kurabilmek için 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere yerleşim vizesi ve türlerinin başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere'ye öğrenci olarak gidebilmek için ingiltere öğrenci vizesi türlerinden size uygun olanına başvuru yapmanız gereklidir. 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere'de bir şirkette çalışabileceğiniz, ortaklık kurabileceğiniz, şirket devralabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz bu vize türü hakkında detaylar için

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de evlenmek, aile birleşimi yapmak veya ingiltere'ye yerleşmek için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere vizesi başvuru işlemlerinin karmaşık yapıda olması sebebiyle firmamızla irtibata geçerek danışmanlık alınması büyük fayda sağlayacaktır. İngiltere vizesi başvurularında danışmanlık alabilmek için 

 

TIKLAYINIZ!

İngiltere vizesi başvuru işlemleri ve prosedürlerde hangi adımların atılması gerektiğini öğrenebilmek için

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Randevu Ne İşe Yarar?" sayfası 468 defa okundu