İngiltere Vizesi Randevu Ne İşe Yarar?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-20 17:44:24

İngiltere vizesi randevu alınması, Başvuru Merkezlerinde başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin İngiliz Konsolosluğunda değerlendirilmesi için gönderilmesi için önemli bir adımdır. Randevu almayan bireylerin bilgileri başvuru merkezlerinden teslim alınamayacaktır.

İngiltere vizesi Başvuru Merkezlerinden randevu alınmasından önce tamamlanması gereken prosedürler mevcuttur. İngiltere vizesi türü belirlenip, başvuru yatırılıp, başvuru formu doldurularak gerekli evraklar eksiksiz şekilde başvuru formuna eklenmelidir.

Başvuru dosyası hazır olduğu zaman, İngiltere vizesi randevu alma işlemleri, başvurusunu bizimle yapmaya karar veren bireyler adına online olarak uzmanlarımızca yapılabilmektedir. İngiltere vizesi randevu alınarak, titizlikle hazırlanmış başvuru dosyası ile biyometrik bilgileri teslim edilecektir.

İngiltere vizesi randevu işlemleri için kullanılabilecek Mesai Saatleri Dışında Başvuru Servisi (Prime Time Appointment Service), ek bir ücret ödenek, İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuruları mesai saatleri dışında yapabilmeyi sağlayan bir başvuru servisidir.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere Vizesi Randevu Ne İşe Yarar?" sayfası 549 defa okundu