İngiltere Vizesi Red Aldım Diyenler Nasıl İtiraz Edebilir?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-20 17:45:13

İngiltere vizesi red aldım diyen bireyler; yeniden değerlendirme başvurusu, idari itiraz, itiraz davası yollarını kullanarak itiraz edebilecektir. Birleşik Krallık vizesi retleri konusunda profesyonel firmamızla irtibata geçerek vize reddine itiraz sonucunun büyük oranda olumlu olmasını sağlayabilecektir.

İngiltere vizesi red aldım diyenler vize reddi almış olma psikolojisiyle tekrar tekrar başvuru yaparak vize reddi alabilmektedir. Hatta vize başvuru yasağı bile alabilecek olan bireyler, böyle bir durumla karşılaşmamak için vize başvurularının en başında profesyonel danışmanlarla çalışarak vize başvuru sonucunun olumlu olma ihtimalini artırabilmektedir. Vize reddi ile karşılaşan bireyler İngiltere vizesi reddi itirazları hususunda uzmanlaşmış firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuruları; vize ücretinin yatırılması, vize türüne uygun vize başvuru evraklarının başvuru dosyasına eklenmesi, başvuru formunun doldurulması, Başvuru Merkezinden randevu alınması olarak sıralanabilir. Randevu gün ve saatinde başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin tesliminin sağlanması gereklidir. Başvurular ortalama 15 iş günü içerisinde sonuçlanabilmektedir.

Başvurularında İngiltere vizesi red aldım diyen başvuru sahipleri vize reddine itiraz yollarını kullanarak olumsuz sonucu büyük oranda olumluya çevirebilecektir. İngiltere vizesi itiraz yolları olarak idari itiraz, itiraz davası, yeniden değerlendirme başvurusu kullanılabilecektir. Her bir itiraz yolunun başvuru şartları ve prosedürleri mevcuttur. Tüm itiraz yolları hakkında bilgi almak isteyenler bizimle irtibata geçebilir.

İngiltere vizesi red aldım diyen bireylerin “Vizemi aldım” diyebilmeleri için vize ret mektubunda yazan nedenlerin neler olduğuna göre hareket edilmesi yapılacak itiraz başvurusunun veya seçilecek itiraz yollarının doğru temini açısından oldukça önemlidir. Vize reddine itiraz başvurusunu firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar veren bireyler için alanında profesyonel danışmanlarımız temel sorunun ne olduğunu vize ret mektubunu titizlikle inceleyecek ve ona göre bir yol izleyerek olumsuz sonucun olumluya çevrilmesini sağlayabilecektir.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere Vizesi Red Aldım Diyenler Nasıl İtiraz Edebilir?" sayfası 529 defa okundu