İngiltere Vizesi Red Nedenleri Nasıl Azaltılır?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-20 17:14:08

İngiltere vizesi red nedenleri ortadan kaldırılabilmesi için vize reddi sebepleri ve vize türleri alanında uzmanlaşmış firmamız itirazların yapılması önemli faydalar sağlamaktadır.

İngiltere vizesi red nedenleri oldukça çeşitli olabilmektedir. İngiltere vizesi başvuruları zor ve karmaşık olması sebebiyle kişilerin internetten veya alanında uzman olmayan bireylerden edinebileceği bilgilerle başvuru yapması vize reddi almasına yol açabilecektir. Vize reddi almamak veya vize reddi alındıysa itiraz başvurusu yapabilmek için bu alanda uzmanlaimış firmamızla irtibata geçilmesi önerilmektedir. İtiraz yolları; yeniden değerlendirme başvuruları, idari itiraz ve itiraz davası olarak üçe ayrılmıştır.

İngiltere vizesi başvuru reddine sebep olabilecek genel ret sebeplerine örnek olarak; eksik bilgi/belge, yanlış belge, yalan beyan, göçmenlik geçmişi vb. verilebilir. Bunlar dışında İngiltere vizesi red nedenleri arasında vize türünün doğru belirlenmemiş olması, başvuru formunun doğru seçilmemiş olması gibi hususlar da gösterilebilir. Her başvuru türünün, başvuru dosyasının, vize şartlarının farklı olması sebebiyle başvuru yapan bireyler başvuru prosedürlerini eksiksiz olarak uygulayacak vize danışmanlık firması ile başvuru yapması durumunda vize reddin sebeplerinin büyük çoğunluğunu ortadan kaldırabilecektir.

Vize ücretinin yatırılmasından sonra başvuru dosyasına eklenmesi gereken belgelerin eklenip, açıklama yapılması gerekiyorsa dilekçe veya savunmanın yazılması, yeniden değerlendirme başvurusu yapılıyor ise Başvuru Merkezinden alınan randevu gün ve saatinde başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin teslimi yapılmalıdır. İdari itiraz, itiraz davası, yeniden değerlendirme başvurularının başvuru prosedürleri, başvuru şartları ve hangi durumlarda başvuru yapılabileceğini öğrenebilmek için bizimle iletişime geçiniz.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere Vizesi Red Nedenleri Nasıl Azaltılır?" sayfası 682 defa okundu