İngiltere Vizesi Referans Numarası Nasıl Kullanılır?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-21 09:24:15

İngiltere vizesi referans numarası başvuru formunun doldurulması sırasında alınan başvurunun takibinin yapılabilmesini, gerektiğinde başvuru formunun değiştirilebilmesini sağlayan numaradır.

İngiltere vizesi referans numarası başvurunun kimlik numarası olarak görülebilecek 12 haneli bir numaradır. Diğer adı GWF numarası olan İngiltere vizesi referans numarası İngiltere vize başvuru işlemlerinden biri olan başvuru formunun doldurulması sırasında alınabilmektedir. GWF numarası sisteme girilerek başvuru forumuna yazılan eksik veya yanlış bilginin değiştirilebilmesi mümkündür.

İngiltere vizesi referans numarası aynı zamanda başvuru sahibinin pasaportunun İngiliz Konsolosluğundan Başvuru Merkezine gönderilmesinden sonra Başvuru Merkezine gidilerek alınabilmesini sağlamaktadır. İngiltere vizesi referans numarası, başvurusunu firmamızla yapmaya karar veren bireyler adına kullanılarak, pasaportun teslimi danışmanlarımızca yapılabilecek olup başvuru sahibinin adresine posta yoluyla gönderilebilecektir.

İngiltere vize prosedürlerinin başlatılabilmesi için vize harcının yatırılması gerekmektedir. Vize harcının yatırılması, gerekli belgeler listesinin uzmanlarımızdan temin edilerek başvuru dosyasına eklenmesi, başvuru formunun doldurulması, dilekçe yazılması, Başvuru Merkezinden randevu alınarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi başvuru işlemlerinin tamamlanmasını sağlayacaktır. Alınan randevu sırasında verilecek olan başvuru dosyasının incelenme süresi başvurulan vize türüne göre değişiklik göstermektedir. İngiltere vize türleri, vize değerlendirme süresi ve İngiltere vizesi prosedürleri hakkında doğru bilgileri profesyonel firmamızın uzmanlarına danışabilirsiniz.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere Vizesi Referans Numarası Nasıl Kullanılır?" sayfası 590 defa okundu