İngiltere Vizesi Referans Numarası Nasıl Kullanılır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 09:37:07

İngiltere vizesi referans numarası başvuru formunun doldurulması sırasında alınan başvurunun takibinin yapılabilmesini, gerektiğinde başvuru formunun değiştirilebilmesini sağlayan numaradır.

İngiltere vizesi referans numarası başvurunun kimlik numarası olarak görülebilecek 12 haneli bir numaradır. Diğer adı GWF numarası olan İngiltere vizesi referans numarası İngiltere vize başvuru işlemlerinden biri olan başvuru formunun doldurulması sırasında alınabilmektedir. GWF numarası sisteme girilerek başvuru forumuna yazılan eksik veya yanlış bilginin değiştirilebilmesi mümkündür. İngiltere vizesi referans numarası aynı zamanda başvuru sahibinin pasaportunun İngiliz Konsolosluğundan Başvuru Merkezine gönderilmesinden sonra Başvuru Merkezine gidilerek alınabilmesini sağlamaktadır. İngiltere vizesi referans numarası, başvurusunu firmamızla yapmaya karar veren bireyler adına kullanılarak, pasaportun teslimi danışmanlarımızca yapılabilecek olup başvuru sahibinin adresine posta yoluyla gönderilebilecektir.

İngiltere vize prosedürlerinin başlatılabilmesi için vize harcının yatırılması gerekmektedir. Vize harcının yatırılması, gerekli belgeler listesinin uzmanlarımızdan temin edilerek başvuru dosyasına eklenmesi, başvuru formunun doldurulması, dilekçe yazılması, Başvuru Merkezinden randevu alınarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi başvuru işlemlerinin tamamlanmasını sağlayacaktır. Alınan randevu sırasında verilecek olan başvuru dosyasının incelenme süresi başvurulan vize türüne göre değişiklik göstermektedir. İngiltere vize türleri, vize değerlendirme süresi ve İngiltere vizesi prosedürleri hakkında doğru bilgileri profesyonel firmamızın uzmanlarına danışabilirsiniz.  

Birleşik Krallık İngiltere vizesine başvuru yapmak istiyorsanız danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilir veya başvuru işlemlerinize zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

Tüm ingiltere vizesi türleri hakkında bilgi için tıklayın!

DETAYLI BİLGİ İÇİN:

Açıklama

LİNKLER

İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinin değişen başvuru şartlarının tamamı için

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de çalışma izni alabilmek için

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere’ye yapacağınız turist vizesi türleri hakkında detaylı bilgi için

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

Sermaye, dil seviyesi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamalar olmadan İngiltere'de iş kurabilmek için 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere yerleşim vizesi ve türlerinin başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere'ye öğrenci olarak gidebilmek için ingiltere öğrenci vizesi türlerinden size uygun olanına başvuru yapmanız gereklidir. 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere'de bir şirkette çalışabileceğiniz, ortaklık kurabileceğiniz, şirket devralabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz bu vize türü hakkında detaylar için

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de evlenmek, aile birleşimi yapmak veya ingiltere'ye yerleşmek için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere vizesi başvuru işlemlerinin karmaşık yapıda olması sebebiyle uzmanlarımızla irtibata geçerek danışmanlık alınması büyük fayda sağlayacaktır. İngiltere vizesi başvurularında danışmanlık alabilmek için 

 

VİZE DANIŞMANLIK

İngiltere vizesi başvuru işlemleri ve prosedürlerde hangi adımların atılması gerektiğini öğrenebilmek için

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Referans Numarası Nasıl Kullanılır?" sayfası 516 defa okundu