İngiltere Vizesi Resmi Başvuru Merkezi Hangi İllerde Vardır?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-21 09:26:17

İngiltere vizesi resmi başvuru merkezi Türkiye içerisinde yedi ilimizde bulunmaktadır. 2018 yılının Kasım ayında İngiltere’de de Başvuru Merkezleri açılmıştır.

İngiltere vizesi resmi başvuru merkezi İstanbul, İzmir, Adana, Ankara, Antalya, Antep, Bursa şehirlerinde bulunmaktadır. Başvuru Merkezleri vize prosedürlerinin tamamlanmasında önemli rol oynamaktadır. İngiltere vizesi başvurularını firmamızla yapmaya karar veren bireylerin, vize ücretini ödedikten sonra, danışmanlarımızdan gerekli belgeler listesini temin ederek başvuru dosyasına eksiksiz olarak eklemesi gereklidir.

Başvuru formunun doldurulması, gerekli evrakların tercümelerinin yaptırılması, dilekçelerin yazılması, başvuruyu güçlendirici ek evrakların talep edilmesi gibi çeşitli prosedürleri uzmanlarımız tamamlayacaktır. Başvuru sahipleri İngiltere vizesi resmi başvuru merkezi çalışma saatleri dahilinde aldıkları randevu gün ve saatinde biyometrik bilgiler ile başvuru dosyasını teslim etmelidir.

İngiltere vizesi resmi başvuru merkezi teslim alınan başvuru sahipleri bilgilerini İngiltere İstanbul Konsolosluğuna değerlendirilmesi için gönderecektir. İngiltere temsilcilikleri İngiltere vizesi başvuru işlemlerini kabul etmemektedir. Aynı zamanda vize işlemleriyle ilgili bilgi verilmeyeceği gibi İngiltere vizesi başvuru randevusu da İngiltere temsilciliklerinden alınmamaktadır. İngiltere vizesi başvuru işlemleri içerisinde bulunan randevu alma işlemi Başvuru Merkezlerinden yapılmaktadır.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere Vizesi Resmi Başvuru Merkezi Hangi İllerde Vardır?" sayfası 480 defa okundu