İngiltere Vizesi Resmi Başvuru Merkezi Hangi İllerde Vardır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-10 09:32:46

İngiltere vizesi resmi başvuru merkezi Türkiye içerisinde yedi ilimizde bulunmaktadır. 2018 yılının Kasım ayında İngiltere’de de Başvuru Merkezleri açılmıştır.

İngiltere vizesi resmi başvuru merkezi İstanbul, İzmir, Adana, Ankara, Antalya, Antep, Bursa şehirlerinde bulunmaktadır. Başvuru Merkezleri vize prosedürlerinin tamamlanmasında önemli rol oynamaktadır. İngiltere vizesi başvurularını firmamızla yapmaya karar veren bireylerin, vize ücretini ödedikten sonra, danışmanlarımızdan gerekli belgeler listesini temin ederek başvuru dosyasına eksiksiz olarak eklemesi gereklidir. Başvuru formunun doldurulması, gerekli evrakların tercümelerinin yaptırılması, dilekçelerin yazılması, başvuruyu güçlendirici ek evrakların talep edilmesi gibi çeşitli prosedürleri uzmanlarımız tamamlayacaktır. Başvuru sahipleri İngiltere vizesi resmi başvuru merkezi çalışma saatleri dahilinde aldıkları randevu gün ve saatinde biyometrik bilgiler ile başvuru dosyasını teslim etmelidir. İngiltere vizesi resmi başvuru merkezi teslim alınan başvuru sahipleri bilgilerini İngiltere İstanbul Konsolosluğuna değerlendirilmesi için gönderecektir.

İngiltere temsilcilikleri İngiltere vizesi başvuru işlemlerini kabul etmemektedir. Aynı zamanda vize işlemleriyle ilgili bilgi verilmeyeceği gibi İngiltere vizesi başvuru randevusu da İngiltere temsilciliklerinden alınmamaktadır. İngiltere vizesi başvuru işlemleri içerisinde bulunan randevu alma işlemi Başvuru Merkezlerinden yapılmaktadır.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

Tüm ingiltere vizesi türleri hakkında bilgi için tıklayın!

Bilgi ve danışmanlık için aşağıdaki sayfaları inceleyiniz.

Açıklama

LİNKLER

İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinin değişen başvuru şartlarının tamamı için

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ  

İngiltere'de çalışma izni alabilmek için

 

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ 

İngiltere’ye yapacağınız turist vizesi türleri hakkında detaylı bilgi için

İNGİLTERE TURİST VİZESİ

Sermaye, dil seviyesi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamalar olmadan İngiltere'de iş kurabilmek için 

 

ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere yerleşim vizesi ve türlerinin başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM/EVLİLİK VİZESİ

İngiltere'ye öğrenci olarak gidebilmek için ingiltere öğrenci vizesi türlerinden size uygun olanına başvuru yapmanız gereklidir. 

 

İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ 

İngiltere'de bir şirkette çalışabileceğiniz, ortaklık kurabileceğiniz, şirket devralabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz bu vize türü hakkında detaylar için

 

İNGİLTERE İŞ VİZESİ

İngiltere'de evlenmek, aile birleşimi yapmak veya ingiltere'ye yerleşmek için 

 

İNGİLTERE YERLEŞİM VİZESİ

 

İngiltere'de Kendi İşini Kurabilmenizi Sağlayan Çalışma Vizesi İçin 

 

İNGİLTERE ANKARA ANLAŞMASI VİZESİ

İngiltere vizesi başvuru işlemlerinin karmaşık yapıda olması sebebiyle firmamızla irtibata geçerek danışmanlık alınması büyük fayda sağlayacaktır. İngiltere vizesi başvurularında danışmanlık alabilmek için 

 

TIKLAYINIZ!

İngiltere vizesi başvuru işlemleri ve prosedürlerde hangi adımların atılması gerektiğini öğrenebilmek için

İNGİLTERE VİZESİ

"İngiltere Vizesi Resmi Başvuru Merkezi Hangi İllerde Vardır?" sayfası 413 defa okundu