İngiltere Vizesi Schengen Mi? Brexit Sebebiyle Değişiyor Mu?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-21 09:30:40

İngiltere vizesi Schengen mi? sorusunu araştıran bireyler, İngiltere’nin Schengen Bölgesinde bulunmaması sebebiyle İngiltere vizesiyle Schengen Bölgesi, Schengen Vizesiyle Birleşik Krallık seyahati mümkün olmayacaktır.

İngiltere vizesi ile Avrupa Birliği ülkelerine seyahat edilemeyeceği gibi Schengen Vizesi sahibi bireyler de İngiltere’ye gidemeyeceklerdir. İngiltere’ye giriş yapmak isteyen herkesin vize başvurusunda bulunması gerekmektedir. Yalnızca diplomatik pasaport sahipleri İngiltere vizesi olmadan 180 güne kadar İngiltere’de bulunma hakkına sahiptir. İngiltere vizesi Schengen mi? sorusu firmamıza sıklıkla sorulmaktadır.

Schengen Vizesi Avrupa’daki birçok ülkeye tekrar tekrar vize başvurusu yapmadan, 90 günü geçmemek şartıyla seyahat etme hakkı tanıyan bir vize türü olarak devam etmektedir. İngiltere vizesi başvurusunda bulunacak olan bireylerin öncelikle başvuru ücretini ödemesi, başvuru formunu doldurması ve gerekli evrakları eksiksiz olarak başvuru dosyasına eklemesi gereklidir.

Başvurusunu firmamızla yapmaya karar veren bireylerin başvuru formu online olarak uzmanlarımızca doldurulduktan sonra, bireylerin başvurduğu vize türüne uygun hazırlaması gereken evraklar listesi bireylere verilecek ve eksiksiz olarak hazırlanması beklenecektir. Başvuru Merkezinden alınan randevunun gün ve saatinde hazır bulunan bireyler başvuru dosyasını ve biyometrik bilgilerini teslim etmelidir. İngiltere vizesi Schengen mi? sorusu ve daha fazlasının detaylı cevabını almak isteyenler bizimle irtibata geçebilirler. 

Firmamız 2006 yılından beri ingiltere vizesi, ankara anlaşması vizesi, ingiltere vizesi retlerine itiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarımıza İngiltere vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Schengen Mi? Brexit Sebebiyle Değişiyor Mu? " sayfası 505 defa okundu